Emre Aydın

konser tarihlari hakkında:
rockizm2006 izmir 2,nci gün fuar atlas pavyon16 kasım perşembe 18:00da (kapı açılışı),19:00da sahne alıcakmış bilet fiyatları 17,50(10 kasıma kadar)
24kasım cuma 22:00de studio live bilet:20 ytl(18 yaş sınırı vardır)

biliyordum başaracağını....
yaklaşık 4 senedir bunu söleydim sürekli bekleyin gelecek diye...işte oldu buyrun size emre aydın
albümü çok beğendim
tebrikler emre

Ben 19 Mart Yeni Melek maNga konserine gitmiştim Emre Aydın çıkmıştı ve çok beğenmiştim ve çok başarılı olacak demiştim sonuçta çıktı kendisine başarılarının devamını diliyorum..

arkadaşlar radyo D deki programın kısa sürdüğünden ve sadece iki şarkısının çalındığından dem vurmuşlar ama bişeyi kaçırmışlar. Emre Aydın o radyodan önce radyo7'de kahraman tazeoğlu'nun Mavi Ada programına konuktu ve tam iki saat sürdü program ve nerdeyse albümün tüm şarkıları çalındı. canlı telefon bağlantıları müthişti. Emre Aydın kalitesini konuşturdu. sanatçı neslihan bile arayıp tebrik etti :)

takip edemeyenler için üzgünüm. çok şey kaçırdılar :)

İçi boş parçanın bulunmadığı,hepsine ayrı ayrı özenildiği belli olan,her bir şarkının hayatınızın bi bölümünden sizi yakaladığı,son zamanlarda ülkeye fazlasıyla gereken kalitede bir albüm olmuş.Tebrikler emeği olan herkese...Yeni çıkan isimleri iştahla birilerine benzetme geleneği Emre'de de devam etmiş.Sanıyorum bunların sonu gelmeyecek.Teoman,84,Feridun Düzağaç,...vb isimlerle ne sözler,ne vokal karakteri,ne melodik yapılar,ne de düzenlemeler bakımından Emre'yle bi benzerlik görememekteyim.Tek benzerlik hepsinin erkek ve müzik yapıyor oluşu kanımca!!Başarıları kulp takmadan alkışlamayı öğrenmeliyiz bence.Yolun açık olsun Emre Aydın...

Yarınn Gecee , Yani Cuma Gecesii * Emre Aydın ın * İzmir Bornowa OOZE Rock Bar da Konseriiii Varr .... :LOL: :LOL: :LOL:
Albüm Mükemmell , Şarkıların Hepsi Birbirinden Güsell ...
KoNSeR i Sakın Kaçırmayın Wallaaaa :!: Eminim Süperr Olacakk ... ;)

En iyi çıkış : emreaydın !

İstanbul Fm tarafından düzenlenen 10.İFA yarışmasında, en iyi çıkış ödülünü emreaydın kazandı.

baya eskilerden 6. cadde zamanlarından kalma emre aydın albüm kapağını buraya koymak istiyorum :)
emreaydin.jpg

emre forumlara katılsa eskisi gibi arada müsait olduğun da mesaj yazsa negüzel olur ;)

nilloraska demiş ki:
HEEeeeeeyyyyyyy! emre AYDIN ooze da... ooze izmirde... eeeeeeee bizde izmirdeyizz... ne duruyoruzz haydii konseree :D :D

unuttuğun bişey var nilaycım... hehehe biletlerde bende... bensiz bi yere gidemezsin canım eminim çok eğlenicez... hep bir ağızdan tüm şarkıları söyliiicez :D

emre aydın 6. cadde'de olduğu gibi solo albümünde de çok başarılı ama şarkı sözleri sanki birilerinin özentisi

Geri