Kasatura (Thrash)-Ankara

dinledim canlı perfermans olarak iyi gibi ama kayıt kötü vokalin sesini duyamadım...tam oalrak başka seslerle karışıyor...kim ne söylüyor anlaşılmıyor..

SMITD demiş ki:
dinledim canlı perfermans olarak iyi gibi ama kayıt kötü vokalin sesini duyamadım...tam oalrak başka seslerle karışıyor...kim ne söylüyor anlaşılmıyor..

sağol yorumun için kayıt video kaydından kesilerek alındı bide seyrcilerin katılması falan var ondan kötü oldu tabi saygılar..

başarılar birde şunu ekleyiyim yaşınızın genç olmasıilerde çok iş yapacağınızı gösteriyor...böyle devame din....sevgiler saygılar...

SMITD demiş ki:
başarılar birde şunu ekleyiyim yaşınızın genç olmasıilerde çok iş yapacağınızı gösteriyor...böyle devame din....sevgiler saygılar...
Teşekkür ederiz.Kendimizi geliştirmeye bakıyoruz inşallah çok daha iyi olacağız.Önümüzde uzun zaman var.Bizden de sevgi ve saygılar.Konsere bekleriz...

Gençler bir tavsiyem olacak. Kalitesi kötü kayıtları burda paylaşmayın. İlk defa buradan dinleyek kişilerde kötü izlenim bırakabilir. Kötü çalmıyor olsanız da kayıttan dolayı kötü gelebilir. Stüdyo kaydı da kolay iş değildir. Yolunuz açık olsun. Başarılar

picture8766qj.jpg

Orijinalini alamadığımız için kendi imkanalrımızla çektik afişi saat 3 e doğru herkesi bekleriz

Heavy :twisted:

akk99 demiş ki:
KONSER SÜPERDİ gençlik tebrik ederim bu sefer eskilere oranla daa iidiniz one da ayrı bi hoş olmuştu:)

Sağol yorumun içn, bencede master ın interlude daki sıçışım dışında kanaatimce başarılı bir konserdi gelenlerin değerli yorumlarını bekleriz saygıalr...

güzeldi koptuk yine :) ama 1-2 yapıcı eleştrim olcak ,
şarkıları cover çaldığınız için ritmi hızlandırıyorsunuz fakat kulağa pek hoş gelmiyor bence , özellikle fade'in disortion kısımlarındaki ritm hızı çok kulağa çarpıyor. .
bi de kaan :D ah kaan ah :p clean sesine biraz çalış bence brutalda çok yeteneklisin kopartıyorsun ama clean da malsef brutal kadar başarılı dğeilsin. sesleri inip çıkmaya çalışl , kendi yorumunun yettiği tonda bırakınca gitar sesleriyle uymuyor ve havada kalıyor ton . halledeceğinden eminim ;)

neyse başarılar sizlere :) koparmaya devam edin bizde nice aynı sahneyi paylaşacağımız günlere . .

_PaiN_ demiş ki:
güzeldi koptuk yine :) ama 1-2 yapıcı eleştrim olcak ,
şarkıları cover çaldığınız için ritmi hızlandırıyorsunuz fakat kulağa pek hoş gelmiyor bence , özellikle fade'in disortion kısımlarındaki ritm hızı çok kulağa çarpıyor. .
bi de kaan :D ah kaan ah :p clean sesine biraz çalış bence brutalda çok yeteneklisin kopartıyorsun ama clean da malsef brutal kadar başarılı dğeilsin. sesleri inip çıkmaya çalışl , kendi yorumunun yettiği tonda bırakınca gitar sesleriyle uymuyor ve havada kalıyor ton . halledeceğinden eminim ;)

neyse başarılar sizlere :) koparmaya devam edin bizde nice aynı sahneyi paylaşacağımız günlere . .

yorumların için çok sağol öncelikle ritm hızlandırmasına gelirsek evet fade te biraz sorun yaratıyor olabilir dikkate alıcaz ,sonra sese gelirsek evet clean ton da gerçekten sorun yaşıyorum ama onuda çalışmama rağmen daha sesimin tam oturmamaısna veriyorum ergenlik bittiğinde daha iyi olacağına eminim, yettiğim ton re benim ama territory dışında bütün parçalar mi de o yüzden ton gerçekten havada kalıyor bu konudaki sorunlarında coverlarımızda değil bestelrimizi ortaya koyduğumzda ortadan kalakcağına inanıyorum gelip izleyip bizimle coştuğunuz için sağolun bütün eleştiriler biizm için bir gelişme fırsatıdır daha gelenlerden yorum bekliyoruz ;) saygılar...

27 Mayıs If Rock Barda
11 Haziranda Garage Rock Barda Kasatura konseri saati ve diğer bilgiler tam öğrenince haber veririm herkezi bekleriz bu arda bir sürpriz var bir opeth şarkısı geliyor :twisted:

Geri