Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Caglar_WANTED demiş ki:
CosmicGirl demiş ki:
BandRoll demiş ki:
haydaaa tam da çağılla "roly poly" söyleseniz pek güzel olur demeye geldim. karışmış ortalık :LOL: neyse hayırlı olsun efem izmire geldiğimde izleyeceğim uzun uzun. tarz olarak ne yapacaksınız yeni kadroyla?
Ortalık karışmış bencede. Çağıl bu gruba çok yakışıyodu ama rahatsızlığından ötürü gruptan çıkarıldı diye duydum. Üzüldüm açıkçası. Bence kesin Gökhan olayında olduğu gibi, çağların parmağı vardır bu iştede. Aydok zamanında boşuna sayıp sövmemiş.

Wanted'a ayrıca yeni kadrosuyla ve yeni ismiyle başarılar dilerim. Çok başarılı bi ekip bence işini iyi yapan adamlar toplanmış. Bide gitarda Çağlar yerine Kancanın gitaristi olsa tam olucak bence. çünkü çok iyi çalıyor size o yakışır

Cosmicgirl.. gereksiz polemikler yaratıp durma..Kimsenin birbirine bisey yaptıgı yok ortada bi gariplik olsa herkes bi anda bırakır ve giderdi herkese bi zaman verildi.. Bilmedigin konular hakkında kendi kafanı mesgul etme git baska islerle ugras dinleyip eglenmene bak.. herseyin bi adabı var.. size burda tabiki o boyle yaptı bu boyle yaptıda ayrıldık diye saymıcam! Kimsede saymayacak! 2 msj once cocugun biseyden haberi yok diye sayıyordun simdi bambaska bi dunyaya gecis yaptın.. Wanted grubu benim muzige ilk basladıgım grup 5 sene once kurdugumuz bi grup yani benim grubum.. Normal hayattada arkadaslarım grup dısında..

Alive bizim işimizdi.. ama Wanted evimiz ok? Bu ayrımı yapamıyosan zaten hic bir yorum yapma

Digerine gelince kıyaslama yaptıgın adam Ozgun (Kanca) benim 10 senelik arkadasım..Muzikte kıyaslama olmaz.. Kıyasladıgın grupta 80ler hardrock calıyo biz pop&r&b bu iki muzigi kıyaslayan adamı ben zaten kaale almam.. Bu gereksiz satasmayı kapat.. O kadar dengesiz msjların varki 2 msj once satastıgın adamı 2 msj sonra ovmeye baslıyosun.. O yuzden seni kaale alan pek insanın da oldugunu sanmıyorum.. Herkes neyin ne oldugunu zaten biliyor goruyor..

Cagıl olayına gelirsek doktor yuksek seste muzik yapman yasak derken bizim ne yapmamızı bekliyodun.. Onun sayesinde para kazanıp onun kulaklarını kaybetmesini izlememizi mi? Cagıl bizim her zaman arkadasımız.. ama bu işte geriye kalan 5 kisi var..

Ben Alive'de 2 seneyi askın donem caldım ve grubun en populer zamanına beraber cıkarttık 5 kisi.. grup herkesin bırakmasıyla (davul,klavye) tamamen mesaili iş donemine gecis yaptı.. Bu kimseye gore degil bana gore de degil! Bi pislik yapmak istesek cuma-cumartesi wanted-alive caldıgımız donemde wanted'a gecerdik aydokla hem cuma-cumartesiyi alır hemde butun yaz otelde tek basımıza calardık.. Suanda hala otelde alive'yle beraberiz hepsi hala arkadasımız.. Boyle igneleyici msjlarla hic bisi ogrenemezsin! Sormasını ogren bizde cevap verelim..

Umarım durumları anlatabilmisimdir...

Sanada hayatta basarılar diliyorm..
Muzik ogren muzikle kal..
Her zaman bekleriz :)

yürü be çağlarrr.!!!!!!!!!

Çağıla çok üzüldüm gerçekten,sesi harikaydı ama rahatsızlığından sonra tekrar döneceğini duymuştum,2 hafta gibi bi süre sonra dönüceğini,belki de yerine başkasını alacakları için vazgeçmiştir,Wanted'ın eski solisti olarak birşey yazmamasını da ilginç buluyorum...

Caglar_WANTED demiş ki:
CosmicGirl demiş ki:
BandRoll demiş ki:
haydaaa tam da çağılla "roly poly" söyleseniz pek güzel olur demeye geldim. karışmış ortalık :LOL: neyse hayırlı olsun efem izmire geldiğimde izleyeceğim uzun uzun. tarz olarak ne yapacaksınız yeni kadroyla?
Ortalık karışmış bencede. Çağıl bu gruba çok yakışıyodu ama rahatsızlığından ötürü gruptan çıkarıldı diye duydum. Üzüldüm açıkçası. Bence kesin Gökhan olayında olduğu gibi, çağların parmağı vardır bu iştede. Aydok zamanında boşuna sayıp sövmemiş.

Wanted'a ayrıca yeni kadrosuyla ve yeni ismiyle başarılar dilerim. Çok başarılı bi ekip bence işini iyi yapan adamlar toplanmış. Bide gitarda Çağlar yerine Kancanın gitaristi olsa tam olucak bence. çünkü çok iyi çalıyor size o yakışır

Cosmicgirl.. gereksiz polemikler yaratıp durma..Kimsenin birbirine bisey yaptıgı yok ortada bi gariplik olsa herkes bi anda bırakır ve giderdi herkese bi zaman verildi.. Bilmedigin konular hakkında kendi kafanı mesgul etme git baska islerle ugras dinleyip eglenmene bak.. herseyin bi adabı var.. size burda tabiki o boyle yaptı bu boyle yaptıda ayrıldık diye saymıcam! Kimsede saymayacak! 2 msj once cocugun biseyden haberi yok diye sayıyordun simdi bambaska bi dunyaya gecis yaptın.. Wanted grubu benim muzige ilk basladıgım grup 5 sene once kurdugumuz bi grup yani benim grubum.. Normal hayattada arkadaslarım grup dısında..

Alive bizim işimizdi.. ama Wanted evimiz ok? Bu ayrımı yapamıyosan zaten hic bir yorum yapma

Digerine gelince kıyaslama yaptıgın adam Ozgun (Kanca) benim 10 senelik arkadasım..Muzikte kıyaslama olmaz.. Kıyasladıgın grupta 80ler hardrock calıyo biz pop&r&b bu iki muzigi kıyaslayan adamı ben zaten kaale almam.. Bu gereksiz satasmayı kapat.. O kadar dengesiz msjların varki 2 msj once satastıgın adamı 2 msj sonra ovmeye baslıyosun.. O yuzden seni kaale alan pek insanın da oldugunu sanmıyorum.. Herkes neyin ne oldugunu zaten biliyor goruyor..

Cagıl olayına gelirsek doktor yuksek seste muzik yapman yasak derken bizim ne yapmamızı bekliyodun.. Onun sayesinde para kazanıp onun kulaklarını kaybetmesini izlememizi mi? Cagıl bizim her zaman arkadasımız.. ama bu işte geriye kalan 5 kisi var..

Ben Alive'de 2 seneyi askın donem caldım ve grubun en populer zamanına beraber cıkarttık 5 kisi.. grup herkesin bırakmasıyla (davul,klavye) tamamen mesaili iş donemine gecis yaptı.. Bu kimseye gore degil bana gore de degil! Bi pislik yapmak istesek cuma-cumartesi wanted-alive caldıgımız donemde wanted'a gecerdik aydokla hem cuma-cumartesiyi alır hemde butun yaz otelde tek basımıza calardık.. Suanda hala otelde alive'yle beraberiz hepsi hala arkadasımız.. Boyle igneleyici msjlarla hic bisi ogrenemezsin! Sormasını ogren bizde cevap verelim..

Umarım durumları anlatabilmisimdir...

Sanada hayatta basarılar diliyorm..
Muzik ogren muzikle kal..
Her zaman bekleriz :)

ne zamandır forumu takip edemiyordum ama girdiğimde okuduklarım karşısında dehşete kapıldım.öncelikli olarak şunu belirtmek isterim ki,aşağıda yazdıklarım çağılın yakın arkadaşı olmam sıfatıyla algılanmasın lütfen.ortada bi yanlış anlamışlık hatta anlamamışlık ve dolayısıyla da yanlış bilgi verme durumu söz konusu.ayrıca wanted ın bazı üyleri de benim normal hayatta sık sık görüştüğüm arkadaşlarım ve çok değer verdiğim müzisyenlerdir.

ortalıkta dolaşan ve maalesef bizim kulağımıza da gelen 'çağıl sağır olmuş' ya da 'çağılın müzik yaşamı bitmiş' gibi saçma sapan şehir efsaneleri var.çağılın rahatsızlığı,pek çok müzisyenin de geçirdiği ve dinlenmeyle üstesinden gelinebilecek bir problem.yani çağıl sağır değil ve sağır da olmayacak.şu an sahneye çıkmaması doktorunun tavsiyesiyle girdiği dinleme sürecinden kaynaklanıyor.wantedda kalsaydı da yine bu süreç çağıl için dinlenme amacıyla geçecekti.

dinleyicilerin 'çağıl rahatsızlığından dolayı gruptan çıkarıldı' gibi algılamaları çok normal.çünkü çağıl rahatsızlandı ve hemen arkasından solist değişikliğine gidildi.ayrıca izmir küçük bir yer ve aydok'un gruba alındığı her ne kadar sır gibi saklanmaya çalışılsa da,becerilemedi.yani buna sinirlenip çağılın rahatsızlığıyla ilgili bilgisizce yapılmış açıklamaları yanlış buldum.

çağıl gerçekten de kulağını kaybetmiş ya da kaybetme tehlikesinde bile olsa,eski grup arkadaşının,herkesin okuduğu bir yerde 'çağıl bizim her zaman arkadaşımız' lafının arkasına sığınarak zor durumunu belirtmesi zaten baştan yanlış bir tutum.çok rahatsız bile olsa olay bu şekilde lanse edilmemeli,ki zaten ortada vahim bi durum yok.hele ki kızin tek kulağında problem varken olayı abartarak 'kulakları' kelimesinin kullanılması beni çileden çıkarttı.

ben mümkün olduğu kadar,yanlış olan şeyleri açıklamaya çalıştım,daha fazla büyütmeye gerek yok.bu olayı kapatmış olalım.kimse cevap yazmazsa sevinirim.wanted'a da çağıl'a da başarılar.

çağıl ı tesadüfen görüp iyi olduğunu anlayana kadar ben de hakkında olan abartı sağlık problemlerinin doğruluğuna inanıyorudum...çok şükür öyle değilmiş....hilal_80 bundan dolayı yerinde ve güzel bir açıklama yapmışsın....
buradan yola çıkarak çağlar a bi eleştirim olacak....
arkadaşım sanıyorum gelen mesajları kendini çok kaptırarak okuyorsun çünkü sonrasında kurduğun cümleler yanlış anlaşılabilitesi yüksek olan veya duygusal bir yükte olan cümleler....
örneğin çağıl konusunda yazdıkların...işin demogojisini yapmamışmısın....
çağılın gruptan ayrılması sonucunda bu forumda yazılması gereken ilk dörtlük bu cümlelerden mi oluşmalıydı......bu kırıcı olmamış mı....
veya bir sayfa önce " bizim hakkımızdaki yorumları biz yapalım lütfen, gereksiz yere forumu pisletmeyin" gibi bi açıklama ne kadar doğru, ne kadar gerekli.....inan arkadaşım iyi bir dinleyiciyim, wanted ı sever takipte ederim..bir mesaj yazacaktım, bunu okudum ve vazgeçtim.....
sonuç olarak ben, atıyorum Barış ın veya senin evde giydiğiniz terliğin rengini merak ettiğim için bu forum sayfasını takip etmiyorum....oratada siz ve biz le mümkün olan güzel bir iş var, bunu mümkün kılmak benim(dinleyicilerin) de elimde olan bişi bunu unutmamak lazım.....
sonuncusu da ikili tartışmalara çok girmemek lazım tabi, özellikle " seni kimse kaale almıyodur" gibi cümleler ve düşünce tarzı yanlış bence.....
çok içimden geçti ve yazdım...seni kırdığım bi noktanın olmaması dileğiyle......

Ben Wanted'ı uzun zamandır takip eden biriyim. Zaten bios müdavimlerindenim. Aynı zamanda Wanted'ın eski gitaristi Gökhan'ın arkadaşıyım. Benim görüşüm Çağlar susmalı bence hiç konuşmamalı. Bence tepki vermeye ve show yapmaya hiç hakkı yok. Gökhanı dalaverye getiren bu zihniyetteki bi insandan, cosmiğin dediği gibi Çağıl olayındada parmağı olduğuna inanmaya başladım. Çağıl'ın müziğe dönücem demesine rağmen aniden devre dışı bırakılması zaten etik değil bide üstüne Roxanne'in dediği gibi Çağların foruma ilk mesajları bu şekilde lanse etmesi dahada ayıp.
Özgün meselesindede bence Çağlar kendisinden daha iyi bi müzisyen ve gitarist olan arkadaşından gidip ETİK ve AHLAK konularında ders alsın.

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri