Emre Aydın

gercekten farkli ve güzel sesi olan bir adam. herkes gibi 6. caddeden tanıyorum.umarım başarılı olur hep. tek albümlük adamlardan olmaz. ya ihticamız var türkiyede ii müziklere. tam destek albümü alıcam.

radyo tatlıses de ki programın kayıdını dinledim, çok heyecanlandım ve duygulandım ama 6. cadde zamanında söylüyordum çok güzel işler çıkıcak diye bu adamdan, şansızlıklar sonucu olmadı ama bu olmayacağı anlamına gelmiyordu, dönem dönem sıkıntılı geçsede eminimki Emre 'de herşeyin çok daha güzel olcağını biliyordu.

Onur 'un artık olmayacağı haberini aldığım günü çok iyi hatırlıyorum, hatta 6. cadde nin bittiğini öğrendiğimde çok üzülmüştüm, 6. cadde benim için çok özeldi belki altyapı olarak eksikleri vardı albümün ama beni etkilemeyi başarmıştı. hatta burda bi arkadaş bi yazı yazmıştı şarkı sözlerinden hiç unutmam :) zaman geçktikçe birşeyler rayına oturmaya başlıyordu sanki. Emre Aydın ismi gündeme geldi, yoksa 6. Cadde de mi devam edilecketi zaman geçti bekledik sıkılmadan bekledik, albümün hala gelmeyişine sinirlendik öfkelendik :) ve sonunda belki bir gün özlersin geldi, açıkcası beklediğim 6. cadde formatından biraz uzak bi şarkı olmuştu, ama Emre 'nin vokalindemidir, şarkının sözlerindenmidir bilmiyorum, şarkıyı repeat mod 'da yüzlerce kez dinledim, benim için kötü şeylerin üst üste geldiği bir dönemdi kendimi bulmuştum yine şarkıda 6. cadde parçalarında olduğu gibi :)

Ben hiç bir yerli grubu bukadar benimsememiştim herhalde belki bu birazda emrenin sıcakkanlı davranışlarından da kaynaklanıyordu, o dönmeler en fazla 3 yerli grup dinliyordum/seviyordum Dem, Duman, 6. Cadde :)

çok daha fazla uzatmadan kısa kesicem :)

albüm sonunda çıktı çok sevindim, tv de klibi her gördüğüm de çok ayrı bi heyecan yaşadım çünkü ben bu adamı bukadar benimsedim, bir çoğumuz emreyi gerçekten sahiplendik :) gidip 3 tane albüm aldım çarşamba günü, 3ünüde aldıktan 15 dk sonra birilerine hediye etmek zorunda kaldım :) bugün taksime tekrar geçip 1 cd daha alıcam, şarkıları discmande sadece 1er kez dinleme şansım oldu şu ana kadar, dinleyip sindirdikten sonra yorum yapıcam.

ama yine de içimde ki sevinç buruk bir sevinç ben 6. Caddeyi de özlüyorum sanırım :)

Bu son sözlerde Emre Aydın'a,
turkrock.com 'un senin için ayrı bir yeri olduğunu biliyoruz, burdaki insanlarında seni ne kadar desteklediğini sevdiğini hiç unutma taraftar lafı gibi olcak ama Hep Destek, Tam Destek dostum.

6. caddenin biricik solisti canım benim çok çok seviyorum onu o kadar güzel şeyler yazıyoki :D tabi müziğide süpper son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkıydı sanırım :D

yanlış hatırlamıyorsam dream dergi röportajındaydı ya da blue jean emin değilim(belki her ikisinde de olabilir) afili yalnızlık albümünün bir tema albüm olduğunu ve "Ölsem" diye başlayan "Oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya öyleyim" diye biten aslında baştan sona hikaye anlatan bir albüm olduğu yazıyor... Ölsem diye başlayan şarkı Afili Yalnızlık ve albümün ilk şarkısı fakat Oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya öyleyim diye biten şarkı Ve Gülümse Şimdi (bebeğim) şarkısı...ama bu şarkı albümde 4. sırada... yanlış olan nedir benim kafam karıştı...

yeni çıkmasına ragmen hemen kendini kabul ettirdi ve çok begnildi emre aydın umarım daha iyi şeyler yapıcak, nerdeyse bütün şarkılarını dinledim hepside ayrı ayrı çok güzel ama afili yanlızlık bi başka güzel

arkadaşlar ben bişi sorucam size.afilli yalnızlık şarkısında emre aydına bi bayan eşlik ediyor mu etmiyor mu bunu çözemedik arkadaşlarla.sizlere danışalım dedik.cevaplarınızı bekliyorum

cruel10 demiş ki:
arkadaşlar ben bişi sorucam size.afilli yalnızlık şarkısında emre aydına bi bayan eşlik ediyor mu etmiyor mu bunu çözemedik arkadaşlarla.sizlere danışalım dedik.cevaplarınızı bekliyorum

Orjinal albümün kapağında da yazdığı üzere Emre Aydın back vokali de kendisi yapmıştır. Her hangi birisi kendisine eşlik etmemiştir.

Albüm tek kelimeyle harika bence. Cd'yi çok büyük bir heyecanla aldım ve aynı heyecanla dinliyorum hala. ''Unut Gittiğin Bir Yerde'' şarkısına da bayıldım. Başarılar sevgili Aydın..

izledim ben çok iyiydi :)

sys den beri böyle bir çıkış bekliyordum ve sonunda oldu..çok daha iyi şeyler olucak..hakettiği yere gelicek emre aydın.

albüm alın!

albüm süper...
Emre AYDIN her zamanki gibi...
alınası dinlenesi bir albüm...
Emre AYDIN ın başarılarına dvam etmesi için korsan almayın..
gerçi hiç bi albüm için korsan almayın..

6.Cadde mAnga'yla aynı zamanda çıkmalarına rağmen aynı başarıyı yakalayamamıştı,daha doğrusu rakibi kadar tanınamamıştı.Övgüye layık bir gruptular.Emre Aydın da çok iyi bir sanatçı "Belki birgün Özlersin" adlı şarkısını severek dinliyorum.Umarım piyasa olup bozulmaz...

Arkadaşlar Emre Aydın dünkü Hürriyetin Kelebek Ekinde röportaj ıvardı ama sölemekde geciktim galiba :( Nys ben bu adamı walla çok sevdim ya çıktığı gibi albbümünü aldım. Oysa ben bu heyecanı sadece Öz için duyardım :D

Geri