Kasatura (Thrash)-Ankara

Kasatura olarak 9-10 ağustos tarihlerinde "Cruel Killers" ve "Dictator" adlı iki bestemizle Raven Records'da kayıta gireceğiz kayıtlar sonlandığında buradan haberdar edeceğiz herkese sevgiler :twisted:

Şu siteye girmeyeli bir yıl falan olmuştu heralde. Bi girip mesaj atıyım dedim size. Yanlış bişiler yapmam işallah :)

Ulaşı tanırım eskiden beri, ufaklığını bilirim derler ya öyle. Kaliteli çocuktur. Sağlam karakterlidir. Çok sağlam gitarda çalıyomuş öğrenmiş oldum bu yıl. Grubun diğer elemanları Kaan ve Anıl'la bu yaz tanıştım. Şeker gibi çocuklar valla. Sahilde gitar çaldıramadık ama napalım artık başka zamana :p

Henüz dinlemedim ama bu sene kesin gelip izlicem sizi. Kayıtlardada başarılar...

yonja testimonial ı tadında bi yazı oldu idare edin artık.

Görüşmek üzere... =)

Mertingo demiş ki:
Şu siteye girmeyeli bir yıl falan olmuştu heralde. Bi girip mesaj atıyım dedim size. Yanlış bişiler yapmam işallah :)

Ulaşı tanırım eskiden beri, ufaklığını bilirim derler ya öyle. Kaliteli çocuktur. Sağlam karakterlidir. Çok sağlam gitarda çalıyomuş öğrenmiş oldum bu yıl. Grubun diğer elemanları Kaan ve Anıl'la bu yaz tanıştım. Şeker gibi çocuklar valla. Sahilde gitar çaldıramadık ama napalım artık başka zamana :p

Henüz dinlemedim ama bu sene kesin gelip izlicem sizi. Kayıtlardada başarılar...

yonja testimonial ı tadında bi yazı oldu idare edin artık.

Görüşmek üzere... =)
Saol Mert güzel düşüncelerin için.Mutlu ettin bizi.Konser olduğunda ben haber ederim sana ilgin için saol :)

HiPnO demiş ki:
Hacılar... Konser veriyoz mu ? demo tanıtım konserinde demoları satıp kafaları kırıyoz mu ? Boyunları arıtıp belleri zorluyoz mu ? heeeeeee ? :LOL:

hepsini yapıyoruz baba ne kadar kaldıki şurda :D

kayıtta ilk günü bitirdik yarında kalanını bitiricez bakalım artık

kayıt sırasında bir enstantene :D rocko ve ulaş :p

raven01wt7.jpg

Arkadaşlar bütün çalışmalarınızda canı gönülden sizlerin yanında olduğumu bilmenizi isterim birlikde çelıştık ve ben bu çalışmalardan son derece zevk aldım 1 sene sonra cok güzel konserlerle tekrar beraber çalışmaya başlayacağımızı bilmenizi isterim vatani görevimi yapmamadan dolayı baya uzunda olsa bi ara vermek zorunda kaldık gelince tüm maddi ve manevi çabalarımla çok iyi işler yapacağımızın temennisini verimek istiyorum

BUGÜNE KADAR BANA VERDİÐİNİZ DESTEK İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

D.D.G ORGANİZASYON

D.DOÐUKAN GÜZEL

oncelikle hayirli olsun.. kayitlar cok guzel olmus kisa zamanda gayet guzel bir is cikartmissiniz gonulden tebrik ederim :p basarilarinizin devamini diliyorum! en yakin zamanda konser vermeniz dilegiyle :) ...

Geri