Emre Aydın

Antibiyotik demiş ki:
yenalll demiş ki:
albümde bir sürpiz mi olacak ne =)

aman yahu az kaldı zaten

şaşırmanıza şaşırmayacağım

bu denli kaliteli bi albümü görmeniz gerek

bekleyin az daha ;)

ever var bi gizli süpriz :) aslında bence birden fazla süpriz :) geri sayım başlatalım ufaktan.

Hadi Ferit 10 :D ( sen bişeyler olunca dokuz yazıverirsin )

Birden fazla süpriz var hemde baya bi süpriz dansözün içinden pasta çıkacak o derece yani... :D www.emreaydin.org üyelerinede süprizler var demedi demeyin...

Albüm çıkışıyla beraber sitede değişecek. çalışmaları bitti resimler ve bazı bilgileri bekliyorum. Site beklenenden çok iyi bi seviyeye ulaşacajktır

yaa abi mutlaka gidin bi dinleyn çok güzel hakkaten bi siteyi tıklayıp bakın asla pişman olmuycaksınız. sarkıyı dinleyince gözleriniz dolacak adım kadar eminim.

sil gözünün yalnızlıklarını
o an fısılda duvarlara adını
bin bıçek var sırtında
......................................

sonrasını çıkaramadım ya :)

misspain demiş ki:
mükemmel bi şarkı bu ya!!!

belki bir gün özlersin ...
başka adamlarla
başka şehirlerde yürürken .

okuduğun ilk roman
sevdiğin ilk adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
belki dolar gözlerin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...

seçtiğin bu hayat
geçtiğin son adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
sessiz harfler seçersin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...

belki bir gün özlersin ...

sil gözünün yalnızlıklarını ...
o an fısılda duvarlara adımı .
bin bıçak var sırtımda ,
biniyle de adaşsın
her biri hayran sana ...

burda sözleri işte :oops:

Albüm çıktıktan sonra burda Emre yi övenler aaa piyasa oldu yuhh ona diye mesajlar yazacaktır eminim. Çünkü çok kaliteli bir album yapmış ve herkes dinleyecek 7 den 77 ye herkes. Sadece rock dinleicisi değil aptal kızından öğretim üyesine herkes.

Lütfen album çıktıktan 2 ay sonra gelipte burda bu tür yazıları yazanlara gerekenm cevabı verin... Ve Emrenin ne kadar çabaladığüını bu işin peşini bırakmadığını ve harcadığı emekleri unutmayın..

Belki bir gün özlersiniz

Ya bunu o kadar da büyütmemek lazım türkiye de işler böyle eminim emre de zamanında birilerine demiştir bunlarda piyasa oldu die çok gereksiz bi düşünce ama oluyo işte. Sonuçta piyasaya çıkıo ve piyasa oluyo. Seda Sayan showa katılmadığı sürece problem yoQ :)

büyük ozan yakistirmasi hic de yersiz degil.benim adima da 'bin bicak var sirtimda,biniyle de adassin' i duyup anladiktan sonra o mertebeye yukseldi.her zaman oldugu gibi destekliyoruz:)bol sans

şubat ayını bekliyoruz, albümü alacak ilk kişilerden biri benim. başarılarının devamını dilerim.

şu konuya da değişmeden geçemeyeceğim; sonuçta bir emek harcanıyor, albüm çıkarılıyor, çaba gösteriliyor. bence hiçbir eser "yuh"lanmamalı. 2 ay sonra da, yıllar sonra da yuhlanmamalı... YANLIŞ :akıllıol