Buz

selamlar buz severler ve buz grubu elemanları yada ilgilileri.albümünüzü edinmiş biri olarak(yani harbi harbi gidip müzik marketten aldım) bir iki birşey söylemek isterim.

öncelikle bu albüm kesinlikle ticari başarı sağlamayacak umarım bunu görmüşsünüzdür.aslen yetenekli olmanıza,sahne gösteriniz çok sıkı olmasına rağmen üçüncü sınıf kliplerle ilk albümü bitirdiğiniz kanısındayım.albümünüzün gerçekten büyük emek ürünü olmasına rağmen.

benim sizden beklentim ve büyük ihtimal sizin ben beklemesemde yapacağınız şey sanırım çok açık olarak ortada.ikinci albüm.(yani hiç yeni klip olayına girmeyin prodüksiyonu boşa kasmayın,yada eşin dostun yaptığı işe koca grubun istikbalini bağlamayın)80'ler herhangi bir türkçe pop şarkısının buz yorumu,yada anonim bir türkü coverı gibi kulaklara yabancı gelmeyecek kolay kabul görecek şeyler üretmeniz gerektiğini düşünüyorum.bence öylede yapın oyunu kurallarına göre oynayın.şu tematik minicik kitlenizden ne kadar çabuk kurtulursanız o kadar iyi olur kanaatindeyim.

ayrıca sizin yüzünüzden buzz olan amatör grubumuzun ismini değiştirdik.o yüzden bari ismimizi değiştirdiğimize değsin.

yeni klibinizde yeni yeni baş gösteren saniyelik cıbıl karı kız karelerini uygulamanızın yararlı olabileceğinide eklemek isterim.

kallipardi demiş ki:
selamlar buz severler ve buz grubu elemanları yada ilgilileri.albümünüzü edinmiş biri olarak(yani harbi harbi gidip müzik marketten aldım) bir iki birşey söylemek isterim.

öncelikle bu albüm kesinlikle ticari başarı sağlamayacak umarım bunu görmüşsünüzdür.aslen yetenekli olmanıza,sahne gösteriniz çok sıkı olmasına rağmen üçüncü sınıf kliplerle ilk albümü bitirdiğiniz kanısındayım.albümünüzün gerçekten büyük emek ürünü olmasına rağmen.

benim sizden beklentim ve büyük ihtimal sizin ben beklemesemde yapacağınız şey sanırım çok açık olarak ortada.ikinci albüm.(yani hiç yeni klip olayına girmeyin prodüksiyonu boşa kasmayın,yada eşin dostun yaptığı işe koca grubun istikbalini bağlamayın)80'ler herhangi bir türkçe pop şarkısının buz yorumu,yada anonim bir türkü coverı gibi kulaklara yabancı gelmeyecek kolay kabul görecek şeyler üretmeniz gerektiğini düşünüyorum.bence öylede yapın oyunu kurallarına göre oynayın.şu tematik minicik kitlenizden ne kadar çabuk kurtulursanız o kadar iyi olur kanaatindeyim.

ayrıca sizin yüzünüzden buzz olan amatör grubumuzun ismini değiştirdik.o yüzden bari ismimizi değiştirdiğimize değsin.

yeni klibinizde yeni yeni baş gösteren saniyelik cıbıl karı kız karelerini uygulamanızın yararlı olabileceğinide eklemek isterim.

nerelere geldik...

bu yorumlarindan sonra o adini degistirdiginiz grubunuz ile sonsuza kadar amator kalmanizi dilemek dusuyor bizlere. olimpiyat ruhu bizi affetsin.

seni anliyorum dostum, ticaret her sey, amerika her sey..

pek amatör sayılmam.aslında hard core'um ;)
lovermanJames demiş ki:
Hiç merak etme kalıcaksın amatör;)
kalacaksın yazmak yerine,kalıcaksın yazmak sanırım biraz kuşum aydın tarzı olmuş.imzandan kullanıcı adına kadar kullandığın ingilizce sözcüklerinse hatasız olması ilginç bir tezat.

Kalıcı bir grup olacaklar belli ne diyelim bozulmasınlar hep böyle gittikleri sürece her zaman el üstünde tutulurlar !

DEVLER ANKARA’DA BULUŞUYOR...

6880ankaraafis.JPG

Türkiye’nin Rock Müzik dalında en iyi isimlerinin Fan siteleri

22 Nisan 2007 tarihinde Ankara’da Buluşuyor…

Feridun Düzağaç Fan Sitesi - www.feridunonline.com

Haluk Levent Fan Sitesi – www.halukweb.com

Murat Yılmazyıldırım Fan Sitesi – www.myy-fan.com

Buz Fan Sitesi – www.buzfan.net

Ogün Sanlısoy Fan Sitesi – www.ogunsanlisoy.info

22 Nisan 2007 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilcek bu büyük platformda
öncelikle fan siteler arası ortak Ankara buluşması ve daha sonra
Ankara’nın en güzel mekanında
Exit-(HW)
adlı cafe-bar yeni müzik ve platform ortak mekanımızın açılışı gerçekleştirilcektir..

Buluşma saat 15:00 civarında başlayıp daha sonra cafe-bar mekanının açılışı gerçekleştirilcektir…

Sürpriz sanatçı konuklarımızın ve canlı müzik gibi olanakların ve yine nice sürpriz , eğlence ve müzik ritminin doyasıya yaşanacağı bu muhteşem ve rock müzik fan web siteler camiasında tarihi gün olarak hafızalarda yerini alıcaktır…

Bu büyük buluşmaya , platforma , açılışımıza tüm müzik sever dostları ve ortak platform fan ailesini bekliyoruz…

Tarih : 22 . 4 . 2007

Saat : 14:00

Yer : Dost Kitabevi (müzik mağazası) Kızılay

genel irtibat ;

[email protected]

ANKARA ROCK'N FAN FESTİVALİ - 22 NİSAN 2007 ANKARA :)

dipnot ;

bu bir konser organizasyonu değildir...

sadece sanatçılarımaza özgü Fan sitelerin ortak
Ankara Buluşması ve etkinliğidir...
Sanatçılarımız bu organizasyona katılmıyacaklardır...
bilginize...

kallipardi demiş ki:

Bu mesajı yazma amacın neydi? :?

Neyse... Buz harika bir gruptur. umarım bu tarzı hiç bozmazlar. Mükemmeller...

Klibi izleyebildim albümü alamadım henüz,ama nakarat özellikle çok güzel aklıda kalıcı ve güzel bir melodi, sound da güzel, nakarat dışında biraz boğucu bir gidişat var şarkıda.ama genede böyle olmasına rağmen tekrar ediyorum nakarat gerçekten de güzel bir melodi üzerine kurulmuş dinlettiriyor kendini.

kallipardi demiş ki:

Enteresan bir kişiliksin..Seninle tanışmayı çok isterdim..Tanıştığımız zaman ne yapacağımızı sorma sakın,söylersem forumdan atılırım ...

İstersen bir ara uğra gözün gönlün açılır belki www.buzfan.net

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinerek kullanıcı siteden atılmıştır. Forum kurallarına uymayarak küfürlü ifadeler kullanıp kişisel sataşmalarda bulunan herkes uyarılmaksızın siteden atılacaktır. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri