Emre Aydın

bitirdi beni klip...
geldiğimden beri üç beş sefer izledim, resmen narkoz etkisi yarattı bünyede... fenalaştım resmen...
sanırım şarkılar emre beylerin yüzü ile beraber daha çabuk kana karışmaktalar... yoksa dün gece içmeden sarhoş olur muydum ki ?!

hayatin_anlami_su demiş ki:
morgaine demiş ki:
Başında dikkat ettiysen 'Afili Yalnızlık'tan önce diyo.Yani Afili Yalnızlık'la teması aynı;çünkü birbirini takip ediyo olarak göstermişler.Kadın aynı şizofren kadın yani. ;)
sizofren deıl narsist kadın ;)

Ben kadının şizofren bir kadın olduğunu okumuştum. ;)

kendine aşık abla..
ha şizofreeeeen ha narsist :) fark eder mi ? klip güzel güzel :D

hande_sh demiş ki:
morgaine demiş ki:
Başında dikkat ettiysen 'Afili Yalnızlık'tan önce diyo.Yani Afili Yalnızlık'la teması aynı;çünkü birbirini takip ediyo olarak göstermişler.Kadın aynı şizofren kadın yani. ;)
sizofren deıl narsist kadın ;)

Ben kadının şizofren bir kadın olduğunu okumuştum. ;)

kendine aşık abla..
ha şizofreeeeen ha narsist :) fark eder mi ? klip güzel güzel :D
tabı sende haklısın muhım olan kadının narsıst veya sızofren olması deıldır su durumda klıbın guzel olmasıdır.ama yıne de narsıst o kadın sızofren deıl derım :LOL:

bekle bekle bir hal olmuştum
sonunda klip yayınlandı...ve sonunda yazabilme imkanıda buldum...
şarkı zaten bir hoş ve bence klipte daha bir hoş...
pek bir sevindim... pek bir mutlu oldum...

diğer klip daha iyiydi ama bu şarkı tam benlik""yapmaa dokunma kim dokunduysa sana ona git nerde unuttuysan beni orda kal ezdirmem kendimi sana""şebnemle çok yakışıolar...;)

Klip algılamada varyasyonlara yol açıyor evet..
Sanırım istedikleri de bu..
Kliple ilgili herkes farklı bir şey söylüyor işte...
Sonuç olarak bence, kaliteli bir iş olmuş...
Sevdik, çok sevdik, öldük hatta...

Emre kıldır, değildir, kim bilir, lakin kişiden kişiye değişen bu gerçek, gelip, burda "kıl oluyorum şu herife ya!" diyerek dikkat çekme olayına dönüşürse, dur derler bu işe... Beğenmiyorsak normalimsi bir dille, beğeniyorsak da normalimsi bir dille söylersek, herkes mutlu olmaz mı? Bana öyle geliyor, bilmem...

Aynen öyle kımse zorla emre aydın dınleyın demıyor ıster dınlersın ıster dınlemezsın ama buraya gelıpte kıl demek ayıp emeğe saygısızlıktır
ben bugune kadar bı kıllığını görmedım hem ne demekse kıl?
sanırım böyle aptalca mesajlar atıp ılgı cekmeye dıkkatlerı uzerıne toplamayı seven bu foruma layık olmayan ucubeler var....
Ne dıyım atılmaları dılegı en buyuk temennım şu durumda???
adam gıbı elestırı yapıyosan yaparsın ha kıl oluyosan emre aydın forumunda ne ışin var?herkes herseyı sevmek zorunda deıl elbet
benımde sevmedıım turkce rock yapan gruplar var ama kıl olmuyorum sadece dınlemıyorum olay bu kadar basıt
Nıye bu kadar sinirlendım bılmıyorum bıraz abartmısda olabılırım ama bu ucubelerın sayısı devamlı artıyo umarım forum sevıyesı dusmez..

ya boşverin böle salakları arkadaşında dediği gibi ilgi çekmeye çalışıyolar..bn yapıyım emre hakkında yorum sesi çooook güzel klipleri çok güzel helee albümüü tam süper:D

Geri