Emre Aydın

ayyyy 21 aralik ant allaimmm sonnda!!!!!!resmen içim içimi yiyooo derler yaa ole yani,ben tam 21 aralikta ant yaya ayagimi basmisss olucam :D bu kdr tesaduf yawww :D :LOL: :) biletleri nerdn alicass bilen var mi??

ne zamandır akşamları sitesine giremediğim bazen saçımı başımı yonduğum bir siteye sahip şahıs.... aynı yazı çıkıyordu hep eğer siteye ulaşamıyorsanız bla bla ya e mail atın şimdi hiç bir şey ççıkmıyor ne zaman düzelicek acaba :roll: meeğer bağımlılık yapıyormuş da haberimiz yokmuş

Direk konuya girelim... dj lerin hepsi hırsız dır neden mi korsan kullanmak hırsızlık diye okuttular bu zaman a kadar bize bizde bütün dj lerin hırsız olduğunu neticelendirdik sonuc olarak bende dj olduğum için bende hırsız sayılırIM... Bu zaman a kadar haksız kullandığım parçalardan cd lerden HİÇ rahatsız olmadım ama ilk defa dün emre aydının albümünü başdan sona kadar bar da çalınca üzüldm resmen kötü oldum tedavimin direk ertesi günü bekleyip en yakın bir müzik markete uğrayıp orjinal afilli yanlız lık albümünü temin etmekle buldum... bugun albümü aldım case min en baş köşesine koydum nasıl da güzel oldu görmeniz lazım rahatsız olmak istemiyorsanız biraz hassas insanlarsanız bu albümü orjinal alın bare bu albüm için istisna gösterin demek istiyorum içimden gelenleri yazdım saçma olmus olabilir hak veririm saçma düşünüosunz derseniz de hak veririm ama tek birşeyden eminim böyle uçuk sözleri yazan bir sanatçı daha görmediğime ve hiçbiyer de de olmadığına idda eder aksini söyleyene kesinlik le hak vermem sonuna kadar başarılar diliyorum ....

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
Direk konuya girelim... dj lerin hepsi hırsız dır neden mi korsan kullanmak hırsızlık diye okuttular bu zaman a kadar bize bizde bütün dj lerin hırsız olduğunu neticelendirdik sonuc olarak bende dj olduğum için bende hırsız sayılırIM... Bu zaman a kadar haksız kullandığım parçalardan cd lerden HİÇ rahatsız olmadım ama ilk defa dün emre aydının albümünü başdan sona kadar bar da çalınca üzüldm resmen kötü oldum tedavimin direk ertesi günü bekleyip en yakın bir müzik markete uğrayıp orjinal afilli yanlız lık albümünü temin etmekle buldum... bugun albümü aldım case min en baş köşesine koydum nasıl da güzel oldu görmeniz lazım rahatsız olmak istemiyorsanız biraz hassas insanlarsanız bu albümü orjinal alın bare bu albüm için istisna gösterin demek istiyorum içimden gelenleri yazdım saçma olmus olabilir hak veririm saçma düşünüosunz derseniz de hak veririm ama tek birşeyden eminim böyle uçuk sözleri yazan bir sanatçı daha görmediğime ve hiçbiyer de de olmadığına idda eder aksini söyleyene kesinlik le hak vermem sonuna kadar başarılar diliyorum ....
hiçde saçma değil doğru konuşmuşsun tebrikler kesinlikle korsan almayın arkadaşlar orjinall ya lütfen sonuçta ortada bi emek var ve o emeğe biraz saygı olsun ;)

izledim ve sasırdım kaldım.beyaz ın da dedigi gibi sarkı sözlerindeki hırçınlık ve yüzündeki masumiyet çok alakasız.sevdim iyice emre aydını.yolu açık olsun hep.

Bir anda gündeme oturmakla kalmayıp uzun zamandır adını sanını unuttuğumuz insanların da popüleritesini artırmıştır kendisi.Örnek: Şebnem Dönmez ve Umay Umay

Sanırım kabullenmek lazım artık , Emre Aydın çok iyi , tam anlamıyla Kalite ! ... türk rock müziğine hayırlı ve uğurlu olsun , çok şanslıyız bizler rock dinleyicileri olarak ... teşekkürler emre aydın ...
bilen bilir beğenmeyenler arasındaydım "afilli yalnızlık" adlı çalışmasına dayanarak ; ama açık bir kapı bırakmıştım belki albümü tam olarak günün birinde dinlersem severim diye ( bkz. geçmişteki herhangi bir sayfa ) ... gerçekten de öyle oldu ... objektif olmak gerek , düşündükleriniz ne olursa olsun ...
şahsen şuan o kadar mutluyum ki , gerçekten böyle bir "Sanatçı" kazandığımız için , dilerim çıtayı her geçen gün yükseltir ... günümüz piyasasının monotonluğundan uzaklaştırdı bizi , başarılar dilerim hayat boyu ... devamlılığını diliyorum ...
ve birşey daha öğrendim , kalite insanlar ve onların herhangi bir alandaki çalışmaları ne olursa olsun günün birinde bir şekilde kabul ettirirler kendilerini ...

sitesinin düzeldiği tıkır tıkır işlediği sakatlık çıkmadığı güzel insan .... bir daha böyle bir durum yaşanırsa biz fanlar olarak forumda toplu katliam düzenleyeceğiz haberiniz olsun :D buarada istanbul da eski 6. cadde albümünü buldum çok sevindim piyasada olmadığını sanıyordum

gurultu_27 demiş ki:
sitesinin düzeldiği tıkır tıkır işlediği sakatlık çıkmadığı güzel insan .... bir daha böyle bir durum yaşanırsa biz fanlar olarak forumda toplu katliam düzenleyeceğiz haberiniz olsun :D buarada istanbul da eski 6. cadde albümünü buldum çok sevindim piyasada olmadığını sanıyordum

olmaz inşallah artık sorun çünkü kaydım resmen haftasonu hele hele beyaz show dan sonra sitede 400 onlineler falan iyice kastı. Aldık önlemimizi bekliyoruz 20 000. üyemizi. :D

nuwanda demiş ki:
gurultu_27 demiş ki:

olmaz inşallah artık sorun çünkü kaydım resmen haftasonu hele hele beyaz show dan sonra sitede 400 onlineler falan iyice kastı. Aldık önlemimizi bekliyoruz 20 000. üyemizi. :D
evet o akşam bayağ yoğundu girilemedi hatta .... 20000 e yaklaşıldı bekliyorum aşacak daha fazla sizin alehinize aslında ... :D :D

Ben de sanki bir r&b havası sezdim şarkılarda.. Özellikle de Belki Bir Gün Özlersin bu tarzın en güzel örneği olmuş..

Desem..
Üstteki mesajda pop diyen arkadas kadar sacmalamıs olur muyum ?!? :roll:

Geri