Kasatura (Thrash)-Ankara

Cantucum çok sağol yorumların için dikkate alıcam ;) bu arada sizin için zaten birşey sölemeye gerek yok gene iyiydiniz ,evet bikaç sene sonra bizim olcak buralar :p gelen gelmeyen kafaları koparan herkese çok teşekkürler şu anda kafamı hareket ettiremiyorum o ayrı tabi :twisted: evet 18 inde yapılıcak öss night a herkesi bekleriz IF performance Hall da yaş sınırı yoktur sınav stresinden kurutlan veya bizi dinlemek isteyen herkesi bekleriz

sert kalın :twisted:

HiPnO demiş ki:
Ahhh şu twin aksaklıkları olmasa :) Güzel konserdi arkadaşlar... Özellikle giriş parçası sağlamdı... Dün pek öne gelemedim bunun nedeni arkadan bir alıcı gözüyle dinliyim dedim... Sessiz sakin sadece müziğe bakarak... Ve Kaan şunu karar verdim... Hayvan gibi böğürüyon :) çok iyi ve çok sağlam bir brutal vokal olur senden... Ama mesela one ın başında felan clean vokallerde sesin düşüyor biraz... Daha sağlam ve temiz söyliyebilirsin oraları... Neyse bu kadar :) SEviyom sizin grubu... Bu eleştrimde yanlış anlaşılmasın bende sonuçta amatör müzik yapan bir insanım ama bunlar kulağıma gelenler ;) Herşey sizin iyiliğiniz için... Sert kalın dostlar... Birkaç sene sonra ankara heavy metal piyasası bizim olucak ;)

Evet cantu şu twin aksaklıkları bi olmasa :D Nese geri veriom twini. Bayaada çalışmıştık yaf. Bide tek crashdi. Yinede berbat deildi be :LOL: deilmi??? :D

__Noorion__ demiş ki:
HiPnO demiş ki:
Ahhh şu twin aksaklıkları olmasa :) Güzel konserdi arkadaşlar... Özellikle giriş parçası sağlamdı... Dün pek öne gelemedim bunun nedeni arkadan bir alıcı gözüyle dinliyim dedim... Sessiz sakin sadece müziğe bakarak... Ve Kaan şunu karar verdim... Hayvan gibi böğürüyon :) çok iyi ve çok sağlam bir brutal vokal olur senden... Ama mesela one ın başında felan clean vokallerde sesin düşüyor biraz... Daha sağlam ve temiz söyliyebilirsin oraları... Neyse bu kadar :) SEviyom sizin grubu... Bu eleştrimde yanlış anlaşılmasın bende sonuçta amatör müzik yapan bir insanım ama bunlar kulağıma gelenler ;) Herşey sizin iyiliğiniz için... Sert kalın dostlar... Birkaç sene sonra ankara heavy metal piyasası bizim olucak ;)

Evet cantu şu twin aksaklıkları bi olmasa :D Nese geri veriom twini. Bayaada çalışmıştık yaf. Bide tek crashdi. Yinede berbat deildi be :LOL: deilmi??? :D

iyiydi iyidi sorun yok dostum kafalar koptu özellikede benim elimle zor tutuyorum kafamı :twisted: twinide hallederiz sorun değil 18 in de daha iyi olacak :D

18haziran6gn.jpg

Muhaz :D benim tip yine kaymış. Yalnız şööle bi durum var kameranın başında kim olursa olsun umutu çekio :D demekki 1 nisandaki videoda umutun babasından kaynaklanan bi sorun yokmuş. Nese millet hepinizi bekleriz 18ine. Öss'den çıkmış veya çıkmamış, herkezi orda görmek isteriz....

evet öss partiside olsa bizden sonra alternatif grupları çıkcakda olsa :p güzel bir gün olucak saat 14:00 gibi bekleriz herkesi bizle biraz kafa sallayıp sorada alternatif ruhu yaşıyabilirsiniz :p neyse şaka bi yana herkesi bekleriz :twisted:

magnum-opus-bas demiş ki:
beyler hepiniz ii siniz :D aferim bakın ben diom bunu sakın olumsuz eleştrilerden yolaçkarak üzülmeyin tmm hadi öss nayt da başarılar.. :D:D:D

çok savol :D Zaten adı üstünde amatör grubuz Olacak hatalarımız. Herşeyi zamanla, çalışarak aşacağız inşallah. Ama en önemlisi siz bizim arkamızda olun yeter...

or4han demiş ki:
VALLA ARKADASLAR BIRAZ ERKEN OLMUS VOKALIN COK CALISMASI LAZIM YANI HEPINIZIN LAZIMDA VOKALIN DAHA COK NEYSE KOLAY GELSIN

Sağol yorumun için çalışmak tabi ki lazım ama sadece söylemek yerine biraz da neden beğenmediğin hakkında yapıcı eleştri yapsaydın iyi olurdu neyse genede sağol yorumun için...

magnum-opus-bas demiş ki:
beyler hepiniz ii siniz :D aferim bakın ben diom bunu sakın olumsuz eleştrilerden yolaçkarak üzülmeyin tmm hadi öss nayt da başarılar.. :D:D:D

Sağol dostum yorumun için çok eğlencez öss nigtht da herkesi bekleriz :twisted:

ne demek lan herzaman arkanızdayız olm a.q gitara kaç yaşında başladınız davula kaç yaşında başladınız sallayın lan yaşlarınız çok genc çok ii yerlerde gorcez sizi :D hadi koparn bakalım

Hocam devam edin yolunuza, çok sağlam çaldınız garage da tebrik ediyorum.
Demon of the fall çalmanız çok iyiydi. Aksaklık her konserde olur önemli olan moral bozmamak...

Eardur sağol yorumun için ;) evet o twin aksaklıkları falan oldu konserde de neyse seyirci güzel destek verdi , Demon Of the fall da yeni cover ladığımız bir parça garage da ilk defa görücüye çıkardık demek ki beğenilmiş sevindim valla yarında çalarız o zaman :twisted:

Geri