Trio Party - Ankara

Trioparty'den bi patlama bekliyoruz artık..zaten parçanızdan da bunun yakın olacağı belli..konserleri bekliyoruz sabırsızlıkla..
Çağlar'ı gıdıdan,çocukları gözlerinden öperim..

yeni parçalar çok dinamik ve güzel.. slowlar ayrı bi güzel. tebrikler valla ne diyim :) nokia yarışmasında da başarılar süper bir parça seçimi yapmışsınız favorisiniz

Trioparty demiş ki:
ARKADAŞLAR www.triopartyfunclub.com AÇILMIŞTIR....

Multimedia bölümünden; "Bu bir rüya", "Her Şey Bitt"i ve "Evet De" isimli parçalarımızı dinleyebilirsiniz.... Ayrıca Foruma üye olup gelişmeleri takip edebilir ve düşüncelerinizi diğer üyelerle paylaşabilirsiniz...

www.triopartyfunclub.com

www.triopartyfunclub.com

Ayrıca "İçimiçi" isimli parçamızı da www.nokiasupersound.com adresinden dinleyebilirsiniz...
süper olmuş fan sitesi çok beğendim parçalarda güzel böyle devam trioparty :D

Bu gün yeni parçaları olan Yeter'e klip çektiler. Herşey harika. Şarkıyı dinlediğinizde tüyleriniz diken diken olmazsa adam değilim :D Harika bir şarkı !.. Şarkının patlama noktasını söylemiyorum sürpriz olsun :) Hala aklımda melodi ...

ewt YETER adlı parçayı dinliyenler waz geçmioo çok yakında kanllarda klipleri görmeye başlıcass
ama parça ANTİSOAD olduğu için emeği geçen herkese ciddi anlamda teşekkür ediyorum TÜRKLÜÐÜ VE TÜRK OLMANIN BU KADAR GRUR VERİCİ BİR DUYGU OLDUÐUNU ŞİMDİYE KADAR HİSSETMEMİŞTİM bravoooo TRİOPARTY

''www.triopartyfunclub.com üye olun ve trio bakın hayata...

Klibi sabırsızlıkla bekliyoruz ayrıca yeter adlı parçayı da duyalım artık fan sitesinde neden yok?? bu arada nokiasupersound yarışmasında ilk yüze kalmış trioparty.... TEBRİKLER...

Geri