Emre Aydın

na na na selena deyip saçmalamak istiyorum bende şu durumda. kendimce son yorumumu yapmak istiyorum. emreaydın iyi bir müzik adamıdır. adam gibi adamdır. insan sıfatını hakkıyla taşıyandır. yaptığı işe her şeyden önce saygı duyan duyduğu b saygıyla beraber sevgi besleyendir. bir delinin kuya attığı taşın arkasındna kaç deli gidebilir ki. buyurun konuşun... sizin burada yazdıklarınız emreaydın'ın konser kitlesini etkilemeyecektir, albüm satışlarını etkilemeyecektir, başarısını etkilemeyecektir her şeyi geçtim emreaydını etkilemeyecektir. sırf iyi bir pazarlama stratejisinden sebep bütün ödülleri topluyor bu adam. o yüzden önde gelen eleştirmenler tv adamları bu adama başarılısın diyor destek çıkıyor. hatta sizin yorumunuza kalsa ödülleridie parayla alıyordur emre. evet biz her lafta savunuyoruz bu adamı. belli başlı 3-4 kişi hep koruma haliindeyiz. bir de oturup düşünün bakalım nedir buna sebep. belki de kim olduğunu biliyoruzdur. sizlerin tanımadığı kadar iyi tanıyoruzdır. olayların aslını biliyoruzdur ve bu nedenle bu kadar savunuyoruzdur. nedense bu kısmı hiç gelmiyor aklınıza. kimse kimseyi durduk yere savunmaz. var ki bildiğimiz şeyler koruyoruz savunuyoruz birilerinin yalan yanlış şeyler demesini engellemeye çalışıyoruz. şimdi adam gibi yazacak şeyleriniz varsa buyurun devam edin ama yok aynı şekilde zırvalamaya devam edecekseniz kişisel tartışmaya çevirecekseniz susun, çarpıtmayın olayı, konuyu, başlığı. komik oluyorsunuz zira baya baya. kendi egosunu tatmin etmek isteyen herkes buraya gelip emreye bir iki laf edecekse işimiz var demektir.

bincesoy demiş ki:
arkadaşlar birisi çocukça bir eleştirme yapmış emrah abiden cevabını alınca da hırs yapıp tutturmuş ben bu adamı haksız çıkaracağım diye, bir zırvalama zinciridir götürüyor.

emrah abi sen yeterince cevaplamışsın pek bir şey söylemeyceğim ama şunu da demeden geçemem:

emre aydın bugüne kadar yaratılmış en etikdışı markadır diyen zaat, emre aydın bir marka değil müzisyendir; yaratılmamıştır hiçbir insan/kurum tarafından çünkü kendi ne dinlemeyi seviyorsa onu söylemiştir; ve en önemlisi burada etikdışı olmayan tek şey sensin ardadaşım; konuştukça battığın için

sen kimle konuştuğunu bil önce , burada emre aydın paso pohpohlanmayacak. ve kişisel hakaretle bir yere varacak embesillerse emreaydın MARKASININ HEDEF KİTLESİ benden sittin sene uzak olsun. Üslubunuzu düzeltin. Bakın bu iş çığrından tabii ki çıkamaz. Çünkü ben hayal dünyamda bu adamları mafya olarak görüyorum. Boşverin Git klibini dinleyin ve nuwanda'ya sorun acaba Kral TV'ye ne kadar para vermişler listede 3. sırada gözükmek için. Ben biliyorum ki Kral Tv listede ilk 3 için her zaman para alır. Çünkü ben de bu sektörün içerisindeyim. Direc-t'de bir zamanlar SMSLERINIZLE o listede bir hafta birinci kalmıştı. Bana martaval okumayın ya. Gözü kapalı binlerce insan var kandırmaya ve kişisel hakaretlerinizle sizden olmayanlara saldırmaya devam edin. Gerçekten kazandığınız para helal hoş olsun bu insanlar var olduğu sürece.

hep böyle olur gerçekler suratına çat çat vurulunca kanıtı olmayan ve çamur at izi kalsın'ı hayat felsefesi haline getirmiş tipler seviyeyi düşermeye ve işi hakaret boyutuna getirmeye başlarlar.

kimin hangi listede kaçıncı oldugunu pek merak ediyorsan kral tvden baska kanallara da bakabilirsin.

madem bu piyasanın içindesin kendini burda klavye kabadayılığı yaparak harcama.

ha bir de;
az daha zekan olsa gerizekalı olacakmişsin der ünlü bir düşünür:D
bu da benden sana iltifat olsun:D

ForumdanAtildim demiş ki:
bincesoy demiş ki:
arkadaşlar birisi çocukça bir eleştirme yapmış emrah abiden cevabını alınca da hırs yapıp tutturmuş ben bu adamı haksız çıkaracağım diye, bir zırvalama zinciridir götürüyor.

emrah abi sen yeterince cevaplamışsın pek bir şey söylemeyceğim ama şunu da demeden geçemem:

emre aydın bugüne kadar yaratılmış en etikdışı markadır diyen zaat, emre aydın bir marka değil müzisyendir; yaratılmamıştır hiçbir insan/kurum tarafından çünkü kendi ne dinlemeyi seviyorsa onu söylemiştir; ve en önemlisi burada etikdışı olmayan tek şey sensin ardadaşım; konuştukça battığın için

sen kimle konuştuğunu bil önce , burada emre aydın paso pohpohlanmayacak. ve kişisel hakaretle bir yere varacak embesillerse emreaydın MARKASININ HEDEF KİTLESİ benden sittin sene uzak olsun. Üslubunuzu düzeltin. Bakın bu iş çığrından tabii ki çıkamaz. Çünkü ben hayal dünyamda bu adamları mafya olarak görüyorum. Boşverin Git klibini dinleyin ve nuwanda'ya sorun acaba Kral TV'ye ne kadar para vermişler listede 3. sırada gözükmek için. Ben biliyorum ki Kral Tv listede ilk 3 için her zaman para alır. Çünkü ben de bu sektörün içerisindeyim. Direc-t'de bir zamanlar SMSLERINIZLE o listede bir hafta birinci kalmıştı. Bana martaval okumayın ya. Gözü kapalı binlerce insan var kandırmaya ve kişisel hakaretlerinizle sizden olmayanlara saldırmaya devam edin. Gerçekten kazandığınız para helal hoş olsun bu insanlar var olduğu sürece.
VAY anasını sayın seyirciler diyerek dikkatleri bu bölgeye çekmek istiyorum emreaydın 3 numarada gözükmek için para vermişmiş öncelikle 4 olarak düzelteyim ayrıca listeyi bi baştan incelemeni rica edeceğim kalite ortadadırr bu liste parayla dönüyorsa eğer 20de 19da olanlar aç sanatçılar demekki paraları o rakamlara yatmiş :D sana gülüyorum yaa sadece gülüyorum kendi egolarına göre hissettiğin duyguları burda bi çok insana kabul ettirmeye çalışıyosun işin mi yok yaa emreaydında çok bakardı ben o listde kaçıncıyım diye hani çokta takardı içine sinen bi albüm içine sinen bi klip yaptıktan sonra kralın listesini :D sen bu işleri bildiğine göre tamam bi süreliğine kabul edelim para verdiğini be adam senin dinlediin sanatçılar hiç mi bi listede birinci olmadı onlarda para veriyor o zaman bu mantığa göre tamam top 20yede değindin sırada ne var merakla bekliyorum

Şimdi Tan denen popçunun o listede birinci olmasıyla arkasında Abacı Group gibi bir devin bulunması hiç ilişiklenmiyor di mi kafanızda ? Ayrıca 10 mesajın altındaki nickler bana birşey yazmasın. Kaale almıyorum.

fikir beyan etme özgürlüğü ne zamandan beri mesaj sayısıyla ölçülür oldu ?? A yrıca Tan sırf popçu diye 1 numara olmayacağı manasına nasıl gelebiliyor ayrıca atıyorum ebru destanın arkasında kimse yok mu da listenin sonlarında sürünüyor??

ForumdanAtildim demiş ki:
Şimdi Tan denen popçunun o listede birinci olmasıyla arkasında Abacı Group gibi bir devin bulunması hiç ilişiklenmiyor di mi kafanızda ? Ayrıca 10 mesajın altındaki nickler bana birşey yazmasın. Kaale almıyorum.

hmm bu da ilginç tabiiii
senin 332 mesajda anlatamadıgını biz 2 mesajda anlattık da suçlu mu olduk?
midyat-seyfo, gülün!:)

yavhu diyorum ki size adamın işi gücü yok. boş herifin teki. vakti boş.. beyni boş.. dikkat çekmek, ne sebepten ötürü olduğunu bilmediğim nedenlerden dolayı kendini tatmin etme, herkese itina ile cevap verme, bu cevaplarla kendini madara ederken bir halt olduğunu sanma düşüncesinde... madem bu kadar çok gerçek biliyorsun uğur dündar arena ekibine katılsana sen.. gün yüzüne çıkart bu gerçekleri... kaldı ki hayaldünyamda emre aydının mafyası var diyen birini neden dikkkate alıp burada cevap yazıyorum onuda bilmiyorum. geniş hayal dünyanda daha neler olduğunu bilmek istemiyorum.. kimseninde bilmek istediğini snamıyorum. hayal dünyandaki yaratıcılığını sanat üzerinde kullansana sen.. yok hayır masrafın ne ise ben ödeyeceğim... emreniin mafyası ben burada bu mesajları yazdığım için dünya kadar para ödüyor bana... denizde kum bizde para.. her post başıma dünya kadar para alıyorum ben. kraltv olayına gelince... varolan tüm müzik kanallarında klibin dönsün diye zaten para ödüyorsun. bunun aksini savunan yoktur sanıırm... top listelerinde böyle bir şey yoktur... ama şöyle bir şey vardır. müzik kanallarının anlaşmalı olduğu şirketler vardır.. o şirketler dışında kimsenin sanatçılarına yer vermezler misal... emreaydın şu anda var olan tüm müzik kanallarında yer almaktadır... ve ne hikmetse her listede ilk üçe girmektedir... eğer senin dediğin gibi her yere para ödüyorsa bu adam ben merak ederim bu adam bu kadar parayı nereden buluyor diye.. düşünsenize ilk üçe girdiği dünya kadar radyo ve tv var... yetmezmiş gibi dergi var.... heyy maşallah diyorum ne para varmış ama emreaydın'da.. çocuğum sen git başka bir meşgale bul kendine nolur. çocukluğuna inip ne sorunun vardı zamanında da sen böyle geniş bir hayal dünyasına sahip oldun araştırmak lazım. türünün son örneği oluyorsun inan ki... senin gibisini görmedim ben.

Yönetici Uyarısı : Mesajınız Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir. Kişisel meselelerinizi özel mesaj yolu ile halladiniz. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz, aksi takdirde siteden atılacaksınız.

Kim neyse ne?Herkes biyere bi şekilde geliyor.Tamam emre aydın birden fırladı.neden 6.Cadde dağıldı da emre aydın hala ayakta iyi tuttu.Elbette elinden tutanlar var arkasında olanlar var ama demek ki öyle olması gerekiyormuş.Bence bunun hala tartılıyor olması kadar komik bişey yok.her iki taraf da kendi görüşleri savunmak için çabalıyor zaman harcıyor bırakın rahat olun....

kimse emre aydın ın en son ne klibine nede şarkısına bişey demesin şahane bir numara olmuş ama ticari amaçla seçilmiş bir eski şarkısı oldugunu düşünüyorum inşallah mor ve ötesi gibi sonları hüzün olmaz

albümde daha iyi parçalar varken bu parçaya klip gelmesini beklemiyordum açıkcası.. ama emre'nin videolarını seviyorum, birbiriyle bağlı hikayelerin olması çok güzel.. acaba beliki bir gün özlersin'in klibi ne zaman yaınlanacak.. emre aydın 3. video olabilir demişti... albüm çıkmadan çekilmişti yanlış hatırlamıyorsam..

Kim Dokunduysa Sana Ona Git ve Git şarkıları birbirinin devamı olan şarkılar... bir bu nedenle, emre zaten kendi içinde bir bütünlüğü olan işleri sevdiği ve kliplerinin de kendi içinde bir hikayeyi anlatmasını istediği için, bir de bu nedenle 3. klip Git şarkısına gelmiştir diye düşünmüşümdür hep, herhalde yanılmıyorum, belki birgün özlersin'e evet klip çekildi albüm öncesi ama o klip hiç yayınlanmadı ve kuvvetle muhtemel hiç yayınlanmayacak, yeni bir klip çekilecek ;)

Emre Aydın’ın “Afili Yalnızlık” albümünün dördüncü klibi ‘Belki Bir Gün Özlersin’ adlı parçaya çekildi. Yönetmenliğini Gürcan Keltek’in yaptığı klip, İstanbul yakınlarında bir orman çiftliğinde çekildi.

Eski klip tarihe gömüldü, yayınlanacak olan klip yeni çekildi arkadaşlar.

Geri