Haylaz(Grunge) - Ankara

haklısın

pudding demiş ki:
bar programına sıcak bakmıyosunuz.demoyu netten yayımlamıcaksınız ne yazalım ki buraya :D

hayatta başarılar.belki bi gün dinleriz..

beynimde çalan müzik fışkırdığında hepinizin üzerine sıçrayacak merak etme dostum. içindeki haylaz çocuk bas bas bağırsın hep ;)
yapıcaz birşeyle harin olacak ;)

Selamlar :)

Demo kayıtlarınızı tam olarak dinleyemedim henüz.
Ancak ilk izlenimim gayet olumlu.

Tam olarak dinlediğimde sağlıklı yorum yapabileceğim.

Çalışmalarınızda başarılar :)

Dün dinlediğim hazırlamakta olduğunuz "şarap" isimli besteniz son zamanlarda müzikal açıdan dinlediğim en doyurucu parçalardan biri, umarım dilediğiniz başarıya kısa zamanda ulaşırsınız. Birlikte çalışma fırsatını kaçıracağımızı sanmıyorum.

Bronx demiş ki:
pudding demiş ki:
bar programına sıcak bakmıyosunuz.demoyu netten yayımlamıcaksınız ne yazalım ki buraya :D

hayatta başarılar.belki bi gün dinleriz..

Canlısını dinleyebilirsin :) Onursal'ın dediği gibi müzikalitesi gerçekten yüksek bir grup.Bizim grupça çok sevdiğimiz , kendimize çok yakın hissettiğimiz , hiçbir durumda yardımlarını esirgemeyen bir grup geliyor artık...

Kolay Gelsin hayLaz :icelim

antalyadayım ben ya dinleme şansım şu an yok.keşke olsaydı.yalnızlık parçası güzel.pek dinleyemedim gerçi.hücum kayıt ama iyi çalmışsınız konser havası veriyo güzel ya :D

Bestelerin müzikalitesi süper.Grubu çok beğendim bence yolu açık bi grup onursal sen olmasan hiç haberimiz olmicaktı bu gruptan.Konserinizde en önde ayakta alkkışlıcam. başarılar!

the_devil_666 demiş ki:
Bestelerin müzikalitesi süper.Grubu çok beğendim bence yolu açık bi grup onursal sen olmasan hiç haberimiz olmicaktı bu gruptan.Konserinizde en önde ayakta alkkışlıcam. başarılar!

Nedemek müzik kazansın hakeden kazansın yeter.görücez konserde en önde kim var kim yok :)

Bu grubun parçalarına geçenlerde bi forum sitesinde rastladım..ilginç gerçekten "üç yetenekli arkadas " bence güzel bi fikir. Fazlasına gerek yok üç kişi ellerinden her şey gelir :) dinlemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar forum açılalı henüz daha bir hafta olmamasına rağmen yoğun ilgi görmesi ve şarkıların herkes tarafından beğeniliyor olması gruba çok büyük destek verdi hepiniz çok sağolun.Sizlerden aldığı destekle bu hafta içi iki beste daha kaydeden grubun yeni kayıtlarını en kısa zamanda yine burda sizlerle paylaşacağız.Yorum yazan ve şarkıları indiren herkese çok teşekkür ederiz.Grup ilk konser gününü sabırsızlıkla beklemekte bu arada...

Selamlar :)

Çalışmaları dinledim.

Üç kişinin hücum kayıtta yapabileceklerinin bence en iyisini yapmışsınız, kutlarım.

Başarılar diliyorum :)

Geri