Kasatura (Thrash)-Ankara

2 şer 3 er yazanlar başarılar dileyenler hepinize teşkkürler konserde görmek isteriz sizleri ve tekrardan herkesi bekleriz afişi bi yenilesem iyi olacak

9eyllct6.jpg

YeAhh KasaturA !!! Naber? Bu uzun arada kendinizi ve repertuarınızı baya geliştirmişsiniz die duydum. Eminim yine kendiniz gibi mütiş bi konser verceksiniz. Umarım bi aksilik çıkmaz. Konserde başarılar, zaten başarılısınız da ben en çok Kaan'ın '' Kreator - Phobia '' yı nasıl söyliceeni merak ediorm:D Afişte konser için baya dikkat çekici olmuş. Neyse size şans diliorum... Phobiaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!Phobiaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

saol cnm benim desteğini almak güzel :p yarınki konser süper olcak 200 kişi barajı aşılıyo gibi if te :p bugün Death coverımızda bitti stüdyoda her ne kadar az çalışmış olsakda yarın konserde çalacağız valla yarın akşam eve boynum yerinde gelirmiyim bilmiyorum :D neyse uzatmadan yarın kapı 14:30 da açılıyor birazda bilgi veriyim ilk çıkan grup(Oblivion) anathema,motörhead,metallica gibi güzide grupların karışımında bir playlist e sahip ikinci grup(Ankh) Megadeth,Judas Priest,Manowar,Metallica gibi süper gruplar çalmakta üçüncü grup(biz:p ) repertuarımız belli zaten :twisted: son ve bomba grup(Ground Zero) sadece "Death" coverlamakta ilgilenen olursa playlist i de yazabiliriz :p neyse yarın herkesi bekliyoruz bayaa yazmışım...

Thrash Till Death...!!! :twisted:

Oofhh fazlasıyla enerjik ve hareketli bi konser olcak :twisted: ya Kaan sen alışıksın sana bişi olmaz :metalhead Gitarlarda yenilenmiş artık havanızdan geçilmez :roll: :p nese tekrar başarılar inş konserden sonrada güsel yorumlar alırsınız... ;)

vayt lan bugün konseriniz varmış metalci kardeşlerim hiç bir konserimizde yanlız bırakmadınız lan ankara da olsaydım gelirdim güzel pogo oluyor sizde dip te burnumu kırdıydım :D:D

İlk iki grubu dinleyemesemde size yetiştim. Süperdiniz yaa çoooooooooooooooooooook eğlendik.Bence sizin rakibiniz YOK!!! kAAN mütiş gülüyosun yaa :p :metalhead Her konser daha da eğlendiriyorsunuz seyirciyi ne diim başka herkesin anormal derecede coştuğunu gördüm :p millette aşırı bi enerji patlaması vardı :metalhead 'Domination' süperdi :twisted: Müziğinizden vazgeçmeyin...

sağolun canlarım çok teşekkürler ;)

bugün if i dolduran(bkz.150 kişi :p) herkese çok teşekkürler çok coşkulu bir konserdi tabiri yerindeyse kafalar koptu, konser sorası gelip dövüyolardı :D "Death" de çaldık hayırlısıyla tam oturmasada oldu gibi ama onun dışındaki parçlarda pek sorun yok gibiydi hepimiz çok yorulduk ve eğlendik en yakın konserde görüşmek üzere :twisted:

afferin la:D iidiniz her zmanki gibi:p ama o one gene sorun yaşamadan olmadı bi kere de sorunsuz olsa süper olacak şöle stüdyodakiler gibi ama süperdiniz abi diicek laf yok:D

Geri