AuRa (izmir-bursa-ankara/glam rock-R'N'R)

Grup kısaca;

Haluk Gülmez (Bursa-veteriner hekim): Guitar-Vokal-Düzenlemeler-Kısacası herşey

Barış Gülmez (Ankara-Millet Vekili danışmanı):Vokal-Guitar

Mahmut Hürkan Çelikkanat (İzmir- Tıp Doktoru): Klavye-vokal-düzenle-mix-master-web dizayn-tencere tava allah ne verdiyse...

Fatif Orhan (Bursa-Veteriner Hekim): bass guitar

Candan Sağlam (Bursa - Veterinerlik Öğrencisi): Davul

İlker Demiral (Bursa): Klavye-Web dizayn

Aura grubunun yeni kayıtları aşağıdaki linklerdedir.tükenmeden indirin.

Dinlemek için:

www.purevolume.com/auratheband

Rapidshare linkleri (192 kbps)

29:

http://urlci.com/f88c95

alay eder gibi sevme:

http://urlci.com/ecd140

rapidsharei nasıl kullanacağız?açılan sayfada en alttaki free yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada 20 saniye geri sayımı bekliyoruz.ardından çıkan resimdeki kodu orada bulunan boşluğa yazıp startdownload yapıyoruz.bu kadar...kolay gelsin

AuRa grubu ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için resmi web sitemiz:

www.auramuzik.com.tr.tc

Aura grubunun resmi forum sitesi:

http://auratheband.proboards79.com/

şarkılarımız ile ilgili yorumlarınız bizim için çok değerli.şimdiden teşekkür ederiz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
direkt linkler yahoonun olduğu için belli bir bandwith ama rapidlinkleri çalışıyor.ben denedim oldu ki ses kalitesi açısında rapiddeki kayıtları indirmeniz çok daha iyi olur.

teşekkürler

nebukenazar demiş ki:
direkt linkler yahoonun olduğu için belli bir bandwith ama rapidlinkleri çalışıyor.ben denedim oldu ki ses kalitesi açısında rapiddeki kayıtları indirmeniz çok daha iyi olur.

teşekkürler

Dostum, Rapid linkin nasıl çalıştırıldığını da anlatır mısın?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
doğru haklısın...hemen gerekli düzenlemeleri yapıyorum...

açılan sayfada en alttaki free yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada 20 saniye geri sayımı bekliyoruz.ardından çıkan resimdeki kodu orada bulunan boşluğa yazıp startdownload yapıyoruz.bu kadar...kolay gelsin

Halukcum ve Fatihcim.... tebrikler... basarilarinizn dewamını dilerm!!!

P.S.
(gruptaki dier arkadaslar icinde gecerli tabi bunlar) yanlis anlamayın :roll: :p

alay eder gibi sevme bence mükemmel bir şarkı olmuş..hele bir de profesyonel bi aranjmanla daha da mukemmel hale gelir...tek eleştirim ; keşke gitarların tonu daha kararlı olsaydı bence cok daha sert ve melankolik hava katardı şarkıya...başarılar..

Glamrulesss demiş ki:
alay eder gibi sevme bence mükemmel bir şarkı olmuş..hele bir de profesyonel bi aranjmanla daha da mukemmel hale gelir...tek eleştirim ; keşke gitarların tonu daha kararlı olsaydı bence cok daha sert ve melankolik hava katardı şarkıya...başarılar..

Aslında önceki hali daha sertti ama kanal kayda girince solo da ritmler de yumuşadı. İtiraf ediyoruz, yumuşadık ama konserlerde gayet sert tonlar kullanırız. Neyse umarım bizi bir gun izlersin.
Sevglier

sevgili aura
geç olsa da sizi burda görmek çok güzel :D başarılar.kolay gelsin.sizi canlı olarak ne zaman dinleyebileceğiz çok merak ediyoruz.inşallah en kısa zamanda dinleyebilme fırsatımız çıkar.

U.P.O dan sevgiler ve saygılar.

karmancho demiş ki:
sevgili aura
geç olsa da sizi burda görmek çok güzel :D başarılar.kolay gelsin.sizi canlı olarak ne zaman dinleyebileceğiz çok merak ediyoruz.inşallah en kısa zamanda dinleyebilme fırsatımız çıkar.

U.P.O dan sevgiler ve saygılar.

Sağol dostum. Aslında grup üyeleri olarak ayrı ayrı 2 yıldır forumlardayız ama grubumuzu öne sürmemiştik. Ancak aklımıza geldi galiba:))

Bu pazar geliyorum Garaja. Artık görüşelim dimi:))

Şubat mart itibariyle Ankarada planlarımız var. Kesinleşince buradan duyururuz.

Tüm Unidentified Playing Objects (U.P.O.) üyelerine sevgiler.
Yaw ne baba isim bulmuşsunuz helal doğrusu:)

İlk önce başarılar diliyorum, bestelerinizi de dinledim, Türk piyasasında iş yapabilir yalnız şöyle bir şey var.. Tarzınızın Glam Rock - RnR ile fazla alakasını göremedim, daha çok Anadolu Rock/Alternatif havası var. Bir de yapmadığınız tarzın varisiyiz diyorsunuz. Piyasayı biraz araştırırsanız bu tarzın varisi olup olamayacağı bilinmeyen ama tarzı düzgün icra eden birçok grup var.

Dostum,
Eleştrilerinde haklısın. Bu şarkılar ilk hallerinde çok daha fazla glam kokuyordu, ama birşekilde değişti. Alay eder gibi sevmek şarkısı bence hala bir hard'n Heavy bir ballad. 29 ise çok değişti, ama anadolu rock ben göremiyorum sen nasıl gördün bilmiyorum. Kaydetmediğimiz diğer şarkılarımız glam tarzına çok daha yakın. Ayrıca coverlarımız da glam ve rockn roll. Tabii ki bir grubumun tarzı iki şarkıyla anlaşılamıyor haklısın. Şunu da bil, her ne kadar bu şarkılar glam gibi hissedilmese de o hislerle yazılmıştır. İçimizdeki glam aşkı ve ateşi hep varolacaktır.

Kendine iyi bak
Saygılar

Geri