Haylaz(Grunge) - Ankara

abılerım benım ....

persembe gunu bol bol huzur basarı ve ıyı sans dılıyorum muzıgınız ıcın degıl yolda rahat gıtmenız ıcın bılıyorumkı muzıgınızın ustune yok.... oh boylede rahatlarm

Perşembe günü Ankara'yı en iyi biçimde temsil edeceğimizden ve Bolu'yu sallayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. iyi bir konser için tüm çalışmalar tamam.
En kısa zamanda Ankara'da sahne alacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum. 'ŞANSAL ile ERMAN' bizi konsere götürün...:)

bu grup gerçekten çok iyi ve boluyu sallayacaklarına inanıyorum hepsi birbirinden yetenekli insanlar bide o davulcuları yok mu!!aşığım ona ben! : :ask ;)

Söylemesi ayıptır ama hepsi çok karizmadır :p İnşallah bolu ya bende geliyorum büyük ihtimal yani :) Yinede gelemezsemde Bol şans dilerim..
Başarılar...

lan allahsiz iskender mailime cevap versene.. gez bakalim konser pesinde.. kolay gelsin iyi sanslar.. umarim iyi bir organizasyon olur... iskender hani cevap???? :deli :dan

Bi takım sorunlar yüzünden gelemiyorum fakat biliyorum sonucu :) Abiler dönüşte burda bi ealem yapalım bol şans dilerim...

Kendinize çok iyi bakın...

Geri