Kasatura (Thrash)-Ankara

ddgorganizasyon demiş ki:
NeoNBass demiş ki:
Arkadaşlar 25 Mart Salı akşamı saat 19:00 da onaon cafe de konserimiz vardır.dinlemek isteyen herkesi bekliyoruz.giriş ücretsizdir ;)

afisev1.th.jpg

[img=http://img139.imageshack.us/img139/5572/afisdz3vc0.th.jpg]

bu tarihde büyük ihtimal Ankarada olma olasılığım var umarım yanınızda olur ve herzaman olduğu gibi o güzel performanslarınızdan birini izleye bilirim şimdiden başarılar

bekliyoruz o zaman seni uzun zaman oldu görüşürüz o zaman

NeoNBass demiş ki:
ddgorganizasyon demiş ki:
NeoNBass demiş ki:
Arkadaşlar 25 Mart Salı akşamı saat 19:00 da onaon cafe de konserimiz vardır.dinlemek isteyen herkesi bekliyoruz.giriş ücretsizdir ;)

afisev1.th.jpg

[img=http://img139.imageshack.us/img139/5572/afisdz3vc0.th.jpg]

bu tarihde büyük ihtimal Ankarada olma olasılığım var umarım yanınızda olur ve herzaman olduğu gibi o güzel performanslarınızdan birini izleye bilirim şimdiden başarılar

bekliyoruz o zaman seni uzun zaman oldu görüşürüz o zaman

saol Umutum seni en son bizim tükanda görmüştüm exitta dogru baya uzun zaman oldu

konser çok güzeldi... Albümdeki diğer iki parçayı merak edip duruyordum... Bu gün onlarıda dinleyince içim rahat etti :p çok güzel olmuş bütün parçalar... Biran önce şu ep nin çıkmasını bekliyorum... :)

Başarılar dostlar... Konser içinde teşekkürler... ;)

Bu arada umut son parçada görmedim ama bassı bayaa bir dövmüşsün... Eline yazık olum yapma böyle şeyler :D

HiPnO demiş ki:
konser çok güzeldi... Albümdeki diğer iki parçayı merak edip duruyordum... Bu gün onlarıda dinleyince içim rahat etti :p çok güzel olmuş bütün parçalar... Biran önce şu ep nin çıkmasını bekliyorum... :)

Başarılar dostlar... Konser içinde teşekkürler... ;)

Bu arada umut son parçada görmedim ama bassı bayaa bir dövmüşsün... Eline yazık olum yapma böyle şeyler :D

Cantucum saol güzel yorumların için bizde sizle birlikte eğlendik birlikte bir konserdede görüşmek üzere :twisted:

_mechanix_ demiş ki:
konserde iiydiniz beyler hep böyle devam edin basarılar!!! 6 nisanı iple cekiyorum :)

Saol Burak en önde sizleri görmek güzeldi eğlendik birlikte 6 nisanda dahada güzel olacak birlikte 8)

P.S:6 Nisanda If Performance Hall da konserimiz vardır detaylar yakında belli olacak görüşmek üzere...

kardeslerim supersiniz.herzaman soluyorum zaten.konserde temiz otesi caldiniz(nasi bi terimse):)
sizi super yerlerde gorucem adim gibi eminim boyle devam edin kocsunuz lann:)

bayonet-umut-

Tebrik ediyorum kardeşler..

Gerçekten daha iyi yerlerde olmayı hakediyorsunuz ve olacaksınız..

Bayonet- Gökhan (umut belirtti diye belirtme gereği duydum :) )

Scott_Columbus demiş ki:
Güzel konserdi. Her zaman ki gibi çok beğendim. Ama sizi destekleyen arkadaşlarınız sahnedeyken de keşke önlerde görseydim sizleri...

Teşekkurler begendin icin birkaç şey söylemek isterim madem konusu açıldı yakında albümümüzün çıkmasına rağmen ilk grup olarak sahne aldık sebebide yaşlarımızın daha küçük olması ama bence bu bir gerekçe değil ki insanlarda hak verdi bu duruma bunun dışında gercekten yorulduk sahnede olsun sahneye çıkmadan önce olsun , önceki gece saat 11 e kadar stüdyoda calısıp ertesi gunde 12 parça çaldıktan sonra insanda hal kalmıyor hak verirsinki ama biz genede elimizden geldiğince sağlam performans göstermeye çalıştık bizi destekleyen derken genede sağolsun arkadaşlarımız vardı ama öyle ciddi bir destek göremedik sanırım bu işlerde ciddi destek görmek için yaşımızın daha büyük olması gibi bir saçma bir neden var bunun dışında biz saat 4 gibi sahne almamaıza rağmen akşam 9 a kadar son grup son parçayı söylüyene kadar oradaydık ve en önde çoğu zaman kafa sallayan veya destek verenlerde bizdik çoğu grubun böyle bir özveride bulunduğunu sanmıyorum ki böyle bir zorunlulukta yoktur bence ama biz genede sevdiğimiz gruplar sahne aldığı için ve onlara destek vermek istediğimiz için hep önlerdeydik kaç grubun diğer gruplar sahne alırken önde olup destek verdiğini merak ediyorum, sanırsam bu eleştirinin yapılacağı son grup biziz neyse daha fazla uzatmak istemiyorum ama bundan sonra çoğu şeyin farklı olucağına herkesin emin olmasını istiyorum albümün çıkmasına yaklaşık 2 hafta gibi bir süre var gelen destekleyen herkese teşekkürlerimi sunarım herkese sevgiler ve saygılar

Geri