Haylaz(Grunge) - Ankara

bu kayıtların patlama yapmaması veya yapamaması için hiçbir sebep yok ortada :D cidden bu grup bu işi başarıyla yapar diyorum ben heycanlı ve enerjik bi grup geliyor çünkü :dans YOU ARE THE ONE YOU ARE MY NUMBER ONE :taptim

yeni kayıtları ben daha dinleyemedim ama bunların daha iyi olacağını duymuştum.süperdir kayıtlar gene.Ee nasıl olsa Ankaralı abiler demi :twisted: Ankara yine türk rock piyasasına bi grup daha kazandırdı.kısmetse bizde grup kuracazz :LOL:

6nisan4dn.jpg

yaaa benimde sınavım var yaa hemde 13.00 da of yaa çok şanssızım :cry: :cry: okuldan nefret ediyoruuuuuuum :evil: :dan iskender abicim senden tek bisey isteyeceğim birilerinin kafasına, basını geçirmeden bitir konseriii :p ;) kolay gelsin :metalhead

Çok güzeldi HayLaZ Ellerinize sağlık.Coşmayan göremiyoruım ?? :roll: :D

Günün Sürprizi de iyi oldu yani ben tahmin ediyordum ya neyse :D

Tundeeeeeeeee

Bugün yüksel caddesi bence en iyi konserini gördü ciddin coşmayan yoktu.Süper bi gündü ellerinize sağlık umarım herkes beğenmiştir.Tandi şov ayrı bi güzeldi bugün çok neşeli eylenceli kaliteli bi konser daha izledik teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum...

işte bu...
sokak konseri bu kadar güzel olur.
herkez zaman azlıgından sizin az sahne almanızdan şikayet ettiler..yüksel yüksel olalı böyle konser görmedi..hatta polısler bile sizi dinleyince +15 dakika verdiler..
elinize terinize saglık.
başarılarınızın devamını dilyorum..

güzel geçti Yüksel Caddesi'ndeki konser. bizi yalnız bırakmayanlara ve orda olamasalar bile bizi gönülden destekleyenlere çok teşekkürler.
Haylaz bu ay birkaç organizasyonda sahne almayı planlıyor. netleşen bilgiler hemen sizlerle paylaşılacak.
Kardeşimiz Tandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bizim 4. grup arkadaşımız gibi. 3+1 yabancı transfer hakkımızı kullandık:) şaka bir yana sahnemizi güzelleştiren herkes gibi, ona da çok çok teşekkürler.

Geri