Emre Aydın

6.Cadde albümü çıkalı rahat senelerr senelerr diyebileceğim bir süreç, Afili Yalnızlık albümü çıkalı da bir seneyi aşkın bir süre olmuştur. Defalarca her yerde okuduğunuz üzre emreaydın bu süreç içerisinde promosyon çalışması dediğiniz türlü şeylerin hepsini yapmıştır. Bir yılı aşkın bu süreye rağmen hala konserlerine devam etmekte, 100ü epey de aşkın konser vermiş bulunmakta ve her geçen gün kendisine başka şeyler katmaktadır. Buna çalmak istediği enstrümanlar ve türlü sahne şovları da eklenmiştir. Unutulsun varsın, buna kimsenin bir itirazı yok. Sadece kendi adınıza tutamayacak olan bir takım laflar etmeyiniz. Siz unutunuz, buna hiç kimsenin bir diyeceği yok. Lakin, mevzu o değil. Kendi kendini geliştirmek için hala çalışan bir sanatçıdır kendisi, unutulmak, unutulmamak vs. amaçları arasında olmayan bir kişidir. Bundan sebep ancak albüm yapmak amacıyla bir sene kadar ortadan kaybolursa bu teziniz doğruluk payı kazanacaktır ki o da zaten albümü yapıp geri döndüğünde yeniden tozlu raflarda yerini almış bir tez olacaktır. Sizden tavsiyem, bunu epey uzun bir zaman sonra konuşalım. Unutulur, unutulmaz. Bunlar epey sonra konuşulacak şeyler.
Unutulursa, "unutuldu" deyiniz, çekinmeden onaylarım. Unutulacak ise, sadece bir istektir. Gerçekleşmemiş şeylerle bizlerin şu anda işi yoktur. Saygılar...

hande_sh demiş ki:
6.Cadde albümü çıkalı rahat senelerr senelerr diyebileceğim bir süreç, Afili Yalnızlık albümü çıkalı da bir seneyi aşkın bir süre olmuştur. Defalarca her yerde okuduğunuz üzre emreaydın bu süreç içerisinde promosyon çalışması dediğiniz türlü şeylerin hepsini yapmıştır. Bir yılı aşkın bu süreye rağmen hala konserlerine devam etmekte, 100ü epey de aşkın konser vermiş bulunmakta ve her geçen gün kendisine başka şeyler katmaktadır. Buna çalmak istediği enstrümanlar ve türlü sahne şovları da eklenmiştir. Unutulsun varsın, buna kimsenin bir itirazı yok. Sadece kendi adınıza tutamayacak olan bir takım laflar etmeyiniz. Siz unutunuz, buna hiç kimsenin bir diyeceği yok. Lakin, mevzu o değil. Kendi kendini geliştirmek için hala çalışan bir sanatçıdır kendisi, unutulmak, unutulmamak vs. amaçları arasında olmayan bir kişidir. Bundan sebep ancak albüm yapmak amacıyla bir sene kadar ortadan kaybolursa bu teziniz doğruluk payı kazanacaktır ki o da zaten albümü yapıp geri döndüğünde yeniden tozlu raflarda yerini almış bir tez olacaktır. Sizden tavsiyem, bunu epey uzun bir zaman sonra konuşalım. Unutulur, unutulmaz. Bunlar epey sonra konuşulacak şeyler.
Unutulursa, "unutuldu" deyiniz, çekinmeden onaylarım. Unutulacak ise, sadece bir istektir. Gerçekleşmemiş şeylerle bizlerin şu anda işi yoktur. Saygılar...

ya hande abla üstüme alındım bu yorumu.

galiba yanlış anlaşıldım

ben emreaydın.org üyesiyim.

arkadaşın yorumunu görünce bi hatırlatayım dedim..

Yanlış anlaşılma yaratmışım. Senin yapmış olduğun yoruma karşılık bir kaç örnek vermiştim ben sadece. Yanlış anlama, haklı olan sensin. Zaten şurda beni doğru anlamasını istediğim kimse beni doğru anlamazken, herkesler yanlış anlar durumda. Seninle alakası yok konunun. Aksine, sana destek çıkmak istemiştim ben : )

misspain demiş ki:
kenji demiş ki:
hayranları sayesinde artık uzaktan dinlediğim abimiz. yaptığı herşeye aa süper diyen, popülerliği arttıkça mutlu olan bi dinleyici kitlesi var. tek eksi tarafı da bu galiba emre aydının.. bu emre aydının eksisi neden oluyor? diyen olacaktır. eğer istemese her dergiye röportaj da vermez, fan sitesine mesaj da yazmaz..

sürekli takıldığım bir site değil burası ve uzun zamandır arada sırada girip belirli başlıkları okuyorum ve bazen de yazıyorum.
türkrock dinleyicisi hala bir ileri beş geri.
"bence bu rock değil pop","bence çok populer oldu" gibi ezberleri ben artık görmekten gerçekten sıkıldım.sıkıldım da kendi fan sitesine mesaj yazan şarkıcıyı eleştirene de ilk defa rastlıyorum.ve gerçekten merak ettim ne gibi bir sakıncası! vardır bunun sana göre kenji?
bahsettiğin durumdan bende sıkıldım. sıkıldım da mesajımla nasıl bir alaka kurdun onu anlamadım? fan site olayına gelirsek;

http://forum.emreaydin.org/index.php

forumun genel çehresi 16 yaş altı kız çocukları ve acılarıyla boğuşan ergenlerimiz.. emre aydın'ın hitap ettiği kitle buysa ve emre de bundan rahatsız olmayıp siteye gelip mesaj yazıyorsa sen bununla övünebilirsin. emre de övünsün 100 000 üye var sitesinde. hatta övüneceğiniz başka şeyler de bulalım? konserlerde emre yerine kızların cıyak cıyak "bu kez anladım" çekişini dinliyorum. bir daha 70 000 satmasın, küçük hayranları onu terketsin diye kampanya mı başlatalım?

emre aydını sevmeyen biri olsam beceremiyor der geçerim. ama afili yalnızlığa değer veren biriysem sonuna kadar eleştiririm. ve gerçekten merak ettim ne gibi bir sakıncası! vardır bunun sana göre misspain?

Bu topicte her yoruma cevap vermek isteyen tiplemeler var.Ayrıca sizin yüzünden de artık bu topice bakmamayı bile düşünüyorum.Adam iyi veya kötü görüşünü söylüyor,sanane kardeşim,sen bu adamın avukatımısın?Her yorumda bir alıntı,bir cevap,bir laf sokma kendince !
Ayrıca smyr_ea =
ben emreaydın.org üyesiyim.

arkadaşın yorumunu görünce bi hatırlatayım dedim..

Hani ikimizde seviyoruz,birleşelim emre'yi kem gözlerden koruyalım hesabı. :)
Tekrar söylüyorum kimsenin avukatı değilsiniz.Seviyor olabilirsiniz,söylenen lafları bir fan olarak ta kabul etmiyor olabilirsiniz ama saygı gösterin.Her mesaja da cevap atmayın.

ben emreaydin.org üyesiyim cümlesini şu anlamda söylemiştim. Yani ben emre'ye kötü bir şey söylermiyim anlamında. Bilmiyorum ama açıklama ihtiyacı duydum.... ;)

burası sözlük değil forum. her cevaptan etkilenmek, gerekirse alıntıyla yanıtlamak da gayet normal. fakat nedendir bilinmez emreaydın başlığında raydan çıkıyor bu olay...

herneyse sesine yorumuna yakışır yeni şarkılar, coverlar bekliyoruz ondan... hayranları bizi sevmese de biz seviyoruz onu

kenji demiş ki:
burası sözlük değil forum. her cevaptan etkilenmek, gerekirse alıntıyla yanıtlamak da gayet normal. fakat nedendir bilinmez emreaydın başlığında raydan çıkıyor bu olay...
Çünkü bu topicin bir orantısı yok.Ya ölümüne sevenler yada hiç sevmeyenler yazıyor buraya.Neyse kapansın bu konu.

Evet yine emre aydın topici ve yine bir tartışma.Şaşırmadım doğrusu.Tartışmalara katılıpta olayı büyüymek istemiyorum.Emre aydın unutulur unutulmaz olayına değinmek istiyorum ben.Bence kesinlikle ama KESİNLİKJLE unutulmaz.Neden mi ?
Çok basit.Bu ülkede yakışıklı olan biri çıkarsa genç kızlar üstüne atlar zaten :) Bu işin şakası ama gerçekten buna poptada rastlanır rockdada(emre aydına rock diyenler içindir bu cümle).Kızlar kolay kolay peşini bırakmazlarki emre aydın'ın.Hande arkadaşım yanlış anlama cevabım sana değil ama ben çok iyi biliyorum sende iyi biliyosundur ki sıf yakışıklı diye onu dinleyen sevenler var.Buda toplumun bir gerçeği.Yakışıklıysa ne mutlu ona tabi.O kızlar ister 16 yaşında olsun ister 20.farketez.
Kısacası yukarda yazdıklarımdan dolayı emre aydın'ın yeri biraz sağlam gözüküyo.Bilmiyorum katılıcakmısınız...

Kabul Emre çok yakışıklı. Kesinlikle onu bu özelliği yüzünden seven insanlar da var. Ama Kaliteli bir iş yapmasaydı sizce bu kadar sevilirmiydi. sevilse bile devam edermiydi bu sevgi. Örneğin Murat Boz. Adam yakışıklı. İlk çıktığında acayip sevildi. Herkes murat murat diyordu. Ama şimdi adını bile duymuyoruz. Bu bir örnekti murat boz için söylemiyorum. Mutlaka sevenleri vardır, ama bizim gibi değillerdir doğrusu. Hem çoğu kişi afili yalnızlık'tan sonra sevmeye başladı. O zaman görünmüyordu ki. Neyse fikrimi yazdım sadece. sorun yok yani.

pu adama rock yapıyo diyenin...neyse her şarkıda gitar olan parça rock parçası olacak diye bişey yok
adamın ne duruşu rock ne söylediği parçalar rock
resmen pop yapıyo tarkandan farkı tarkanın bizlere parçasını dinleyin bir bu adamın en seert parçasından daha sert bir parça ozman tarkan da rockçu kü ancak ve ancak küse neyse....

emre abimizin yaptığı müziği herkes biliyor,,,
hangi tür müzik yaptığını...
ve herkes biliyorki emre aydın rock-pop türünde müzik yapmakta...
inanmayanlar emre aydın'ın aldığı ödüllere bakarsa eğer hangi tür müzik yaptığını anlayabiliriz...
burada bunu tartışmak gereksiz çünkü herşey gayet açık ve net bir şekilde görülebiliyor..
tabiki bunu görmek istemeyenlerde var ve o yüzden tartışmalar çıkıyor...
her neyse..
emre abimizden daha nice nice albümler,klipler,coverlar bekliyoruz ve biliyoruzki o asla unutulmayacak !! =)

6. cadde daha iyiydi (ama adamın yaptığı işe saygı duymak lazım 2 yılda ödulden ödule koştu)(ama hala bazı ödullerde en iyi rock erkek dalında aday oluyor onu anlamıyorum adam gibi rock yapan grup veya sanatçı varken ( yani daha güzel rock pop-rock değil direk rock yapan)emre aydına o ödul biraz garip kaçıyor)(en iyi albüm,en iyi video,en iyi çıkış yapan sanatcı,en iyi düet,en iyi şarkı gibi ödulleri anlarım hakediyor o ödulleri ama en iyi rock sanatçısı biraz saçma kaçıyor)(ama yinede kendisine başarılar dileiz inşallah bu başarısı 2. 3. hatta 10. albümde de devam eder)

+1 fan club üyeleri farkında olmasada adamdan soğutuyorlar birakın onu korumayı herkes istedığı yorumu yapsın adam işini yapar sen beğenırsın o beğenmez neden bu kadar onu koruyorsunuz insanları soğutuyorsunuzki emre aydının fan club üyeleri biraz daha az korusa onu kesınlıkde forum şu anda 100.000 üye değil 200.000 üye olmuştu adamı savunup milleti adamdan soğutmayı bırakın yahu

mnykhyrn demiş ki:
emre abimizin yaptığı müziği herkes biliyor,,,
hangi tür müzik yaptığını...
ve herkes biliyorki emre aydın rock-pop türünde müzik yapmakta...
inanmayanlar emre aydın'ın aldığı ödüllere bakarsa eğer hangi tür müzik yaptığını anlayabiliriz...

Kısacası Pop-Rock.Zaten bu akımı benimsemeyenler bu sebepten sevmiyor Emre Aydın'ı.
Bu arada Emre Aydın'a o saydığınız ödülleri kim veriyor.Kral Tv Video Müzik Ödülleri.....

yamyamtr demiş ki:
6. cadde daha iyiydi (ama adamın yaptığı işe saygı duymak lazım 2 yılda ödulden ödule koştu)(ama hala bazı ödullerde en iyi rock erkek dalında aday oluyor onu anlamıyorum adam gibi rock yapan grup veya sanatçı varken ( yani daha güzel rock pop-rock değil direk rock yapan)emre aydına o ödul biraz garip kaçıyor)(en iyi albüm,en iyi video,en iyi çıkış yapan sanatcı,en iyi düet,en iyi şarkı gibi ödulleri anlarım hakediyor o ödulleri ama en iyi rock sanatçısı biraz saçma kaçıyor)
Bu bi ükle gerçeği bence.Rock müziğin daha yumuşak olan tarafı ülkemizde popüler.Ki genelde alternatif rock olur bu.Birazda anadolu rock tabi.Mesela bi hard rock grubunun bunlar kadar popüler olmadığı bi gerçek.Yani bunun garip gelmesi normal.Her eline elekro alan ben rockcıyım diyo ya o yüzden işte.Sonra niye batıya özeniyosunu7z falan filan tartışmaları çıkıyo.Nie acaba ?
Popülermüzik...
Aldığı en iyi düet, en iyi albüm falan normal bunlar.Hakkıyla almıştır.Onada kimse bişey diyemez.

kenji demiş ki:
misspain demiş ki:
kenji demiş ki:
hayranları sayesinde artık uzaktan dinlediğim abimiz. yaptığı herşeye aa süper diyen, popülerliği arttıkça mutlu olan bi dinleyici kitlesi var. tek eksi tarafı da bu galiba emre aydının.. bu emre aydının eksisi neden oluyor? diyen olacaktır. eğer istemese her dergiye röportaj da vermez, fan sitesine mesaj da yazmaz..

sürekli takıldığım bir site değil burası ve uzun zamandır arada sırada girip belirli başlıkları okuyorum ve bazen de yazıyorum.
türkrock dinleyicisi hala bir ileri beş geri.
"bence bu rock değil pop","bence çok populer oldu" gibi ezberleri ben artık görmekten gerçekten sıkıldım.sıkıldım da kendi fan sitesine mesaj yazan şarkıcıyı eleştirene de ilk defa rastlıyorum.ve gerçekten merak ettim ne gibi bir sakıncası! vardır bunun sana göre kenji?
bahsettiğin durumdan bende sıkıldım. sıkıldım da mesajımla nasıl bir alaka kurdun onu anlamadım? fan site olayına gelirsek;

http://forum.emreaydin.org/index.php

forumun genel çehresi 16 yaş altı kız çocukları ve acılarıyla boğuşan ergenlerimiz.. emre aydın'ın hitap ettiği kitle buysa ve emre de bundan rahatsız olmayıp siteye gelip mesaj yazıyorsa sen bununla övünebilirsin. emre de övünsün 100 000 üye var sitesinde. hatta övüneceğiniz başka şeyler de bulalım? konserlerde emre yerine kızların cıyak cıyak "bu kez anladım" çekişini dinliyorum. bir daha 70 000 satmasın, küçük hayranları onu terketsin diye kampanya mı başlatalım?

emre aydını sevmeyen biri olsam beceremiyor der geçerim. ama afili yalnızlığa değer veren biriysem sonuna kadar eleştiririm. ve gerçekten merak ettim ne gibi bir sakıncası! vardır bunun sana göre misspain?

bende sana katılıyorm..ve bende emreaydin.org üyesiyim

HIGH-VOLUME demiş ki:
Dün şans eseri gecenin bilmem kaçında bir röpörtajına denk geldim.Eskiden Black Metal grubu varmış.Resmen sıçtım altıma gülmekten. :LOL:

burda gülünecek ne var anlamadım ben.eminim ki birçok sanatçı, rockçı zamanında o zamanki aktif akımdan etkilenmiştir.emre aydın da etkilenmiş olabilir bu gayet normaldir.önemli olan şu an kendi tarzını yaratmış olmasıdır.
saygılar..

yaw geçen konserini dinledim.bu ne rezalet yaw?
belli ki balon popçulardan farkı yok.tipe bakınca bi ses çıkacak sanıyosun ama feci durum yaw.şarkıların hepsi birbirine benziyo,grup desen tamtakır,vokal desen kıvranıyo ses çıkarmak için,bırakın allah aşkına.biraz gavurları dinleyin ya da türkiyede müziğe hayatını adamış adamları bir dinleyin lütfen.böyle adamları da bırakın tarih içinde kaybolup gitsinler yaw.

publicenemyno1 demiş ki:
yaw geçen konserini dinledim.bu ne rezalet yaw?
belli ki balon popçulardan farkı yok.tipe bakınca bi ses çıkacak sanıyosun ama feci durum yaw.şarkıların hepsi birbirine benziyo,grup desen tamtakır,vokal desen kıvranıyo ses çıkarmak için,bırakın allah aşkına.biraz gavurları dinleyin ya da türkiyede müziğe hayatını adamış adamları bir dinleyin lütfen.böyle adamları da bırakın tarih içinde kaybolup gitsinler yaw.

arkadaşım herşeyi anladım da vokal kim allah aşkına? Emre Aydın sahnede vokal kullanmıyor ki. Beğenmediysen eyvallah, herkes beğenecek diye bir şey yok da vokal mevzusuna hakikaten takıldım.

Geri