Buz

şimdilik kurbanın yokluğunda en sevdiğim türk grup gibi görünüyo kendileri bakıcaz artık:)

chris_cornell--->otomatik kullan demeden "aç" ı seç.parçalara bak

ayrıca bu interactive stüdyo çok skimdirik bişey çıktı ... :LOL:
artık eylülde konserle gönlümüzü alırsınız;)

http://www.grupbuz.com/forum/

o sarkının sözlerini populer kitlenin anlıyacagını pek sanmıyorum. bence kendi içinde bir gizem bulunan bir sarkı. beni depresifleştiriyor. dumanı sevdik piyasa oldu mor ve ötesi sevdik piyasa oldu. buz u seviyoruz umarım onlar olmaz. ama gene dinlemeye devam edebilecegim bir grup buz. Yolun acık olsun BuZ

bütün şarkıların şarkı sözleri ayrı bir güzel albumde vah vah pedalları da yerinde ve etkili kullanmışlar ancak gitar soloları biraz daha melodik olsa daha iyi olurmuş bence şarkılara kalıcılık katardı

albümü dinledim gayet başarılı buldum..şarkılar kulağa hoş geliyor..şarkıları dinlerken sıkılmadım..

özellikle yalnızlık ,,sen de gitme ,, ve nefretim kederimden çok hoşuma gitti..

daha iyi yerlerde ve başarılarla görmemiz dileğiyle

ilk bi klibini seyretmiştm.beğnmekle onlar hakkında bişeyler öğrendim.kendileri seattle rüzgarından yani grunge alice ve soundgarde dan etkilenmiş bi grup ayrıca tool etkilerini de müziklierinde belli oluor.ama ii bi müzikleri war..yolları açık olsun.

BUZ İstanbul' da sahnede olacakmış. 30 Eylül' de arka oda diye bir yer, ayrıca sezon boyunca da balans' da.

nefretim kederimden ise ekim ayı içerisinde yayında denilmekte. taocuyum, copy-paste yaptım:)

Geri