AbaküS(alternatif-rock)

bu grup ıyı, bu grubun elamnları ıyı ama bırı varkı bence o harıka...arman ıyıkı varsın ya,ıykı bızlere bole dınamık ve guclu bı grup kazandırdın:)

ya valla en kısa zamanda örn cumartesi günü konserde bulunmayı asırı istiorum ...armanı sahnede izlemeyi ama ayrıca şuda varki ABAKÜS grubunun resimlerinin olmaması kötü bişi (ister z ben cekerim :LOL: ) :twisted: ya tabe siz ister z ..ama bu konuda ciddim ben cekmesemde ABAKÜS ün konser görüntüleri olsun grup elemanları olsun görmek isteriz resimlerinizi koyun bence.... ink:

afi351351351.jpg

güzel bi konser olcak bence herkesi bekliyoruz.afiş şekil olmuş elinize sağlık :D yarın saat 17:00 civarı biz çıkarız heralde bekliyoruz... selamlar :)

drumscat demiş ki:
Ates_Hirsizi demiş ki:
çok ayıp ettiler...

Ne yaptılar merak ettim . Hiç de ayıp edecek insanlar değiller tanıdığım kadarıyla. Nası bi ayıp bu ? :roll:

Sahneye çıkılması gereken saatte resmen kaçan grup...

zili ortaklaşa bi grupla kiralayıp da parasını diğer drup elemanına vermeden kaçan grup...

andac rock, sadece amatör müziğe destek olmak amacıyla onlara sahne veren, buna rağmen düzenleyen elemanla (organizatör oluyormuş kendileri) sahnenin boş kalacağını ya da birilerinin mağdur olacağını düşünen bilmem ne grup...

merak etmeyin abaküs... biz sizin borçlarınız da ödedik, sahnenizi de doldurduk....

dahga ne diyim ki ben size??

Geri