Emre Aydın

nicegirl_fb demiş ki:
sanki biraz abartmışsın
keşke beni tanıyıp sürekli yanımda olan arkadaşlarımdan biri olsaydın..işte o zaman söylediklerimin aslında hiç abartılı ollmadıgını anlardın...aslında haklısınız yazdıklarım okundugunda abartı gibi görünebilir...ama inanın hissettiklerimin çeyreği bile değil bunlar...öte bir şey hissettiklerim...anlatamıyorum tam olarak...şimdilik ifade amaçlı seçtiğim cümleler sadece gördüklerinizden ibaret...pek yakında ona yazdıgım şiirleri sitede sizlere sunucam...umarım o zaman da abartılı oldugunu düşünmezsiniz...

Herkesin herkese hayran olma hatta hayranlık ötesi hayran olma gibi bir durumu olabilir. bu çoğumuzun başına gelmiştir. babyish bence acınacak halde falan değil,hatta benim fikrimce daha daha mutludur Emre aydına hyran olduğu için. Bakın şiirler bile yazdığına göre Emre aydın olumlu bir etki yaratmış üzerinde. Emre Aydın doğru tercih babyish :D

belki bir gun ozlersın sarkısından dolayı pıyasa olmasından son derece korktugum yınede bır ınsan ewladının yapıp yapabılecegı en gusel sarkılardan bırının klıbınıde gormekten haz alacagım, şiir kitabının cıkmasını bekledıgım insan.

ogunkolik demiş ki:
Herkesin herkese hayran olma hatta hayranlık ötesi hayran olma gibi bir durumu olabilir. bu çoğumuzun başına gelmiştir. babyish bence acınacak halde falan değil,hatta benim fikrimce daha daha mutludur Emre aydına hyran olduğu için. Bakın şiirler bile yazdığına göre Emre aydın olumlu bir etki yaratmış üzerinde. Emre Aydın doğru tercih babyish :D

kesinlikle katılıyorum sana...dediğin gibi bu hayranlık ötesi bir durum...ve gerçekten bana mutluluk veriyor..evet edebiyatta yetenegim vardır ama hiçbir zaman oturup da şiir yazmayı denememiştim...Emre Aydın!ı sevmeye başladıgımdan bu yana sanırım 250ye yakın şiirim var...fazlasıyla olumlu bir etki bıraktı üzerimde yani..

Ben ilk kez Emre Aydın'ın konserine gittim ve gerçekten konser boyunca çok eğlendim ve çok harika geçti. Onu yakından gördüğüm için ve şarkılarını canlı olarak dinleyebildiğim için gerçekten çok mutluyum. İnşallah buraya bir daha gelir. :D

Yalova konserinde kalacağı yere kadar özel minibüsü eşliğinde gelen ve korumalardan oluşan bir etten duvardan dolayı kendisine ulaşılamayan zatı muhterem...

Tamam ii bi albüm,,ii ses,,ama peki bu piyasada sağlam durabilcek mi emre aydın?heyecanla 2. albümü bekliorum ki biraz yorum yapabileyim,,umarın hayal kırıklığına uğratmaz kimseyi,,Başarılar Emre!!!

Yeni albümünü görmek için çok bekleyeceğiz bi 2 yıl sonra falan çıkarmayı düşünüyormuş. Tek şarkılık bir başarısı var deniliyor ya ben öyle olduğuna inanmıyorum,ikinci albüm bundan belki daha da güzel olacaktır.Tabi konserlerden şarkı yazmaya vakit bulabilirse :D

İlk kllibi afili yalnızlk tv'lerde dönmeye başlayınca pek hoşlanmamıştım ama albümdeki diğer şarkıları dinleyince sevmeye başladım ve şu anda çok beğenerek dinliyorum.Umarım 2.albümde böyle güzel olur.

Geri