Emre Aydın

aynen yaa... kaç konser oldu ızmırde...istnbula donmelıı bırasdaaa...avrupa yakasıı yapsın şolee...ama yOok...

hayatin_anlami_su demiş ki:
Ödül gecesinde çok şekerdi;ama aldığı ödülü karıştırdı.Sağ olsun Meltem Cumbul da rezil etti adamı.

katılıyorum. gerçi niye karıştırdığını açıkladı sonra :) en iyi video dalında beklemekteymiş ödülü, haliyle ona göre bir de konuşma hazırlamış, e birden heyecanlanınca, söylediği gibi "alışamadım ödüller almaya falan" gibisinden. :) çok şekerdi ama, ben sonradan izledim ve öldüm tek kelimeyle... performansı da olağanüstü olmuş, ciddi ciddi yapıştım ekrana :p meltem cumbul söylemeseydi, kaynar giderdi arada işte :) kırmızı cekete de bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğiiimm doğrusu :)

henüz kliple ilgili kesinleşmiş bir tarih verilmiyor ne yazık ki... umarım bu süreç bir sorundan falan kaynaklanan bir süreç değildir... üzülürüm yani... bir an önce yayınlanmasını tanrıdan dilemek ve de oturup beklemekten başka yapılacak bir şey yoktur.. üzgünüm :(

sarkıları cok iyi bence... ama bi sonraki klibi belki bir gün özlersin olsun :) hareket vaktinide ii yorumlamış........

Emre Aydın İzmir'e geliyor bu cumartesi,ilk kez canlı dinleme fırsatım olacak,kalabalık bir kitleyle nasıl güzel olur mu bilemiyorum çünkü yanlızken dinlemeyi seviyorum Emre Aydın şarkılarını,umarım güzel bir konser olur...benim en sevdiğim şarkısı 've gülümse şimdi bebeğim'...

konsere ben de gidiyorum ! en sevdiğim iki insanı denizi ve emreyi arka arkaya izleyecek olmaktan aşırı mutluyum, deli mutluyum! :) biliyorum ki mükemmel ötesi bir konser olacak bu! yani eğer dinleyici arkadaşlar güzide git şarkımızı katletmezlerse, çok rahatsız edici bir durum çünkü... :(

Bu geceki konseri çok keyifliydi,sahneyi mumlarla süslemişler çok güzel olmuş,başka sanatçıların repartuarlarından seçtiği şarkıların yorumuda güzeldi ama asıl süpriz olan 6.cadde albümünden olan 'rüyamdaki aptal kadın' şarkısıydı uzun zamandır dinlememiştim hoş bir süpriz oldu...

Geri