Emre Aydın

emreayd305nafi351kb6.jpg

yaf emre aydın izmir ozee ye geljek mi öle bişi duydum ben de :?: bilen warsa aydınlatsın beni :fikrimvar

gerçi turkrockın mesaj gönderme özürü sebebiyle iki kere belirtmişim ama..bi daha tekrar edeyim..

Emre Aydın & 110
tarih : 12 Ocak Cuma, 21:00
mekan : Ooze Venue

kaynak:Biletix :)

offf ya bende gidemedimmm ağlıjammm şimdi nese 26 sında sanırım şebo gelio ona kesin gidiommmmm :metal

burda 20ytl dediler ben sordum da
üzülerek söylüyorum ki galiba konsere gidemiyecegim cok şükür para yönünden degil de bir parkner bulamadım kendime
ıhı aaahh aaaaa

emre aydın'ı taaa 6.cadde zamanlarından bilen ve beğenerek dinleyen biri olarak yeni albümünü de oldukça başarılı buldum ve bu hafta sonu Ankara Sanatolia'daki konserine gittim.. Canlı performansları ekip olarak gayet iyiydi özellikle coverların hepsi çok güzeldi. Ancak bir konuya takıldığımı belirtmek istiyorum, kendisi de bu sayfaları okuyorsa naçizane fikrimizi söylemekte fayda görüyorum. Müziğin yapılışından hiç anlamam,ben sadece dinleyici kısmındayım olayın ama konserde bir olay beni rahatsız etti. daha önceden belli ki albüm şarkılarının altyapıları hazırlanmış ve emre aydın ve ekibi onun üzerine çalıyorlar.. etrafta keman yokken canlı performansta keman sesi duymak, aynı şey piyano için geçerli yada malum afilli yalnızlık'ın 'sövdüm..sövdüm.... vs' gibi kısımları beni rahatsız etti. çünkü orası canlı performans yeri, ben zaten albümü aldım ve orjinal halleriyle diyeyim, o parçaları dinliyorum. orada sadece gitar-bas gitar ve davul+ emre aydın'ın sesiyle şarkıları dinlemek isterdim. o yüzden tüm albüm parçalarında evde dinliyormuşum hissine kapıldım. belki de bu yüzden daha doğal çaldıkları coverlar hoşuma gitti. yine de kendisini ve ekibini başarılı buluyorum ve uzaklarda bir İzmirli olarak destekliyorum..

bir de Ankara konseri neden İzmirdekilerden daha pahalıydı acaba??? :)

gdonmez_1805 demiş ki:
emre aydın'ı taaa 6.cadde zamanlarından bilen ve beğenerek dinleyen biri olarak yeni albümünü de oldukça başarılı buldum ve bu hafta sonu Ankara Sanatolia'daki konserine gittim.. Canlı performansları ekip olarak gayet iyiydi özellikle coverların hepsi çok güzeldi. Ancak bir konuya takıldığımı belirtmek istiyorum, kendisi de bu sayfaları okuyorsa naçizane fikrimizi söylemekte fayda görüyorum. Müziğin yapılışından hiç anlamam,ben sadece dinleyici kısmındayım olayın ama konserde bir olay beni rahatsız etti. daha önceden belli ki albüm şarkılarının altyapıları hazırlanmış ve emre aydın ve ekibi onun üzerine çalıyorlar.. etrafta keman yokken canlı performansta keman sesi duymak, aynı şey piyano için geçerli yada malum afilli yalnızlık'ın 'sövdüm..sövdüm.... vs' gibi kısımları beni rahatsız etti. çünkü orası canlı performans yeri, ben zaten albümü aldım ve orjinal halleriyle diyeyim, o parçaları dinliyorum. orada sadece gitar-bas gitar ve davul+ emre aydın'ın sesiyle şarkıları dinlemek isterdim. o yüzden tüm albüm parçalarında evde dinliyormuşum hissine kapıldım. belki de bu yüzden daha doğal çaldıkları coverlar hoşuma gitti. yine de kendisini ve ekibini başarılı buluyorum ve uzaklarda bir İzmirli olarak destekliyorum..

bir de Ankara konseri neden İzmirdekilerden daha pahalıydı acaba??? :)

Katılıyorum!Altyapıdansa keşke bir keman olsa bek vokaller canlı olsa,çok daha keyif alınabilir.

Bende katılıyorum mesela afilli yanlızlık'ı yuxexes te dinlerken (yanlış hatırlamıyorsam)"değmezmiş hiç uğraşmaya" bölümünde heleki Emre Aydının elinde akustik gitar varken arkadan gitarın gelmesi hiç hoşuma gitmedi. Altyapılar, elektronik... müziği güzelleştiriyo ama canlı performanstan canlı performans bekliyorum ben.Onun dışında parçalarını çok beğendiğim bi müzisyen Emre Aydın.Bikaç kişi den fazlada vardır umarım böyle düşünenler.Ve dikkate alınırsa Daha bi canlı dinleriz emre aydını :)

Ben bilmiyorum ama sanırım öyle bir konser yok zaten. Tek bildiğim emreaydın bi Ceza ile bi yerde konser verecekmiş ama o da tam olarak nerede ne zaman bilmiyorum kulaktan dolma bilgi bu da. Haluk Levent´le konser olsa sanırım çoktan duyurulmuş olurdu bi şekilde. . .

emreaydın _ ceza

27 Ocak 2007 Cumartesi
Cam Piramit / Toros Salonu
Antalya da
saat 20.00' da
Not: Salona giriş 18:00’de başlayacakmış
bilet fiyatı 20 YTL imiş
....

ceza saat 20.00' da sahnede olacakmış
emreaydın ise 22.00 diye okudum

Vay be, kendime şaşırdım! Uykumun içinde bile olsa doğru duyup emreaydın ismini seçmişim! . . . Enteresan bi konser olurdu herhalde keşke gidebilseydim! . . .

Geri