Emre Aydın

popularitenin yarattığı iticilik emre aydın'da bariz bence..
ilk zamanlar çok seviyordum ama artık''genç kızların sevgilisi''durumuna dönüştü olay.
sevemiyorum maalesef

Emre Aydın'ı radyolarda dinlemeye başlayınca ilk önce ''yav bu 6.caddenin vokali değil mi?'' dedim daha sonra öğrendim evet o adam grubu bırakmış solo albüm yapmış hemde pop-rock diye tabir edilebilecek bi tarzda tabi direk olarak ''yok abi bu adam dinlenmez para için piyasa olmuş'' falan dedim daha albümü eskaza dinleyince gördüm kü adam pop-rock falan iyi iş çıkarmış ozaman bir kez daha anladım ki önyargı kötü bişe hem Albert Einstein in bi sözü var ''Önyargıları parçalamak atomları parçalamaktan daha zordur'' bence herkes EMre Aydın la ilgili önyargılarını benim gibi parçalamalı... İnşallah Emre kendini bozup piyasa için kötü işler yapıp benim bu yazdıklarımı boşa çıkarmaz...

yesilkurbaga demiş ki:
2. klip parçası kim dokunduysa sana ona git'tir..çekimleri başlamıştır... umut ediyoruz ki yakın zamanda dönmeye başlayacaktır müzik kanallarında...

bilgi için çok teşekkürler
albümündeki bütün parçalar gerçekten çok iyi
ama bu şarkı bence daha bir önde
albümü sırtlayan parçalardan
klibinide sırtlayacaktır ;)

emreaydın'ın merakla beklenen 2. klibi geçtiğimiz günlerde "Kim Dokunduysa Sana Ona Git" isimli parçasına çekildi. Emre Can yönetmenliğindeki bu klipte emreaydın'a eşlik edecek olan oyuncu ise ilk klipte olduğu gibi Şebnem Dönmez. The Sofa Hotel'de çekimleri gerçekleşen video klibi çok yakında müzik kanallarında izleyebilirsiniz.

1.jpg

6.jpg

9.jpg

14.jpg

13.jpg

12.jpg

Emre Aydın bana göre birçoğundan daha iyi müzik yapıyor.Ama şarkı sözleri çok alışıldık sözler.Müzik tipide buna paralel gidiyor.Ben şahsen yanlızlık,acılı,öliyim gibi sözleri pek beğenmiyorum yeni ve değişik şeylerin zamanı geldi. :roll:

emre aydının eleştirdiğim tek yönü konserlerde alt müziği laptoptan veriyo olması bunu bi rock grubuna yaklıştıramıyorum çünkü bu müzik yapamayan canlı çalamayan popçuların işi inşallah bi çare bulur...

Konser: 23 Şubat Cuma Aydın, Aremon Otel

Konser: 24 Şubat Cumartesi Manisa, Ves Cafe

Konser: 28 Şubat Çarşamba İzmir, Fuar Atlas

Konser: 02 Mart Cuma Muğla, Arena Bar

Konser: 03 Mart Cumartesi Denizli, Friends Bar

Konser: 09 Mart Cuma Ankara, SaklıFest

Konser: 10 Mart Cumartesi İzmir, OozeFest

Konser: 11 Mart Pazar Çanakkale

Konser: 16 Mart Cuma Kıbrıs / Girne

emre aydının albüm gerçekten çok güzel şarkı sözleri insanı çok güzel yakalıyor etkiliyor seside çok güzel canlıda izledim gayet iyiydi ama wachiye katılıorum laptoptan vermesi hoş değil!

Geri