Bermuda (alternatıf rock) ank

Hayal Grubu kurulduğundan beri bir çok eleman değişikliğine gitti ancak dağılmadı. Aynı özveri ve savaşma mantalitesini sizde de görmek istiyorum. Başarabilirsiniz...

bermudayı 2002 yılında ben kurdum..grubu daıtan da benim..zaten studyoya bi bu sene girebildik çalışmak için..ya da geyik yapmak için..ama ondan önce ömrümüz adam denemekle geçti..grubu oturtmakla geçti..ben artk sıkıldım abiler yoruldum bunlardan..abi sen müzik isteinden bahsediosun yılmayın diosun...ulan daha gruba gireli ne oldu!!ne gördünki!!madem böle diosun nasıl bıraktın!biz pes etmedik abi ben hiç olmadı evimde de çalarım gitarımı..!fatihle didiştiniz arada ben kaldım sen fatihle uraştın ben İKİNİZLE!!zaten grup ruhu fln zerre yoq!!bi kere dost diiliz abi!ne zaman beraber takıldık?!...sana basçı alalım dedim yok dedin.demekki aklında başka bşey var usta senin.neyse saygı duyuyom.ama sölesen okey derdm.ne teklifler aldm sırf bu grup için aramadım hiç adamları..sil baştan başlamak gerek bazen..sana başarılar serhat...

bermudayı 2002 yılında ben kurdum..grubu daıtan da benim..zaten studyoya bi bu sene girebildik çalışmak için..ya da geyik yapmak için..ama ondan önce ömrümüz adam denemekle geçti..grubu oturtmakla geçti..ben artk sıkıldım abiler yoruldum bunlardan..abi sen müzik isteinden bahsediosun yılmayın diosun...ulan daha gruba gireli ne oldu!!ne gördünki!!madem böle diosun nasıl bıraktın!biz pes etmedik abi ben hiç olmadı evimde de çalarım gitarımı..!fatihle didiştiniz arada ben kaldım sen fatihle uraştın ben İKİNİZLE!!zaten grup ruhu fln zerre yoq!!bi kere dost diiliz abi!ne zaman beraber takıldık?!...sana basçı alalım dedim yok dedin.demekki aklında başka bşey var usta senin.neyse saygı duyuyom.ama sölesen okey derdm.ne teklifler aldm sırf bu grup için aramadım hiç adamları..sil baştan başlamak gerek bazen..sana başarılar serhat...umarım istediğin gibi bi grupla çalışırsın...

Geri