Haylaz(Grunge) - Ankara

Orçun da geldi Eskişehir Hayal'e Kakao ile. sahneye çıktı va Eskişehir'e de Haylaz ın sesini canlı olarak dinlettik.ne de güzel oldu.Kakao ile birlikte Haylaz'ı da kucaklayan tüm dinleyicilere teşekkürler...:)

Selamlar :)

Cumartesi Kakao olarak çaldığımız bir açılışta Haylaz olarak da bir bestemizi dinleyicilerle paylaştık.
Ama asıl olay, orada tamamen Orçun kardeşimin yeni aldığı ses sistemiyle çalmış olmamızdı.
Bu sistem sayesinde Haylaz ve Stüdyo Allegro daha da güçlenmiş oldu.

Elinize sağlık Orçun, Cenk ve Oğuz :)

Sevgiler
MG

Kakao dinlemeye gitmişken Eskişehir'de Orçun'u tek şarkıyla da olsa sahnede görmek çok hoş oldu..

Kayıtlar ne durumda? ne zaman yeni kayıtları bizde dinlicez???

Tek kelimeyle SÜPER! Haylaz valla abiler çok iyi yeni parçalar...Valla çok beğendim ellerinize sağlık...

Bu arada pazar günü doğum günüme bekliyorum...

Saygılar...

bayram2.jpg

Selam

Yarın (CUMARTESİ) TV'de, TRT-1'deki "Gençlik Her Zaman" programında (14:00 suları) Haylaz ile yapılan röpörtaj ve "Ben Sendeyim"in stüdyo çekimi yayınlanacak.

Kaçırmayın, hatta kaydedebilen olursa çok seviniriz. TV kartı yok da bizde...
Sevgiler
MG

jokermg demiş ki:
Selam

Yarın (CUMARTESİ) TV'de, TRT-1'deki "Gençlik Her Zaman" programında (14:00 suları) Haylaz ile yapılan röpörtaj ve "Ben Sendeyim"in stüdyo çekimi yayınlanacak.

Kaçırmayın, hatta kaydedebilen olursa çok seviniriz. TV kartı yok da bizde...
Sevgiler
MG

Hatırlatma...

jokermg demiş ki:
Bu ne rezalet kardeşim. TRT kafayı mı yemiş? Programın yerinde yeller esiyor. "Azize" diye bir dizi çıktı karşıma söylenen saatte :evil:

MG
Üzme kendini Murat'ım:)

'Haylaz dağıldı' diye bi söylenti geldi de kulağıma; kısa bir açıklama yapma gereği hissettim:

Bizi tanıyanlar başladığımız işi yarıda bırakmadığımızı bilirler.tanımayanlar da bunu böyle öğrensin...Haylaz albüm yapacak ama kaliteli olanını, tek amaç bu.Sonuna kadar gideceğiz...

grubun çalışmaları yeniden başladı ve eski ciddiyetiyle.bu konuyla ilgili bazı yavaşlamalarda hepimizin piyasada çalıyor olmasının rolü büyük (en azından kendi payıma böyle olduğunu düşünüyorum) ama artık böyle birşey olmayacak. kimeeşlik edersem edeyim Haylaz benim beste grubumdur ve tüm çalışmalarında sonuna kadar yer alacağım.Durmak değil çalışmak zamanı...

bu arada yeni konserler olacak.bir hafta içerisinde tarih duyurulacaktır. Tüm grup arkadaşlarıma ve Haylaz ı destekleyenlere sevgiler ve saygılar:)

kaptanjack demiş ki:
'Haylaz dağıldı' diye bi söylenti geldi de kulağıma; kısa bir açıklama yapma gereği hissettim:

Bizi tanıyanlar başladığımız işi yarıda bırakmadığımızı bilirler.tanımayanlar da bunu böyle öğrensin...Haylaz albüm yapacak ama kaliteli olanını, tek amaç bu.Sonuna kadar gideceğiz...

...

Yok öyle birşey, taş gibi ayaktayız.
Hatta yeni bir besteyi düzenledik daha yeni.
Çok yakında tekrar buluşacağız seyirciyle.

Sevgiler :)
MG

Geri