eva

jokermg demiş ki:
pinkdevil demiş ki:
emek wermıs olmaları bısı ıfade etmıoo insan tuwallete sıcarkende afedersın emek werıoo ama ortaya cıkana bak onemlı olan sonuctur ;)

Sanırım tuvalette çıkan sonuç bu yazdıkların, kutlarım :D

Eva'ya sevgiler, başarılar
arkadaşm koskoca bir hafta bu yorumu mu düşündün helal olsn asıl ben seni kutlarm :LOL: tuwalette biras usun kalman gerekti demekki :D

pinkdevil demiş ki:
jokermg demiş ki:
pinkdevil demiş ki:
emek wermıs olmaları bısı ıfade etmıoo insan tuwallete sıcarkende afedersın emek werıoo ama ortaya cıkana bak onemlı olan sonuctur ;)

arkadaşm koskoca bir hafta bu yorumu mu düşündün helal olsn asıl ben seni kutlarm :LOL: tuwalette biras usun kalman gerekti demekki :D
zuhahahahahaaha iyi oturtmuşsun lafı helal :D :twisted:

pinkdevil demiş ki:
jokermg demiş ki:
pinkdevil demiş ki:

Hadi ben muhabbeti geç gördüm, ama senin espri de biraz kopya olmuş kardeş :D

"Maresalx" kardeş de yine kuyruk acısını belli etmiş bana laf söylenince :)

Bu arada buralarda pek bir dolaşıyorsun kardeş, hayırdır.
Eva'ya yazyor musun yoksa :D

Neyse... Çoluk, çocukla uğraşacak vaktim yok bu aralar.

Eva'ya sevgiler

jokermg demiş ki:
pinkdevil demiş ki:
jokermg demiş ki:
pinkdevil demiş ki:

Hadi ben muhabbeti geç gördüm, ama senin espri de biraz kopya olmuş kardeş :D

"Maresalx" kardeş de yine kuyruk acısını belli etmiş bana laf söylenince :)

Bu arada buralarda pek bir dolaşıyorsun kardeş, hayırdır.
Eva'ya yazyor musun yoksa :D

Neyse... Çoluk, çocukla uğraşacak vaktim yok bu aralar.

Eva'ya sevgiler

Eva'ya mı yazıyorsun yoksa sorusuna şu linkteki senin mesajınla cevap verelim
http://www.turkrock.com/ftopic34957-0-asc-0.html
son mesaja ve ardından gelen çakal ağzıyla yazdıklarına
sırf mesaj sayını artırmak icin bilsende bilmesen de her gruba her başlığa atlıyosun
imzada gitar dersi verilir yazıyo ?
paraya ihtiyacın oldugu icin mi veriyosun :LOL:
neyse murat eva başlığında son sana cevap verişim
şimdi sıra sende...Saldır!!!

senn çoluk çocuk dediin insan seni dereye götürür susuz getirir dostum tamm ayrıca bana bulaşarak çocukluunu kendin gösterdin yaran warmış ki gocundun yani anlicansana nein girip çıktıını anlamamıştım ya zaten nese buda sana bi ders olsn başkalarının işine burnunu sokmamayı ören olurmu herkesn sorunu kendinedir yani başkalarınn derdi seni germesin bende n sana bi tawsiye abla tawsiyesi

evet Murat sen ve senin sacma yorumlarına artık kimse katlanamıyor dikkat ettiysen turkrocktaki ikinci bir Eren Kömürlü olmaya başladın...
not : gitar dersi verilir :kicsalla

uzun zamandır bu çekişmeye tanık oluyoruz..
jokermg ve maresalx..
tamamen objektif olarak en sonunda fikrimi söylemek zorunda hissettim..
olayın mazisi geçmişe dayanıyor.yani eva ile bizim ankaradaki bir organizasyona katılmamızla..
fakat bundanda öncesi ben maresalx ı 'carnival grubunun konser fiyatını forumdan bas bas bağırması ve onların forumunu birbirine katması'ndan biliyorum.
neyse ankara organizasyonunu ayarlayan kişi internet vasıtası ile ben ve joker mg olmuştur.ordada sağolsun bize çok yardımcı olmuştur kendisi ancak bu objektif olmama engel değildir.
sonraki olaylar şaka yoluyla jokermgnin evaya atıflarından asılması sonucunu çıkartan maresalxin olaya girmesiyle seyreder.halbuki kendisi ankaraya gelen diğer grup role(bize)tek bir msj bile yollamayıp evayla işi amatör gruplar belgeseline götürmüştür.ha bu iyi bir şey bence bir kıskançlık durumu yok bizde fakat evanın üç bireyininde dişi olması bir soru işareti yaratmamaktadır bizce.
ve olayın bugünü.. bugün eva hakkında çirkin bir yorum yapan kişiye karşı evayı koruduğu için-her nasıl olduysa-yine jokermgye saldırmıştır maresalx!
imzasından msj sayısına kadar hemde.
forumlardaki başarılı aktörler enerjilerinizi gerçek hayata verirseniz bence daha mantıklı bir iş yaparsınız..
-- maresalx umarım carnivalde olduğu gibi seviyesiz cevaplar yazmazsın bu bir ricadır--
selametle

hack- demiş ki:
uzun zamandır bu çekişmeye tanık oluyoruz..
jokermg ve maresalx..
tamamen objektif olarak en sonunda fikrimi söylemek zorunda hissettim..
olayın mazisi geçmişe dayanıyor.yani eva ile bizim ankaradaki bir organizasyona katılmamızla..
fakat bundanda öncesi ben maresalx ı 'carnival grubunun konser fiyatını forumdan bas bas bağırması ve onların forumunu birbirine katması'ndan biliyorum.
neyse ankara organizasyonunu ayarlayan kişi internet vasıtası ile ben ve joker mg olmuştur.ordada sağolsun bize çok yardımcı olmuştur kendisi ancak bu objektif olmama engel değildir.
sonraki olaylar şaka yoluyla jokermgnin evaya atıflarından asılması sonucunu çıkartan maresalxin olaya girmesiyle seyreder.halbuki kendisi ankaraya gelen diğer grup role(bize)tek bir msj bile yollamayıp evayla işi amatör gruplar belgeseline götürmüştür.ha bu iyi bir şey bence bir kıskançlık durumu yok bizde fakat evanın üç bireyininde dişi olması bir soru işareti yaratmamaktadır bizce.
ve olayın bugünü.. bugün eva hakkında çirkin bir yorum yapan kişiye karşı evayı koruduğu için-her nasıl olduysa-yine jokermgye saldırmıştır maresalx!
imzasından msj sayısına kadar hemde.
forumlardaki başarılı aktörler enerjilerinizi gerçek hayata verirseniz bence daha mantıklı bir iş yaparsınız..
-- maresalx umarım carnivalde olduğu gibi seviyesiz cevaplar yazmazsın bu bir ricadır--
selametle
eet şimdi senin bilmedigin şeyleride ben sana anlatim nası sacmaladıgını gör
sizi ankaraya getirenlerin icinde jokermg de vardı sonucta o kadar sizi tanıttı onu koruyup kollamanın nedeni budur bu bir
ikincisi line da çarşamba günü 22:00 de beterböcek cekimi sonunda iki grup kalıyordu pickpocket ve cemiyette pişiyorum fakat ben 17 yıldır ankarada yaşadığım için grupları ve türm organizasyon işini rethink yani kazım yapmaktadır (bkz.dream organizasyon)
line da beterböcek vokali cekimlerden yarım saat önce merdivenlerden düşüp kafasını vurdu ve bayıldı
durum oyle olunca kazımdan bir grup bulmasını istedim o da beni ekşi limon'a eva ya götürdü
bi daha bilip bilmeden yok 3 dişi yok onlar kız ondan yaptın ettin dersen en kısa zamanda karşına çıkar bu laflarıda sana yediririrm
beni müzisyenin dış görünüşü degil yaptıgı sanatsal aktivite ilgilendirir.
Özge ye sorarsan grubu yarım saat en onde tek başıma nasıl dikkatli izlediğimi gerekli yanıtı alabilirsin
benim uluslararası odullü bir filmim var ve buna benzerde bi sürü ödülüm var ama elimde hic belgeselim yok
bu maksatlat yollara çıkıp Ankara-İstanbul-Bursa-İzmir illlerine toplam 2.5 hafta verdim ve beş kuruş sponsor destegi olmadan yeri geldi kuliste yattım pislik icinde yeri geldi iskele kenarındaki bankta sogukta
halbuse sen ne saygısız bi adamsın ki bu projeyi böyle abazanlık boyutuna cekiyosun ve böyle eleştiriyosun
Carnival'e de gelince bir grup İzmir den ankaraya 3 saatlik bir program icin 1 milyardan yüksek fiyat verirse ben bunu eleştririm sonuna kadar
kaldı ki biz MSN de hala konuşuyoruz kendileriyle sen olayı çarpıtıyosun
artniyetli sallamışsın yani ...

verecek çok cevabım var sana fakat akşam programımız var..(uğraşamam yani)
sen kal yaz işte sağa sola forumda uluslararası ödüllü yönetmen : )

işte senin uluslararası ödüllü yönetmen : )
diye dalga geçmen garaj.org daki
2005 yılında TAO Film & Müzik ile albüm anlaşması imzalayan grup sabırla albümün mix ve mastering işlemlerinin bitmesini bekliyor.
sıkışına bir misilleme olabilmektedir.
yazdıgım bi A4 büyüklüğündeki mesaja cevap verebilme gibi bi durumunda yok okurken nası dumur oldugunu tahmin edebiliiyorum
destekli salla bi daha ki sefere,cevap yazmak istiyosan Özel Mesaj modülünü kullan
burayı hem meşgul etme hem de rahatsız etme yoksa her mesajında seni tekrar tekrar ezicegim aşikardır.

Öncelikle pinkdevil ve punchlinee ortalığı saçma sapan yorumlarıyla karıştırdı. Daha sonra maresalx ve jokermg herzamanki gereksiz diyaloglarına girdiler.Arkadaşlar farkındaysanız Eva'dan kimse bu tip yorumlara cevap bile vermezken siz burda didişip duruyorsunuz. Lütfen özel meselelerinizi adı üstünde "özel mesaj" bölümünden halledip sayfayı daha fazla meşgul etmeyin ve buraya yazacağınız yorumların ve eleştirilerin yapıcı olmasına dikkat ediniz.

maresalx demiş ki:
işte senin uluslararası ödüllü yönetmen : )
diye dalga geçmen garaj.org daki
2005 yılında TAO Film & Müzik ile albüm anlaşması imzalayan grup sabırla albümün mix ve mastering işlemlerinin bitmesini bekliyor.
sıkışına bir misilleme olabilmektedir.
yazdıgım bi A4 büyüklüğündeki mesaja cevap verebilme gibi bi durumunda yok okurken nası dumur oldugunu tahmin edebiliiyorum
destekli salla bi daha ki sefere,cevap yazmak istiyosan Özel Mesaj modülünü kullan
burayı hem meşgul etme hem de rahatsız etme yoksa her mesajında seni tekrar tekrar ezicegim aşikardır.

8O :elsallaa

şşş akilli olun!!!

millet sizin cekismelerinizlemi ugrasicak nesiniz siz baska yere yazin hade ayip ayip, o ona laf sokar o onu durtukler yeter be kardesim!!!

gidin kendinize baska bi baslik acin orda tartisin!!

failure demiş ki:
şşş akilli olun!!!

millet sizin cekismelerinizlemi ugrasicak nesiniz siz baska yere yazin hade ayip ayip, o ona laf sokar o onu durtukler yeter be kardesim!!!

gidin kendinize baska bi baslik acin orda tartisin!!

mahsun ibo izzet alişan benle poleniğe girmeyin :D

ı love you salim :)

minxays demiş ki:
Öncelikle pinkdevil ve punchlinee ortalığı saçma sapan yorumlarıyla karıştırdı. Daha sonra maresalx ve jokermg herzamanki gereksiz diyaloglarına girdiler.Arkadaşlar farkındaysanız Eva'dan kimse bu tip yorumlara cevap bile vermezken siz burda didişip duruyorsunuz. Lütfen özel meselelerinizi adı üstünde "özel mesaj" bölümünden halledip sayfayı daha fazla meşgul etmeyin ve buraya yazacağınız yorumların ve eleştirilerin yapıcı olmasına dikkat ediniz.
nesin sen şakamı :p ;)

pinkdevil demiş ki:
minxays demiş ki:
nesin sen şakamı :p ;)

bana bak pink devil artık sağa sola yazma bu sana son ihtarım!
bu kadar doğru bir yoruma bile yorum yapmışsın..
bi dahakinde çok daha sert bir üslüpla karşı karşıya kalacaksın maalesef!

Geri