Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

eyvallah böle güzel karşıladığın için bende efsane bi konser olması için elimden geleni yaptım ama aksilik işte başka zamana inşallah... kolay gelsin

Aksilikler olsa da elimizden geleni yaptık ....Seneye kadar yağmur kovma ayinleri yapmaya başlıcam artık zaten :LOL: ...Ben yine en çok time is running out 'da eğlendim ,çok gaz şarkı ya :D Diğerleri kötüydü anlamı çıkmasın ama ;) ....Artık önümüzdeki konserlere bakalım :D

O da ayrı bi hava kattı Muse'a yaa.. :p Sahnede hareketlilik konusunda geliştik bile yaf (ilk zamanları siz düşünün artık:) )

Ben böyle arkadaşlarıma konser vermeyi seviyorum yaa içten oluyo destek,ortam sıcak falan.. :) sevgi yumaa hissettim hehehe

Mert_The_gitar demiş ki:
Evet İnci gerçekten ÇOOOK fazla gelişiyo ( hani bizimde katkımız yok değil. Gelse teşekkür etse yeridir :) ) böyle giderse elimizde tutamayıp Greenday e yada ne biliyim böyle dünya çapında gruplara kaptırıcaz... İnci hanım Kul seninle gurur duyuyor. Sadece kız olduğun için bu grupta olmadığını yavaş yavaş herkes anlıyor. İnciyle ilgili bi iki problemi (geceleri çıkabilme gibi :) ) daha aştıkmı herşey çok güzel olacak ilerde...

Mert'cim söylediklerin gözlerimi yaşarttı.Haklısın,sizin sayenizde gelişiyorum.Teşekkürler sevgili grubuma. Ben de sizinle gurur duyuyorum ;)

O elimde olmayan bir iki problem de çözülür umarım yakın zamanda.
Bi 4-5 sene sonra oturur her şey :roll: :p

Eheh alenen döve döve adam geliştirme pozisyonuna geçtim bi ben gelişmiyorum. Acanada gaz veriyorum çağlarada inciyede ama bana gaz veren yok. Herkes gelişti bi ben yerimde sayıyorum :( Yakında forumda " Grubumuzun gitaristi mert i yetersiz bulduğumuz için gruptan çıkarıyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz. Gerçi bu yetenekle ne başarcaksa..."tarzı bi yazı çıkarsa şaşmayın... :p

4-5 sene nedir ki koskoca insan hayatında değil mi? Artık okul biter sen evlenirsin. Çoluğun çocuğun olur, o çocuklar büyür kendilerine bakacak yaşa gelirler ondan sonra hiç bi sorun kalmaz diye düşünüyorum. Herşeyin hayırlısı olsun ne diyim... :)

Ya o değil o afişi kim hazırladı?. Ben orda kaldım... Kompleksli grubuz biz gelemeyiz böyle şeylere... :p

Yine konser sonrası malum duraklama dönemine girdik umarım bişey kaybetmeyiz... Neyse bestenin kayıdı yolda efendim geliyo...

Slm arkadaşlar sizi ilk Atılım şenliklerinde izledim kusura bakmayın pek beğenmedim, sahnede çok tuttuktunuz.Kaç senelik grup olduğunuzu bilmiyorum ama bence biraz daha hareketli olmanız lazım aynı sorun bizde de vardı ama yavaş yavaş havaya girmeye başladık Bizde aynı sahnede aynı şartlarla çıkmıştık ilk gün orda ama bence ses sistemi fena değildi,belki 3.gün bi aksaklık olmuştur.Bu yüzden sizi tekrar dinlemek isterim.Yolunuz açık olsun

O konser için ne desen haklısın şu ana kadar verdiğimiz en kötü konserdi. Hatta bazı arkadaşlar gelip " yok lan o kadarda kötü değildi" gibi şeyler söyledi. Ki ben hiçbirine inanmıyorum. +Atılımdan bi kaç öğrenci gelip çıkan en iyi grup olduğumuzu söylediki bunada inanmak istemiyorum. ( belirteyim bunu söyleyenleri tanımıyoruz. ) Ya çıkan gruplar çok kötüydü yada çocuklar prosları falan görünce bizi zengin sandı para veririz sandılar :p Bizim konser bana göre gerçekten bana göre faciaydı. Bu kadar kötü çalınca sahnede coşamadık pek *ki zaten öyle çok coşan bi grup değiliz. O konserde gitarlarda büyük problem yaşadık tonlarda falan. Onun nedenide proslarımızı amfiye göre ayarlamıştık ve 2 gitar ve bası direk mixere girince çok kötü tonlar elde ettik. Ayrıca ben pros u tam olarak göremediğim için akordda bi yanlışlık oldu. Düzelttik ama çok geçti. Neyse böyle konserlerde vermek lazım tabiki. Bize büyük ders oldu. Umarım bizleri tekrar izlersin kötü düşüncelerinin çoğundan kurtulacağını düşünüyorum. Yorumların için teşekkürler... Sizlerede başarılar...

Kayıt konusunda bi iki anlaşmazlık var onları bi çözsek... Hucum mu alsak kanal mı diye. Heralde hucum alıcaz o yüzden çok kalite bişey beklemeyin...

Koşuyordum yorulmadan.... ;)

Sevgiler-Saygılar...

Cumartesi hucum kayıdımızı alıyoruz. Ayrıca bir beste daha son halini almak üzere. Yavaştan beste olayımız gelişiyor... Hayırlısı olsun... :)

Bide resim koyıyım dedim. :) Yanılmıyorsam biziz konseri öncesi yada sonrası bi görüntü... Üstte Acan - Emrah - Mert, Altta İci ve Çağlar...

buda acan ve ben Atılım Şenliklerinde... ( 2 gitarist neden farklı akor lar basar bkz. yanlış çalmak ) :) Soldaki ben sağdaki acan. :)

Neyse geç oldu iyi geceler...

mert afiş kendi aramızda hazırlandı ama kim hazırladı tam bilmiom ama bizim vokalimiz başak sanırım.. siz kompleks yapmayın onun için falan önünüze bakın bence... bi de size bi tavsiyem olacak abi şu forumu MSN gibi kullanmayın ya resmen muhabbet edionuz burada:D gerçi bana ii oluo canım sıkıldımı geliom okuom ama dışarı karşı kötü bi imaj yaratabilir diye düşündüm uyarayım dedim.. herkes sizin sıcakkanlşı tavırlarınızı ii ye yormayabilir..saygılar sevgiler repeeatten

Afiş konusunda şaka yapıyoduk. Adımız yazmasaydıda bizim için pek bişey farketmezdi. Böyle bişeyde kompleks yapıcak bi grup değiliz. Ciddiye almana şaşırdım. Uyarın için de saol. Kötü bi amacımız yok. Sayfa sayısnın az yada çok olmasının bi önemi yok. Bizi sayfamızı nasıl kullandığımızla yargılayacağını sanmıyorum insanların. Neyse...

Görüşürüs...

afiş konusunda bende şaka yapıodum ama oraya bi gülen surat koymayı unutmuşum sanırım.. bu arada forumunuzu kullanış tarzı ile sizi yargılayan ve sizin hakkınızda kötü eleştiriler yapan 5 6 kişi ben biliom zaten bi muhabbette geçmesi üzerine aklıma geldi ve yazdım.. ha diyosanki bize iilik yaramaz bi daha tavsiye vermem;) başarılar kolay gelsin

Ya yaa...Dedim ben zamanında.Arkadaşlar dedim yapmayın etmeyin,forumu doldurmayın onla bunla dedim.Yanlış anlaşılır dedim..Ama tınlamadılar bile :p
Ayrıca süper komik,çılgın,ilgi manyağı,espri makinası arkadaşlar türemiş.Eğlendirdin bizi o süper espri yeteneğinle sağol valla
Saygılar sevgiler..

bu sayfada olup bitenler hep grupla ilgili oluyo e burasıda bizim grubun forumu bana normal geliyodu ama artık dikkat ederiz uyarın icin saol othello mertcigim oraya resimler koymus hakkaten neden farklı seyler basıoruz orası tartısılır ya mertin de dediği gibi halk arasında yanlıs calma diye tabir edilen şey olsa gerek :D

ben de başkent ten iki foto koydum (orda ne caldıgımız gozukmuyo enazndan :p )
bu ilki

buda dieri

yorum yapan herkese tesekkurler gercekten bu grup biyerlere gelecekse onların cok buyuk katkısı oluyo. saygılaaaaarrrrrr....

Mert_The_gitar demiş ki:
Ayrıca yeni farkettim neden en küçük halka bizim o şenlik afişinde hı? kim yaptı bunu bakıyım?... :p

Ben yaptım afişi! valla büyük halka, küçük halka farketmez!!! Başkentliyiiiiz sonuçta!çıktık-çaldık- eğlendik!normalde okulda yayınlanmadığı için burada da yayınlansın istemezdim ama yayınlandı!sağlık olsun! :)
hiç aklımdan kötü bi niyet geçipte sizi küçük halkaya yerleştirmiş değilim!!! :LOL: :LOL: saygılar-sevgiler :)

Geri