Emre Aydın

ya aslnda bu emre aydn da bi süre snra skmayı başardı bnce... heryerde onun şarkıları.. bi süre sonra bayıyo inanın ki...

albümü ne zaman dinlemeye başlasam ilk gün dinlediğimde içimde duyduğum heyecanı sanki bir kez daha yaşıyorum...
şarkılar peşpeşe akıp gidiyor..
''hadi şu şarkıyıda geçeyim'' demiyorum hiç bir zaman
bir farklı, bir başka
belki kendimi tam ifade edemeyeceğim

bugüne kadar ''dayan yalnızlığım'' diyordum ama
anlamdım ki asıl ben ''bu kez anladım'' da varım...

''Bu kez anladım
Hüzünlerden bozma
Mutluluklar yaşıyorum''

iki gün önce çorum konseri vardı oradaydım fena değildi konser ama imza almak isteyenlere kazık attılar resmen o çok ayıp olmuş poster imzalamış emreaydın 5 ytl karşılığında nie böyle bi şey yaptılar anlamadım

emre aydın..ne denir bu adam için*ses var görüntü yok kısaca..ne bu yaa adam sahnedee adam gibi dik duramıyo bile iki lafı bi araya getiremiyo..yerim bölee sesii..zaten popçularada yaradı bole bi adam geçişler çoğaldı

bencede abi adam utangaç ın teki bence bu adam 6.cadde de gitarist ti şimdi kendini herkese rezil etti popçu oldu sahnede dik bile duramıyor tipide kayık bir adam işte

sıkıyosa boşlukta siz dik durun bakalım :D bi laf atmadıkları adamın duruşuydu o da oldu. eminim pek çok kişi de kıskanıyordur. adam başarılı,çok da güzel söz yazıyor. Sahnede konuşması gerekmiyor zaten şarkılarını güzel ifade ediyor mu ediyor bitti . yakında bacakları çarpık gözleri şaşı falan da dersiniz siz.

İmza günü için 5 YTL mevzusunu dile getiren arkadaşa bir şey diyemiyorum orada olmadığım için. Ama şöyle bir durum olabilir, 5YTL karşılığı poster imzalamamıştır da, poster imzalatmak isteyenler evela 5YTL karşılığında poster satın almışlardır. Çünkü imza gününe gittim ben böylesi bir paralı muameleyle karşılaşmadım. Ha poster imzalatmadım o ayrı.

Sahnede dik duramıyor, popçudan bozmadır, amanda şöyledir yok da böyledir diyen arkadaşlar sizlere ciddi ciddi gülüyorum artık ben. Yanlış olmasın, ne oldu.. (Bu lafları geçen ay da etmiştim) Önce peltek dediniz, olmadı... Ağlak dediniz, olmadı... Durmadı yani emreaydın gerçeği... Unutulacak dediniz, o da olmadı... Sahnede dik duramıyor mu çıktı şimdi ? Popçudan bozmadır mı çıktı ? Sizi esefle kınadığım falan yok. Saygı duyduğum yönleriniz var düşüncelerinizde. emreaydın´ın sahnesinin öyle mükemmel deli ötesi olduğu söylenemez. Çünkü genç, çünkü yeni. Lakin gelişime açık. Bir üç ay önceki haliyle şimdiki halinde dağlar kadar da fark var. Ne kadar kolay geliyor birilerini karalamak ? Sizler daha iyilerini yaptınız da biz mi görmedik arkadaşım! Böyle sözler yazabilmek, böyle bir piyasada bu kadar düşmeye rağmen inat yapıp buraya kadar gelebilmek, bir kaç kuru gürültüye rağmen harika bir kitleyi hiç müzik yapmayarak da yıllarca arkandan getirmek. Bunlar kolay işler değil. Demek ki var adamda bir şey ki, şu an bu adam emreaydın oldu. Konuşulmaması gereken şeyler konuşulmakta burda. Eleştirebilme yetisini kötüye kullanmayalım lütfen.

iki imza gününe gittim,ikisinde de poster imzalattım,hiç kimse benden para filan istemedi.

Canlı performansı kendi kategorisindeki diğer isimlerden çok daha üst düzeyde.teomandan da feridun duzagactandan da cok daha iyi.

yok tip yok yok dik duramıyo gibi şeyler yazanlara da youtube dan videolar izlemelerini tavsiye ederim.onlarca konser görüntüsü var youtube da.
tip de var fazlasıyla ses de sahne duruşu da.

Geri