Emre Aydın

ezogelin demiş ki:
arkadaslar emre aydın !!!

ben diyorum ki 5 ay sonra kimse dinlemicek bu sanatçıyı !!!

bunu sizde biliyorsunuz

sanatçı çıkışı yapıyor ve 1 sene sonra yalan oluyor

emre aydında bunlardan bir tanesi
Yeni gördum bu mesajı şimdi bir yorum ekleyeyim...emre aydını sevmesemde bu 5 ay falına katılmıyorum...bence 5 ay olmasada bir 10 yıl sonra fazla hatırlanmaz bu adam aslında hatırlanmaz değil 100.000 tane üyesi var hatırlanır 10 yıl geçsede 20 yıl geçsede 30 yıl geçsede ama eskisi gibi dinlenmez şu anda emre aydını dinleyen adam gibi adam olan fan üyelerini (%5 de olsa var adam gibi fan üyesi) çaylak olanlar git gite sogutur baziları sıkılır dinlemez falan filan ama bu adamın ben ne kadar sevmesemde 5 aya unutulacağını sanmıyorum

Sadece emreaydın başlığına yazan sabit bir nick olarak kendisini savunma hakkını kendimde görüyorum. Sanırım "Bu yazmasın, hele bu hiç yazmasın, alıntı da yapmayın." demek çok başarılı bir durdurma formülü değil, olamaz da.
Artık yazmıyorum, kendisini savunamıyorum çünkü maşallah pek bir başarılısınız eleştirecek yer bulmak konusunda. Hastalık boyutunda seviyorsunuz bu durumu. Ne diyeyim, kendi yağınızda kavrulun, gerçekliğini de anca zaman gösterecek. Bu durumda siz ne deseniz boş. Tek dileğim, azıcık abartıp da insanın kişilik haklarını zedeleyecek, rencide edecek yorumlar yapmamanız. Bunun dışında sizden istenen başka da bir şey yoktu zaten en nihayetinde. Saygılar, sevgiler...

Albümünü seviyorum ama konser performansı kötü umarım düzeltir ne o altay vardı bir tane lolocu onun gibi elde davullar filan , dinlediğimdende hiçbirşey anlamadım bir daha izlemem sanırım uzun süre, üstteki arkadaşın yazdığı şeye gelince arkasındaki destekten habersiz heralde emre aydın unutulmaz, korkmasın.

saykodelikzade demiş ki:
Albümünü seviyorum ama konser performansı kötü umarım düzeltir ne o altay vardı bir tane lolocu onun gibi elde davullar filan , dinlediğimdende hiçbirşey anlamadım bir daha izlemem sanırım uzun süre, üstteki arkadaşın yazdığı şeye gelince arkasındaki destekten habersiz heralde emre aydın unutulmaz, korkmasın.

en azından senin gerçek bir nick olduğun ortada.. unutulmasın varsın..

klavyenin arkasında kim olduğunu bilmediğimiz biri olmadığın için bile sana saygı duyarım..

sadece emreaydın ve gripin YANİ GRGDN şirketinin 2 müzikal projesine yazan gerçek olmama ihtimali bulunan biri değilsin..

Gerçi böyle bu iki yere mesaj yazıp 10 mesajı geçemeyen bin üye oldu.. başlığın ilk sayfasından itibaren takip etmek lazım..

Tabii 3-4 tane mesaj sayısı tepeye vuran nickte lazımdı.. Onlar da her olumsuz mesaja saldırma işlevini güzel becerdi..

Diğerleri övdü , o 3-4 nick karşıt görüşe hoşgörü sınırlarını zorlayan laflar etti.

Belki de en güzeli bu , bu topluma bu müstehak !

Not : Emre Aydın iyi bir müzik adamıdır .

NOT 2 : Hala uyanmayanlar için Hande_Sh nickinin gönderileri hangi başlığa bir bakın mesela.. Başka nick örnekleride var :)

emre aydın en ünlü türk rockçılarından biri ve albüm çıktıktan 5 yıL sonra biLe kimse onu unutmuyo herkes kendi adına konuşsun lütfen.......

emreaydın bi tane yaa ses var ztn bunu herkes bilio şarkılar süper rock adamı dendimi evt rock adamı emreaydın bu arada ben yeni üye oldum adım ışıl şimdiden memnun oldum.

yamyamtr demiş ki:
april1404 demiş ki:
Mulkiyeli demiş ki:
publicenemyno1 demiş ki:
yaw geçen konserini dinledim.bu ne rezalet yaw?
belli ki balon popçulardan farkı yok.tipe bakınca bi ses çıkacak sanıyosun ama feci durum yaw.şarkıların hepsi birbirine benziyo,grup desen tamtakır,vokal desen kıvranıyo ses çıkarmak için,bırakın allah aşkına.biraz gavurları dinleyin ya da türkiyede müziğe hayatını adamış adamları bir dinleyin lütfen.böyle adamları da bırakın tarih içinde kaybolup gitsinler yaw.

arkadaşım herşeyi anladım da vokal kim allah aşkına? Emre Aydın sahnede vokal kullanmıyor ki. Beğenmediysen eyvallah, herkes beğenecek diye bir şey yok da vokal mevzusuna hakikaten takıldım.
ehuehuehuehu çok merak ediyorum kimi vokalist zannettin bu arada emreaydın grup elemanları kendi alanlarında gayet başarılı insanlar
;) ;) ;) ;) ;) ;)özellikle yusuf torun(gitar-klavye) başlı başına fanları olan bir insandır ki ona laf söyletmemmmmmmm :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
yahu vokal diyerek emre baydından pardon aydından bahsediyor bunu anlamıyacak kadar g. bu fan üyeleri

o g. lafını aynen iade ederim kardeşim sana. biz de biliyoruz vokal ile kastedilenin kişinin kendisi de olabileceğini. benim derdim arkadaşın türkçe kullanımıydı, o cümle kalıbı içinde vokal emre aydın değil de başkası gibi aktarılıyor, onu düzeltmesini bekledim de sana giren çıkan ne? :?:

hmmm gün geçtikçe fanlarıyla beraber çekemeyenlerinin de artmakta olduğunu gözlemlediğim mükemmel insan zira bazıları kendisine söylemediklerini bırakmıyor yetmezmiş gibi fanlarına dinleyecilerine vs saldırıyor tamam dinlemzsen dinleme hatta eleştir beğenmediğin taraflarını söyle ama işi hakaret boyutuna getirirsen kendi kişiliğini gözler önüne serersin üstüne alınması gerekenler bi zahmet alınsın ...

saygılar

Mulkiyeli demiş ki:
yamyamtr demiş ki:
april1404 demiş ki:
Mulkiyeli demiş ki:
publicenemyno1 demiş ki:
yaw geçen konserini dinledim.bu ne rezalet yaw?
belli ki balon popçulardan farkı yok.tipe bakınca bi ses çıkacak sanıyosun ama feci durum yaw.şarkıların hepsi birbirine benziyo,grup desen tamtakır,vokal desen kıvranıyo ses çıkarmak için,bırakın allah aşkına.biraz gavurları dinleyin ya da türkiyede müziğe hayatını adamış adamları bir dinleyin lütfen.böyle adamları da bırakın tarih içinde kaybolup gitsinler yaw.

arkadaşım herşeyi anladım da vokal kim allah aşkına? Emre Aydın sahnede vokal kullanmıyor ki. Beğenmediysen eyvallah, herkes beğenecek diye bir şey yok da vokal mevzusuna hakikaten takıldım.
ehuehuehuehu çok merak ediyorum kimi vokalist zannettin bu arada emreaydın grup elemanları kendi alanlarında gayet başarılı insanlar
;) ;) ;) ;) ;) ;)özellikle yusuf torun(gitar-klavye) başlı başına fanları olan bir insandır ki ona laf söyletmemmmmmmm :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
yahu vokal diyerek emre baydından pardon aydından bahsediyor bunu anlamıyacak kadar g. bu fan üyeleri

o g. lafını aynen iade ederim kardeşim sana. biz de biliyoruz vokal ile kastedilenin kişinin kendisi de olabileceğini. benim derdim arkadaşın türkçe kullanımıydı, o cümle kalıbı içinde vokal emre aydın değil de başkası gibi aktarılıyor, onu düzeltmesini bekledim de sana giren çıkan ne? :?:
Yahu kuzum benim, yarası olan gocunur ben bu kısma attığım çoğu mesajda %5 de olsa iyi olan fan üyesi var onlar hariç diye başlıyorum yaranmı var g.lık ile ilgili zira milletin türkçesini düzenlemek sana düşmez arkadaşın milletin türkçesinden sana ne emin ol ki bana giren çıkan yok sadece kim kim kim gibi g. olan ve anladığı halde vokal kim diye istar eden arkadaşlar nedende üzerinden 1 ay geçmesıne rağmen hala vokal kim diye soruyor anlamadım üzerinden 1 ay geçen bir mesaj ile burada tartışma başlatanlaramı birşey giriyor yoksa bana mı bence onlara (bu mesajımda yarası olanlara yartan varsa gocunursun yarası olan istedığı şekilde alıntı yapıp cevap verir yarası olmayan sussun)

gireninin çıkanının kime/kimlere battığının açık ve net olarak turkrock.com emreaydın başlığından ve bilimum forumlardaki emreaydın başlıklarından gözlenebileceği muhteşem sese sahip muhteşem şarkılar yapan muhteşem insan....her zaman yanında olduğum kendi zekasından şüphesi olanların sürekli karaladığı, hakaret ettiği

ayrıca destek ve köstek tayfalarının ayrımını da yapabilecek kadar zeki olduğuna inandığım kişi

:LOL:
Bak şimdi gerçekten yaşadığımdan bile şüphe ettim gerçekten.
Arkadaşım, istediğim başlığa yazarım ben. Sadece 2 adet grgdn projesine yazılamaz burda gibi bir kural mı vardı siteye üye olurken, ben mi okurken kaçırdım ! :D
Her şeyi geçtim, evet sadece emreaydın ve gripin başlıklarına yazıyorum, itirazı olan var mı? Yazamazsın diyen var mı?
Gerçekliğimden şüphe eden arkadaşlar için de üzgünüm, beni bilene sorun veyahutta öyle gerçeğim ki bunu size kanıtlarım gibi iddialarım yok maalesef. Beni gerçekten de bilen biliyor. emreaydın'a yaptığım kişisel savunmaların kendisiyle bile alakası olmadığını da biliyorlar. Bundan kime nedir?

sevgili hande_sh sana burada kimse şu konuya mesaj yaz şuna yazma demıyor diyemezde bu kimsenın hattine düşmez sorun üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala tartışma mesajlarına alıntı yaparak cevap yazmalar ne gerek anlamadım üzerinden 1 ay geçmesine rağmen bazı sevgili ea forum üyeleri tarttışma mesajlarına cevap yazıyor ne gerek eğer maksatları tartışmayı ateşlıyıp bu başlıkdaki mesaj sayısını arttırmaksa bilelim yani ( ki böyle birşeye gerek yok hergün millet sana aşığım emre seni seviyorum benimle evlen diye saçma saçma mesajlarla bu başlığı dolduruyor)yok eğer tartışma başlatıp millete laf sokma hatta sokamadan oturmaksa bunuda bilelim ama biz ea'nın forumlarıyız 100,000 kişiden oluşan ve biz bir aile olduk sevgi ve saygı çerçevisi içerisinde (saygı denilen şey çoğu fan üyesinde biraz zorda olsa) bu lafı diyorlarsa üzerinden 1 ay geçmış bir mesaja altıntı yapıpda cevap vermez bu forumda forum kurallarına uygun bir şekilde devam eder

Sevgi ve saygı ile...

"Yahu kuzum benim, yarası olan gocunur ben bu kısma attığım çoğu mesajda %5 de olsa iyi olan fan üyesi var onlar hariç diye başlıyorum..."

yamyamtr arkadaş, ben senin attığın mesajları takip mi ediyorum ki, ne bileyim kime laf attığını atmadığını...orada bir alıntı var, o alıntının içinde ben de varım ve sen tutmuş g. diyorsun yaran olması gerekmez göz var nizam var, o itham orada o an beni de kapsıyor. çocuk mu oyalıyorsunuz burada, anlamıyor muyuz sanki. bir laf ettin bari arkasında dur. üzerinden de ne kadar zaman geçtiyse geçti ayrıca, ben veya başkaları ayda bir uğruyoruz belki buraya, neye ne zaman cevap yazılacak sizlere mi soracağız?

bütün bu suyu çıkmış tartışmalar bir yana, emre fanta festivali kapsamında yurdumu geziyor, yeni albüm hazırlıklarında, beşinci klibi çekmiş, altıncısı da yolda, leman sam'dan da güzel övgüler aldı programda...onun için güllük gülistanlık gidiyor herşey. en azından dışarıdan görünen o. boş yere millet birbirini yiyor burada, kimi lafı uzatıyor, kimi saykoya bağlıyor, kimi tartışacak yer arıyor, kimi savunuyor kimi yerden yere vuruyor...isteyen istediğini üzerine alınsın. hepsi boşuna. adam devam ediyor işte, bildiği yolda gidiyor, kim ne derse desin...

Artık şu olaylara bir son verme zamanı çoktan geçti.Evet biliyorum , belki haddime de değil ama belirtmek istediğim hususlar var.
Öncelikle evet,ben de Emre Aydın seven bir insan değilim.Sonuçta müzik adamıddır saygı duyulması gerekir ibaresi de tartışılır buna da kabul.Ama artık bu topic çığrından çıktı.Terbiye sınırlarını aşan kelimeler ve buna Emrefan kızlarının da katılması beni şaşırttı.Neyse...
Bu topicte yalnızca bu konu ve kardeş grup olarak lanse ettirlen Gripin topicine mahsus olmak üzere üye olan arkadaşlar var.Elbette kimse kimseyi sorgulayamaz buralara da yazmalısın diye.Fakat bu durum son derece çirkinleşmeye başladı.Artı forumun seviyesini de düşürmeye başladı.Kanaatim 2 tarafında ( taraflar artık belli ) haksız olduğu yönünde.Ama henüz belirtildiği gibi yeni üye kapsamındaki , mesaj sayısı 20'yi bulmayan kişilerin bilmem kaç ay önceki mesajlara sırf adı Emre Aydın'ı savunma olan muhalefete geçmeleri manasız,yanlış.Bu durum diğer üyelerin kafalarında farklı farklı soru işaretleri ve bir o kadar da değişik düşüncelerin oluşmasında baş etken.
Bendeniz , bu topice katılanlardan birisi olarak : Eğer bu durum değişmezse hem bu topici hem de içerisinde bulunan yukarıda bahsettiğim insanların forumdan bir uyarı veya uzaklaştırılması isteminde bulunup,bu konuya da ayrıca forum üyelerimizin görüşüne açmak isterim.
Gönül isterki bunlar olmasın,yaptırımlar uygulanmasın.
Bu yüzden herkes ayağını denk alsın.Forum kurallarına uyalım.

Geri