Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
arkdaşlar.yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.bu aralar bi geçiş dönemindeyiz.yeni çalıcağımız sahneden haberiniz olacaktır.

çok sevindim arkadaşlar biosda başlamanıza gurdiandan sonra bi türlü izlemeye gelememiştim sizleri.neyse artık bu cumartesi ilk önce wanted sorada alive izliyip kendime geliyim.görüşürüz.......

Önceden çaldıkları mekana komşu olmuşlar, çok sevindim valla, WANTED bu sokağın çocuğu oldu galiba 😆 BIOS hayırlı olsun, orada da sizi yanlız bırakmıycaz, WANTED, BIOS'a çok yakışacak.. 8)

ilk kez gecen cuma dinledim we harika buldum yaptığınız işi gercekten cok iyi yapıyorsunuz.. sound süper gelio kulağa .. bundan sonra sıkca gelicem we önericem sizi başarılarınızın dewamını dilerim arkadaslar

Babalar eywallah diyorum. Sound olsun müzisyenlik olsun çok keyif aldık bu gece süper çaldınız. Alive ailesi olarakta çok eğlendik daha ne diyim. Haftaya 2 tane grup yapıyoruz Jam1, Jam2. Engin sabit kalanlar karışık arka arkaya takılıyoruz. Sakın unutmayın. Ha bide halı saha maçı ayarlıyalım ondada karıştırırız kadroları süper eğlenceli olur.

wexar'a çok teşekkürler bu hafta bi kaç yeni parca daha olcak......bu arada egemen bu jam 1 jam 2 fikri çok başarılı abi bunu hayata geçirelim hakkaten bi de halı saha maçını bu sefer yalan olmadan halletmek lazım tabi ilk önce şu soguklardan bi kurtulalımda

çok iisiniz yaa, sahnede sizi izlemek çok eğlenceliiii.. Albüm çalışmalarınız ne zaman? Fanlarınızın sesini dinleyin ve bize bi albüm hazırlayın lütfen..
😆

Ben bir Alive fanı olarak sizi çok beğendim cumartesi günü. Genelde her cumartesi biostayım. Biosa gelmeniz çok güzel olmuş. Alive ile birlikte sahne almanızda. Ayrıca yakışmış 2 grup birbirine başarılarınızın devamını dilerim.

1 şubat çarşamba gecesi wanted bios sahnesinde olucak sevenlerine duyurulur. Dinlemeyenler mutlaka dinlesin...

.

Cuma gecesi Biosta acayip eğlendik . Elinize sağlık Wanted. Söylemesi ayıp o ne haywani performanstı. :twisted:

bu da amatör gruplar kategorisine yazdigim yazacagim tek mesajdir. nedeni de vokalistdir. methiyeler düzesim falan yok. hic bir sey demiyecegim hatta. sahnede cok insan gordum cok insanla calistim, cidden ziyadesiyle hostu. buraya uye olmasi temennimdir.

bu arada, izmirde gozumden kacmayan bir gitarist ozelligi var, -bu da olumsuz elestirim olsun- her tarz muzige, her tarz sarkiya ucusan solo atma istegi. abesle istigal ettigi anlar oluyor.

saygılar.

Tüm mesajlarınız ve destekleriniz için teşekkürler. Özellikle de Alive, Kanca ve In Progress gruplarına da yazdıkları için teşekkür ediyorum. Yorum, soru ve görüşlerinize açığız. Sevgiler...

bu hafta, çalmaktan her zaman büyük bir zevk aldığımız ve repertuarımızda "bad girls", "cosmic girl", "deeper underground", "love foolosophy" gibi şarkıları olan jamiroquai' den yeni bir şarkı daha yaptık.umarım, bu şarkıyı çalarken aldığımız hazzı, bizi izleyenler de dinlerken alırlar.

Durum
Yanıtlara kapalı.

Geri