Emre Aydın

bir röportajında okumuştum emre bu kez anladım a klip çekilmesini çok istiyormuş.hatta o ruh halinde yazmış 'bu şarkıya grili siyahlı havada uçaşan şeyler gibi bir klip olsun diye öyle yazmıştım' gibi birşey demişti o röportajında

Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici ‘ nin sunduğu "Sarı Sıcak" ın bu haftaki konukları emreaydın ve gripin...
22 Ağustos çarşamba günü, saat 22:00"de, atv ekranlarında yayınlanacak olan programda, emreaydın ve gripin sevilen parçalarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak…

Kaynak : http://www.emreaydinfan.com/

ve ben çarşamba gecesi programı izleyemeyecek olmanın üzüntüsü içerisindeyim...
hem emre aydın hem de gripin ve izleyemeyen ben...
aff affff afff
olur mu yaa....
umarım tekrarı olan bir programdır şu "sarı sıcak"

Merakla bekliyoruz biz de Sarı Sıcak´ı. Kaçırmadan izleyeceğiz sanırsam.
Ayriyetten Git´in klibi de inşallahsız maşallahsız Eylül başlarında yayına girecek inşallah. Bir aksilik çıkmaz da her şey yolunda giderse. Yani umarım, yani inşallah, yani bir umut ;)

Harika bir gece olacak bu gece. Merakla beklemelerdeyiz. Akşamı nasıl edeceğiz artık bilinmez ;)
Tavsiye ederim zira harika bir repertuar ve beraber söylenecek şarkılarla bulunmaz bir akşam olacak. Ferhat Göçer&gripin&emreaydın...
Bilmiyorum, tadındna yenmez bir üçlü gibi görünüyor burdan bakınca bana ;)
Herrkese iyi seyirler şimdiden ;)

İzledim maalesef ve bi rockcıya yakışıcak şeyler oladı orda utandım onları izlerkenkapattım televizonu..Kaliteli insanlar olabilir ferhat göçerle husnü şenlendirici ama önemli olan bu değil.Önemli olan rock müziğin felsefesine baş kaldırılarak popüler kültürün bi ürünü olmak..Emre Aydın bugüne kadar benim için bir numaradaydı ama artık degil..Umarım hatanı anlarsın emre aydın popülerligi bırakıp olman gereken yerde bizimle olursun :(

bence program çok güzeldi. hatta son zamanlarda izlediğim en güzel programdı diyebilirim. çok dopdolu ve farklıydı. Konserlerde duyduğumuz ancak tv programlarında izleyemediğimiz, dinleyemediğimiz şarkıları duyunca çok sevindim. özellikle Candan Erçetin ''Yalan''da Emre Aydın devleşmişti aynen konserdeki gibi.
uyux beğenmeyebilirsin programı saygı duyarım ama Emre Aydın zaten hard rock yapmıyor ki, sadece kendi şarkılarından farklı olarak bir kaç şarkı yorumladı ve bunlar hiç yapmadığı şeyler değil,gerek konserler gerekse 6. cadde zamanında çokça cover yapmış biri. Ayrıca hem Emre hem de Gripine ne kadar sıcak davrandılar Hüsnü Şenlendirici ve Ferhat Göçer.
Bu arada Emre'nin saç rengi mi değişmiş bana koyu geldi biraz,bir de Gözde yoktu yani basçısı,değişti mi acaba? hande_sh sen bilirsin :)

izleyemeyeceğim diye çook ve çook üzüldüğüm ama büyük tesadüfler sonucu izleyebildiğim program... ilk performansa yetişemedim bir tek.... ee olsun....

pek bir iyi geldi dün gece o program bana.... çok güzellerdi bence emre ve gripin....

programın sahiplerini dinlemezdim ama olsun.... konuk emre ve gripin olunca....

"yalan" performansı bence çok iyiydi....
sonra gripin' le "ele güne karşı" ve üçü bir arada "kara sevda" da ayrı bi güzeldi...
kısaca bu program sonra pek bir halimden memnun vaziyette uykuya gittim...

ve birde izleyemeyenler için ve tekrar izlemek isteyenler için programın tekrarı bu akşam saat 19.30 da (türkiye saati ile 20.30 da) avrupa atv de imiş....

ve ayrıca evet emre nin saç rengi de bir koyulaşma söz konusu

ve benim bildiğim gözde bir süre olmayacak o yokken kerem eşlik edecek emre ye.. yani geçici bir durum...

Program hakikaten çok güzeldi, benim dün akşam ile ilgili hiç unutamayacağım bir şey varsa o da programın sonlarına doğru söyledikleri doğumgünü şarkısındaki emreaydın'ın hafif afacan tavrıydı. Çok sevimli görünüyordu yaa :) Performanslara diyecek söz bulamıyorum. Yalnız Ferhat Göçer sanki pek iyi okuyamadı Afili Yalnızlık'ı yada ben emreaydın'dan duymaya alışık olduğumdan bana bir tuhaf geldi.

emre'nin en çok Yalan coverını ve Kara Toprak şarkısındaki yorumunu beğendim. Gripin'in de "Değirmenler" yorumunu. Popüler kültürün ürünü ne demek ve gerçekten ne kadar kötü bir şey uyux arkadaş bunu bir açıklasın lütfen. Gayet güzel bir programdı, çok güzel şarkıları seçmişler ve çok da güzel yorumladılar bence. Rock müziğin felsefesine baş kaldırma olayı nasıl oluyor? Ben açıkçası ne emreaydın'ın ne de Gripin'in tarzının çok dışında şeyler görmedim programda.

Her neyse, gerçekten güzel bir akşamdı, umarım tekrarını da izleyebilirim. ;)

Efendiimmm...
Bir rockçının ıvır zıvırına yakışmadı gece diyenlere çatır çutur dalayım hemen. NE de güzel söylediler Aşık Veysel´den, MFÖ´den... Ferhat Göçer mi dedi kim dedi bilmem ama birileri söyledi orda, yeni neslin geçmişine önem vermesi ne güzeldir dedi, işte en güzelini yaptılar. Başka şeyler deneyerek insanlara bunu göstermek hoş bir şey. Yahu Zara da katıldı o programa, popüler mi oldu. Emre´yi popülerliği gösteren kaç yerde gördünüz de Sarı Sıcak bozdu onu? Abartacak yer aramaktasınız arkadaşlar, bırakınız bu tutumları... Zira Emre mis gibi söyledi gece, her anlamda mükemmeldi, enfesti... Benim ağzım açık kaldı izlerken. Sahnede ayakta duramıyor diyenlere bir anekdot benden, emreaydın seyirciye "Hadi ayağa, hadi ayağa!" diye bağırdı. Onlar da kalktı, demek ki neymiş her şey zamanla ;)
Ayriyetten, Gözde Düzer İngiltere´de diye duydum ben...
Sonuç olarak gripin ve emreaydın yine bence Sarı Sıcak´ın en muhteşem programını yaptılar ve ayrıldılar. Yahu bak yine aklıma geldi, program baştan aşşağıya sanattı be, girdiler şarkıyla çıktılar şarkıyla, tek bir sohbet dahi zar zor oldu. Hala neyin abartısındasınız? NE yapsa suç, şarkı da mı söylemesin bu adam televizyonda!? Makina´ya çıkıp masaya oturmadı mı suç, Sarı Sıcak´a çıkıp şarkı söyledi mi suç? Biri ona nasıl davranması gerektiğini öğretmeli, cık cık cık !!!!
Ben ve beraber izlediğim arkadaşım gece bittiğinde huzur doluyduk, şarkılar, Birol, Emre, hepsi birbirinden güzeldi... Happy Birthday to you da deyip gittiler. Harikaydı tek kelimeyle...
Bu arada evet emreaydın sitenin yöneticilerinden biridir. Yani bu bir dedikodu değil, gerçeğin taa kendisidir... ;)

Geri