Moribund Oblivion

Alman interregnum musik'in "Time To Face" kritigi:

kritik.png

Rolling Stone dergisi aralik sayisi "Türkiye'den Heavy Metal" isimli bir compilation verdi. Moribund Oblivion son albümü "Time To Face" den "The Spawning of the Avanger" isimli parcasiyla bu cd'de yer aldi. Cd'de Moribund Oblivion disinda 12 tane daha önemli grubumuzun parcalari yer almakta.

compkapak2.jpg

Moribund Oblivion Night!

13 AralIk 2007 Persembe

Saat: 21:00 - 23:00 Arasi

MetalTR Headbangers'ta!

Dj GlooM

Dinlemek icin;
www.metaltr.net/headbangers

http://www.metaltr.net/gloom/moribundoblivionnight.jpg

Moribund Oblivion 7 aralik cuma gecesi Ahmet Durakci'nin sundugu Pena programinda! Yön fm'de ki program 00.00'da basliyor ve sabaha kadar sürüyor. Moribund Oblivion'la ilgili son gelismeler ve tüm albümlerden parcalar icin ilgilenenlere duyrulur.
YON FM 96.6
PENA PROGRAMI

Bahadir Uludaglar rockdream.net röportaji:

http://www.rockdream.net/bahadr-uludalar-roportaj-vt2676.html

fatih kanık gruptan ayrılmış. bunun sebebi ne acaba hangi konularda fikir ayrılıkları oldu merak ettim doğrusu. yüxexes performansının da gerçekleşmemesinin altında bu tarz bi sorun olduğunu düşünmüştüm galiba haklı çıktım...

bahadırın açıklama yapma zamanı geldi kanımca...

öyle büyük bir sorundan dolayı degil fatih kanık'ın ayrılıgı. artık black metal calmak istememesi ve kendi özel projelerine agirlik vermek isteyisi nedeniyle moribund oblivion'dan ayrildi. bahadir'da bu karari saygiyla karsiladi hepsi bu. yüxexes programi ise bu nedenle ilgili degildi. fatih gercekten sakatlanmis ve calamayacak durumdaydi. kibris konserinde bile sakat sakat zorlanarak calmisti.

Moribund Oblivion "Power Magazine" cikti!

suan bulunan satis mekanlari:

ISTANBUL:
Taksim / Köstebek - istiklal kitapevi - Mephisto
Besiktas / Pena
Kadiköy / Hammer Müzik - Atlantis Müzik - Köstebek - Freak

ANKARA:
Dost Kitabevi - Turhan Kitabevi - RockStore - Hayri Plak - İmge Kitabevi-
Ona on Cafe - Orta Dünya Cafe - IF Performance Hall

BURSA:
Senol H.M.Shop - Çokran Plak

ADANA:
Dunyayi Kurtaran Sahaf - Maydanoz DVD ve Oyun Cenneti - Power Muzik (Ari Pasaji) - Studyo Drum&Bass

IZMIR:
Death House - Stüdyo Umit - Caput Giyim & Taki

ESKISEHIR:
Dost Kitabevi

KOCAELI:
Ivir Zivir Rock Shop

ANTALYA:
Rock Park

DIYARBAKIR:
911 Rock Cafe

TRABZON:
Burak Sanli

KIBRIS:
Kronik Tattoo Studio

dagitim farkli illere de devam etmekte. eklendikce liste yenilenecektir.

Summer Rocks 2007'de dinleyene kadar hiç dinlemediğim ama hakkında çıkan yorumlardan, olaylardan her zaman haberdar olmaya çalıştığım bir gruptu Moribund. Açıkçası grubu yazın ilk kez biraz da önyargıyla dinlediğim zaman konserde çalan Kayboldum ve Kimim Ben gibi parçalardan sonra önyargılarım en azından kırılmış oldu diyebilirim.

Daha sonra albüme ulaşıp dinlemeye başladığımdan beri Kayboldum en başta olmak üzere Türkçe parçalarda takılı kaldığımı söyleyebilirim.

Genel olarak bu tarzı belli gruplarım dışında pek dinlemeyen biri olarak Time To Face albümünü beğendim diyebilirim sanırım. Ama müziğin dışında benimde grubu eleştirdiğim ve kafama takılan bazı noktalar olduğunuda söylemeden geçmeyeyim ! ;)

Moribund Oblivion "Power Magazine" cikti!

suan bulunan satis mekanlari:

ISTANBUL:
Taksim / Köstebek - istiklal kitapevi - Mephisto
Besiktas / Pena
Kadiköy / Hammer Müzik - Atlantis Müzik - Köstebek - Freak

ANKARA:
Dost Kitabevi - Turhan Kitabevi - RockStore - Hayri Plak - İmge Kitabevi-
Ona on Cafe - Orta Dünya Cafe - IF Performance Hall

BURSA:
Senol H.M.Shop - Çokran Plak

ADANA:
Dunyayi Kurtaran Sahaf - Maydanoz DVD ve Oyun Cenneti - Power Muzik (Ari Pasaji) - Studyo Drum&Bass

IZMIR:
Death House - Stüdyo Umit - Caput Giyim & Taki - Adalya Cafe - Excalibur

ESKISEHIR:
Dost Kitabevi

KOCAELI:
Ivir Zivir Rock Shop

ANTALYA:
Rock Park

DIYARBAKIR:
911 Rock Cafe

TRABZON:
Burak Sanli

KIBRIS:
Kronik Tattoo Studio

AYDIN:
Tarz of University

+ Haftaya ISPARTA'DA!

dagitim farkli illere de devam etmekte. eklendikce liste yenilenecektir.

Geri