Buz

az kaldı sanırım gezecekler. kesin bilemiyorum .
ama sunu biliyorumki turkiyede cidden iyi muzik yapan kimse suan olması gerekn yerde değil ne yazık ki.

dun konser de bulunan buzfan.net uyelerine bura aracılığı ile tesekkur ederim.

türkçe rock çok dinlemem dinlemeyide sevmem ama buz un yeri ayrı.şarkıları duygularıma tercüman oluyor.müziği zaten çok güzel.ve çok iyi yoldalar.tebrikler.nefretim kederimden ve yalnızlık favori parçalarım.süperler

2007 başları arkadaşlarla oturup konuşuyorduk. 2006 ylındaki en iyi rock albümleri hangileridir diye. Hepmizin ortak düşüncesine göre Buz yılın en iyi albümlerinden birine imza atmıştı. Fakat fazla ilgi görmemesi kötü daha fazla ilgiyi hakediyorlar. Sertler, vokal ve performanslarda iyi e daha ne olsun ,)

evet ya aslında çok iyiler yüxexes performansları falan çok iyiydi...yani hakettiği yerde olmayan bi grup !!albüm baştan sonra çok sağlam gerçektende !!

Ben önyargı yapıp dinlememiştim, neden önyargı yaptığımı bile bilmiyorum, aptalmışım, şans eseri uyurken "Nefretim Kederimden"i duydum da gözlerim açıldı... Bu ne biçim bir şarkıdır dedim, ve 7/24 kendimi şarkıya bağladım. . . İzmir konseri olursa ve duyurulursa deli mutlu olurum arkadaşlar..Zira albümleri de fena bir şekilde sarmış durumdaa:D

hande_sh demiş ki:
Ben önyargı yapıp dinlememiştim, neden önyargı yaptığımı bile bilmiyorum, aptalmışım, şans eseri uyurken "Nefretim Kederimden"i duydum da gözlerim açıldı... Bu ne biçim bir şarkıdır dedim, ve 7/24 kendimi şarkıya bağladım. . . İzmir konseri olursa ve duyurulursa deli mutlu olurum arkadaşlar..Zira albümleri de fena bir şekilde sarmış durumdaa:D

:) :)

hande_sh demiş ki:

:) :)

Bu kadar harika bir grubun fazla ilgi görmemesi çok çok üzücü ve ilginç. Yani rockla ile alakası olmayan kişi veya grupları yere göğe sığdıramazken Buz hakkında hiçbir şey yazılmıyor.
Mesela yeni klipleri nasıl olmuş? ;)

Geri