Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

memoooooo demiş ki:
hmmmm tüh be abi kötü olmus ya...nese artık beklioz yarini 4 gözle kolay gelsin
amanın hayranlarımız kayıt bekliyor :p bugün studyo sahipleri studyoya 30dk kala "abi studyo bozuk " demeseydi herşey olcaktı ama napalım.her işte bi hayır mantığıyla kendimizi avutuyoruz :D

Extacy617 demiş ki:
arkadas
az önce bu gruptan ahmetcan ve merlin bulundugu mono bardan geliorum sahnedeki basarilari baska alemlerede yansitmak lazmmis onu anladim ben
ömerciğim bak actırma ağzımı yardım istedik iyiki ;)

GaTTo demiş ki:
Ben yaptım afişi! valla büyük halka, küçük halka farketmez!!! Başkentliyiiiiz sonuçta!çıktık-çaldık- eğlendik!normalde okulda yayınlanmadığı için burada da yayınlansın istemezdim ama yayınlandı!sağlık olsun!
hiç aklımdan kötü bi niyet geçipte sizi küçük halkaya yerleştirmiş değilim!!! saygılar-sevgiler
Başakçııım lafımı olur yahu zaten aramızda bi afiş kimse gormedi :p

Sonunda aldık kaydımızı bugün! Oh bee! :)
Gerçi pek istediğimiz gibi olmadı.Biraz da aceleye geldi sanki...Yakında burdan ulaşabilirsiniz demolara.

Evet gerçektende pek istediğimiz gibi olmadı ama yinede beste hakkında bi fikriniz olsun diye koyarız siteye. Bi iki tanede cover koyarız olur biter. Ama şimdiden söyleyelim çok kaliteli birşeyler olmayacak büyük ihtimalle. Sadece bestenin taslağı. Ayrıca bu kayıttan sonra Kul grubu olarak ara vermiş bulunuyoruz. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileği ile efenim... ;)

ya uzun zamandır forumunaza bi bakamadım ama sizde boş durmamışınız be abi kolay gelsin arkadşlar bide foruma matrak olduunu sanan bi kaç arkadaş musallat olmuş sanki :) eğer ekipman falan lazım olursa herzaman :) ii bakın kendinize kolay gelsin

Arkadaşlar ayrıca http://kul.rockmekan.com dan bi kaç cover ımızı dinleyebilirsiniz. Fason oldular biraz ama sağlık olsun. Bestemizi kaydetmek için girdik sütd e. Bikaç cover yaptık. Telif olayını çözer çözmez bestemizide sitemize koyacağız. Tekrar görüşmek üzere...

Sevgiler-Saygılar...

Dimi... Ey gidi...

Grubun adını Küldeğilkul yapmayı düşündüm bi an. Yok yok böyle olmayacak galiba... Neyse daha net açıklama yapayım. Biz kül değiliz Kul uz.ü değil u yani. Neyse...

3 demoyuda dinledim öncelikle hayirli olsunda sarkilar time is running out hariç isik hizinda çalinmis :) wicked game i basarili buldum sadece vokalin aksani bi garip geliyor dinledigim sarkilarda...2 gitar arasinda uyumu hep begenmisimdir...caglarda biraz daha süslese güzel olucak....besteleri bekliyoruz basarilar kul'a!!!

Eyvallah Ömerciğim :) Yok abi time is running out da baya ışık hızında. orjinali ile ard arda dinleyince daha net anlarsın :) Bizim tarzımız bu kardeşim :p eheh şaka tabi. Dediğim gibi çok sallapati oldu bu kayıt ama olsun. Telif sorununu kısa süre sonra çözüp besteyide koyacağız. Teşekkürler... ;)

Geri