Kasatura (Thrash)-Ankara

Arkadaşlar işte güzel bir gelişme daha!

20 Mayıs Pazar günü olacak konserimizde 2 adet stand açılacak ve güzel çekilişler yapılacak:

Porsuk Giyim: Düzenlenecek çekilişle konserin sonunda kazananlara verilmek üzere T-shirtler.Ayrıca satın almak isteyenler için ise sadece T-shirt satımı yapacaktır.

Es İletişim: Düzenlenecek çekiliş sonucunda toplam 20 adet mobil öğrenci hatları kazananlara verilecektir. Ayrıca satın almak isteyenler için hat satımı yapılacaktır.

metalsonneteyy3.jpg

Herkes Davetlidir!

Saygılarımla...

Herkese yorumları için çok teşekkürler çıkan bütün gruplar eğlenmesini bildi hakketen

onursalcım afiş güzel çekilişlerde güzel daha ne diyimki ben artık haydi konsere:D

Arkadaşlar afişteki kararsızlık nedeniyle özür dilerim fakat bu seferki son ve kesin...Sabır ve anlayışınızdan dolay teşekkür ederim..

afisson.jpg

Herkese başarılar dilerim!
Konserde görüşmek üzere...
Saygılar

Arkadaşlar konser çok güzel olacak gibi gözüküyor.İlk kez bu kadar büyük umutlarım var bi konser hakkında.Gelin kaçırmayın derim.

Bekliyoruz herkesi 20'sinde...

Ben orda olucam nasipse,kasatura fanıyım ben!!!Sen Ulaş olmalısın!!!!!Çok güzel çalıyosun gitar sen kaanda çok iyi vokal umutta çok güzel bascı çok güzel işte tanışalım o gün nooolur anılda çok güzel çocuk 1 de

Takıl ya gelde sen sahneyi yıkalım bu işler plânla değil bilirsinki doğaçlama oluyo :D bilmiyoz ne çalcamızı orda kararlaştırırız,sen kapı açılışına gelde nasipse gerisini salla löö

$ok $ok $ok ! Pazar günü verecekleri konserden önce Kasatura Gitaristi Ula$'tan $ok itiraflar :

Çağda$[Drednat/Gitar] [Ay$aeaem ULAN!]:
istersen pazar günü sahneye çıkayım atı$alım ?

Haspin [''KasaturA'']:
konser var

çıkayım sahneye bileğine güveniyorsan ?

Haspin [''KasaturA'']:
tabi senin kar$ında benim bileğime bilek mi denir ?

e yan çizme o zaman

Haspin [''KasaturA'']:
de konser var abi rezil olurum aleme
Haspin [''KasaturA'']:
onursal ın yeni mekanda ki ilk konseri
Haspin [''KasaturA'']:
bende bu unutulmaz günde unutulmaz bir hezimet almak istemem
Haspin [''KasaturA'']:
dip bar gibi diil
Haspin [''KasaturA'']:
ben daha müstehcen bi ortamda
Haspin [''KasaturA'']:
senin atışayım mesela sizin ev gibi kimse görmesin kimse duymasın olmaz mı ?
Haspin [''KasaturA'']:
hem rezilde olmam

geçmi$ten biliyoruz ki bu ula$'ın yaptığı ilk değil. daha önce eski stüdyo deep'te çalı$an Hakan Abi'nin evinde ki yenilgiden sonra böyle oldu bu çocuk.

[dip not : bunu ciddiye alan için msn ve adres verebilirim tanı$mak için :) Ula$ benden iyidir bunu cümle alem bilir :)/size]

Ulan :) bi rahat durmuyon çağdaş yalan yanlış loglarla kendi saygınlığını yitiriyosun :p inanmayacak kimse sana bu gidişle :p

Yalandır arkadaşlar bunlar inanmayınız :D

Geri