Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
tüm güzel mesajlar için çok teşekkürler

bu hafta bi jamiraquai daha ekledik; "virtual insanity" umarım herkesin hoşuna gider
görüşmek üzere
:)

vokalistimiz de artık bu forumda. bi alto,tenor ve soprano saksofoncumuz olan, WANTED' ın nefesli çalgılar duayeni engin kaldı forumda olmayan. engineeeeeerrrrrrrrrrrrr nerdesin? ah engin!!! :))

çok seviyorum sizi.bukadar abuk sabuk bi piyasanın içinde iyi işler yapmayı sürdüren insanları görebilmek çok güzel.jazz çaldığınızda izlemek apayrı bi güzel:)
kolay gelsin hepinize...

wanted ın gelmiş geçmiş en büyük menajeri geliyor kıbrıstan :) orhun !!!!!!! yarın biosta virtual insanity i sana armağan edicez dostum, biosta beraberiz, yanacak ortalık yarın akşam !!!! :)

orçunum bir iki hafta içinde senle istediğimiz parçayı da çalacaz merak etme dostum.... bir michael jackson klasiği... tapıyorum ordaki groove a... sıkı durun "wanted" sevenler çok kısa bir süre sonra inanılmaz bir groove a sahip bir michael jackson prçası çalacaz :)

wanted bi kaç gere dinleyip ve çok beğendiğim bir grup...grup müziğinin en iyi orneklerinden birini sergiliyorlar bence. başarılarının devamını cani gönülden dilerim..bol müzikli günler

wanted bi kaç gere dinleyip ve çok beğendiğim bir grup...grup müziğinin en iyi orneklerinden birini sergiliyorlar bence. başarılarının devamını cani gönülden dilerim..bol müzikli günler

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri