Haylaz(Grunge) - Ankara

yolcu3.jpg

chenille demiş ki:
haylaz demek salı yolcuda! eminim yine ortalığı sallayacaksınız. hepinize kolay gelsin o zaman :) (bende gelmek istiyorum ama ertesi gün sınavım var of yaaa) :(

Mümkün olursa hepinizi Yolcu'da görmekten mutluluk duyarız.

Sınavı olanlara saygımız sonsuz. Eğitim şart, biliyoruz :D

Sevgiler
MG

Storm_Warrior demiş ki:
salı günü oradayız !!! :)

Bekleriz.

Konserde yoklama alacağız. Haylaz'lık etmeyip gelmeyenleri velisine bildireceğiz. Haylaz şarkılarını MEB müfredatına aldıracağız. Edebiyat derslerinde şarkı sözlerimizi ezberlettireceğz. ÖSS'de Haylaz'dan 10 soru çıkartacağız.

Ayrıca; Dünya konser süresince dönmeyecek. Gelmeyen daş olup baş yaracak. Gelenler hazımsızıktan, uykusuzluktan, baş ağrısından kurtulacak. Dünya'ya barış hakim olacak. Petrol buharlaşıp, göçmen kuşlar ülkemize dönecek.

Her şeye rağmen yine de gelemezseniz söyleyin biz gelelim, eee daha ne yapalım :D

Sevgiler
MG

Bir son dakika haberini veriyoruz:

Salı akşamı konser süresince bira 2,5 YTL olacaktır.

Bu önemli haberi, "içelim güzelleşelim" diyen arkadaşlara duyurmaktan mutluyuz.

Gerçi içip güzelleşme kısmı şaibeli ama...
Ben yılardır deniyorum, burun aynı burun :D :D

www.hhhaylazzz.com

Sevgiler
MG

jokermg demiş ki:
Storm_Warrior demiş ki:
salı günü oradayız !!! :)

Bekleriz.

Konserde yoklama alacağız. Haylaz'lık etmeyip gelmeyenleri velisine bildireceğiz. Haylaz şarkılarını MEB müfredatına aldıracağız. Edebiyat derslerinde şarkı sözlerimizi ezberlettireceğz. ÖSS'de Haylaz'dan 10 soru çıkartacağız.

Ayrıca; Dünya konser süresince dönmeyecek. Gelmeyen daş olup baş yaracak. Gelenler hazımsızıktan, uykusuzluktan, baş ağrısından kurtulacak. Dünya'ya barış hakim olacak. Petrol buharlaşıp, göçmen kuşlar ülkemize dönecek.

Her şeye rağmen yine de gelemezseniz söyleyin biz gelelim, eee daha ne yapalım :D

Sevgiler
MG

:LOL:
Murat abi ilk sırada ben olayım yoklamada :)

Ayrıca bira 2,5ytl off çok güzel gerçekten hem HAYLAZ hem alkol hem sınırsız eylence gerçekten çok güzel bi gün olucağı kesin.

Abi böle bi konser gördünüz mü hiç_?

Hem "HAYLAZ" hem giriş 5YTL+1 bira ve bira 2,5 ytl bu fırsat kaçmaz herkes gelsinde kalite görsün..

Abiler yarın ordayız..konserde başarılar...

Murat abi eline sağlık afiş gerçekten çekici olmuş

merhaba bu gece sizi izledim sizde biliyorsunuz zaten.keşke brezilya maçı ve sınavlar olmasaydı.ama daha da iyi yerlerde olacağınaza inanıyorum. çünkü hepiniz başarılısınız ve de arkadaşlarımsınız.çok iyisiniz.kendinize iyi bakın. ;)

Bu gece sınava çalışıp, Brezilya maçını seyredip, parası olmayıp dışarı çıkamayanlara, yağmura yakalanmayıp hastalanmayanlara, "ucuz bira da neymiş" deyip tequila içenlere teşekkür ederiz.

Bir sonraki Haylaz konserinde görüşmek üzere.

Sevgiler

Geri