İnsan (Rock)-izmir

izmirli bu grup müziğe yeni bir ses getirmekte gidip dinlemenizi öneririm herhangi bi öneriniz olursa grup üyeleri size buradan cvp verebilecekler

dnt_b_nlve demiş ki:
iyi cok güzel basarilar da ayni grup icin neden iki baslik acilmis anlamadım..

Evet! Güzel bir soru. Bende bunu merak ediyorum.Bugün bir garipliktir gidiyor burda.Grubun gitaristi olmama rağmen inanın bende ne olduğunu anlamış değilim.Neyse ya çok da önemli değil aslında.Madem gruptan ilk ben giriyorum o zaman herkeze Mehaba ,Hoşgeldiniz demekten başka yapacak bişey yok.

Tamam arkadaşlar şimdi sakin olun.Bütün bu karışıklığı yaratan istemeden de olsa benim.Sadece forum açmak istedim ama eline yüzüne bulaştırdım galiba :S .Diyer foruma aldırış etmeden buraya yazmaya devam edelim derim :p .
Grup için bugün o kadar çok şey yazdım ki tekrar-tekrar yazmak istemiyorum.Sadece harikasınız demek istiyorum.Saygılar

Anason bizleri düşündüğün için teşekkür ederim.Diğer taftaki yazını okudum.Beğendiğie sevindim.Ne kadarda büyük bir sound problemi yaşasakda elimizden geleni yapıyoruz.Ayrıca ufak bir itirafta bulunmak istiyorum Bir'in başında ufak bir teknik probem yaşandı o yüzden istediğimiz gibi çalamadık.Bir daha ki sefere daha iyi olacak.Söz.Destek dolu sözlerin için eyvallah

macha demiş ki:
sayemde kapanmayan bı sayfanız oldu gule gule kullanın artık

Çok sağolasın kardeşim..Herşey senin sayende olmuş anladığım kadarıyla ...Kim demiş çok ısrarcı olmak kötüdür diye
Bu arada grup hakkında bilgi çok çok yakında geliyor.Tabi şu bizim vokal nete girerse...Hepiniz sevildiniz.Hoşçakalın :p

Evet arkadaşlar uzun süren uğraşlardan sonra bu noktadayızz
in-san grubunun vokali olarak herkesi aydınlatmaya geldim:)
grup GUARDİAN da HER ÇARŞAMBA almaktadır...
ayrıca yılbaşı da ordayız bekleriz...
soundu biraz serttir. kulak tıkanması yapabilir ama korkmayın..gelin coşunn..repertuarı hepsi yeni cillop gibidir

Ayrıca macha hala unutmadım biran hazır!!!!
teşekkürlerimin devamını ise bizi kabul eden jan' a ve anasona gönderiyorum destek ve yaptıklarınız için teşekkürler!!!
(her çarşamba sahne almaktadır..ulan ne zaman öğrenecem yazmayı hehehehe)

tuni demiş ki:
teşekkürlerimin devamını ise bizi kabul eden jan' a ve anasona gönderiyorum destek ve yaptıklarınız için teşekkürler!!!

Ne demek baba her zaman arkanızdayım.Bu akşam Guardianda'yım sırf sizin için...Önce sizinle kopmayı,delirmeyi daha sonra da yine İzmir'i en beğendiğim gruplardan biri olan Kanca ile sakinleşmeyi düşünüyorum.Doğrusunu söylemek gerekirse çok iyi gruplar bakımından mükkenmel bir seçim yapılmış.Bunu düşünen her kimse aklı hep böyle sağlıklı düşünsün dileklerimle :p .Bu arada sayın İn-san grubunun gitaristi o kadar küçük sahnede de sahne şovun var ya ..helal be sana..Orda böyle yapıyorsan büyük bir sahnede seni düşünmek bile istemiyorum.Sahnede baya karizma durmaktasın...Bu akşam delirme zamanıdır

anason demiş ki:
tuni demiş ki:

Ne demek baba her zaman arkanızdayım.Bu akşam Guardianda'yım sırf sizin için...Önce sizinle kopmayı,delirmeyi daha sonra da yine İzmir'i en beğendiğim gruplardan biri olan Kanca ile sakinleşmeyi düşünüyorum.Doğrusunu söylemek gerekirse çok iyi gruplar bakımından mükkenmel bir seçim yapılmış.Bunu düşünen her kimse aklı hep böyle sağlıklı düşünsün dileklerimle :p .Bu arada sayın İn-san grubunun gitaristi o kadar küçük sahnede de sahne şovun var ya ..helal be sana..Orda böyle yapıyorsan büyük bir sahnede seni düşünmek bile
istemiyorum.Sahnede baya karizma durmaktasın...Bu akşam delirme zamanıdır

Övgülerin için çok teşekkür ederim.Ama ben şov olsun diye yapmıyorum.İçimden nasıl geliyorsa öyle çalmaya çalışıyorum.Demekki sen olduğun zaman azgın zamanıma denk gelmiş :LOL: ;) .Bu akşam dahası da olacak sanırsam.Bekleriz

Reconu sahne sovu gerçekten içindenden gelmekte prova da ilk tanıştığımızda bile böyleydi ..hep in-san kal recocuğuum..
İn-san grubu yine kırdı geçirdi kaçıranlar çok şey kaçırdıı..gidin eve ağlayın:)

Bu çocukları seviyorum.Bence ileride çok başarılı olacaklar.Ayrıca grubun ismide gayet güzel.İsminiz gibi kalın arkadaşlar.., şartlar ne olursa olsun. Bol şans....

Firewall demiş ki:
Bu çocukları seviyorum.Bence ileride çok başarılı olacaklar.Ayrıca grubun ismide gayet güzel.İsminiz gibi kalın arkadaşlar.., şartlar ne olursa olsun. Bol şans....

İnan hiç bir övgün bizi şımartmıycak,aksine herkeze senin haklı olduğunu göstermek her seferinde daha olmak için sahnede olucaz.Grubun adını in-san koyduk çünki herşey biz İNSAN'lar için..Bu arada eleştirileriniz de varsa lütfen söyleyin ki biz de yalnışlarımızı düzeltme yoluna daha kolay gidebilelim.Desteğin için çok teşekkürederim.

Ben size ne desem bilemiyorum ki?!!!! Yılbaşı gecesi dışarıda kalmayı göze alarak sizleri izlemek için Ta Bostanlıdan geldik.Gerçekten çok başarılıydınız,bizleride çok eğlendirdiniz hele sahne performansınız, yine zirve yaptınız.EEE sizlerede zirve yakışır.Sağolun vaar olun arkadaşlar.Gelecek sefere kadar kendinize dikkat edin :) !!! by

anason demiş ki:
Ben size ne desem bilemiyorum ki?!!!! Yılbaşı gecesi dışarıda kalmayı göze alarak sizleri izlemek için Ta Bostanlıdan geldik.Gerçekten çok başarılıydınız,bizleride çok eğlendirdiniz hele sahne performansınız, yine zirve yaptınız.EEE sizlerede zirve yakışır.Sağolun vaar olun arkadaşlar.Gelecek sefere kadar kendinize dikkat edin :) !!! by

Anasoncuğum !madem oralara kadar geldin bizimle eğlenmeye atlasaydın sahneye be kardeşim..Valla ne yalan söyliyim ben bir ara aranıza tam atlıyordum ki ...bizim Tuni'nin ara veresi tuttu ,2. sefer yapmaya karar verdim ama bu sefer de Tuni'nin ufak bir sağlık sorunu ortaya çıktı.Yani senin de anlaycağın benim sizlerin arasına karışma olayı başka sefere kaldı.Ama söz bir bırakıcam Grubu sahnede sizlerin çalıcam şarkıları,yapmazsam içimde kalır patlar :) ...Tekrar görüşmek üzere.Hoşçakal :)

IbanezRB demiş ki:
anason demiş ki:

Anasoncuğum !madem oralara kadar geldin bizimle eğlenmeye atlasaydın sahneye be kardeşim..Valla ne yalan söyliyim ben bir ara aranıza tam atlıyordum ki ...bizim Tuni'nin ara veresi tuttu ,2. sefer yapmaya karar verdim ama bu sefer de Tuni'nin ufak bir sağlık sorunu ortaya çıktı.Yani senin de anlaycağın benim sizlerin arasına karışma olayı başka sefere kaldı.Ama söz bir bırakıcam Grubu sahnede sizlerin çalıcam şarkıları,yapmazsam içimde kalır patlar :) ...Tekrar görüşmek üzere.Hoşçakal :)
Sizden aldığımız enerjiyle dahada coşuyoruzz...bilki siz bize katıldıkça daha da uçacağızz...reconun da dediği gibi..atlayın gerekirse kaynaştıkça daha da coşalımm..

evet bi sorun oldu bi ara ... zannedersem boğazım biraz üzdü beni ama neyse hemen geçtii... boğazımı sahnede bıraksamda devamm...
ayrıca anahtarın solistii saolasınn..elerin dert görmesinn...hızır gibi yetiştinn

HERŞEY İN-SANLAR İÇİN...

Firewall demiş ki:

yardımların övgülerin için binlerce teşekkür..buralara gelirken de senin emeğin senin yardımların aklımızdaydı ileride de hep aklımızda olucak..her gününün dilediğin güzelikte geçmesi umuduyla..

Geri