Ferman (Alternative) - İzmir

bu isim nerden tanıdık geliyodu diyodum hatırladım çarşamba günü Ooze izledim sizi sanırım
güzel başarılı bir grupsunuz yolunuz açık olsun...

maresalx demiş ki:
bu isim nerden tanıdık geliyodu diyodum hatırladım çarşamba günü Ooze izledim sizi sanırım
güzel başarılı bir grupsunuz yolunuz açık olsun...

Yorumların için sağol.Çarşamba-Cumartesi Dungeon Bar'da çıkıyoruz.Bu akşam çıkıyoruz mesela saat 23:00'da başlıyoruz bekleriz

TeRLiK demiş ki:
FermanBas demiş ki:
TeRLiK demiş ki:

Aslına bakarsan "in flames" çalmayı düşünüyoruz.Ama Metaphor çaacağız hatta bu hafta bile yapabiliriz bunu ama seni ne kadar tatmin eder bilinmez.Çünkü klasik bi "in flames" şarkısı değil biliyosun "metaphor".Ama öneri için teşekkürler

eder eder :)

Madem seni tatmin ediyo metaphor,o zaman haftaya dinlersin artık :)

Taha bak konuşuyoz ama görüşemiyoz.Artık bara mı gelcen bize mi gelcen yoksa ben mi gelip dağıtayım sen karar ver .Hadi kendine iyi bak ,Erkan'a da söyle o da iyi baksın,ama normal insanların baktığı gibi :)

TeRLiK demiş ki:
çarşambaları dungeon'da çalmayacağınız gibi bişey duydum, doğru mu?
Walla olay 10 mayısta olacak olan bi partiyle ilgili diye biliyoruz biz.Malum çarşambaya denk geliyo ve partide konuk grup olarak da "in spite" olacak dediler.İşte bu yüzden sadece 10 mayıs çarşamba günü sahne alamayacağız.İlginize ve bilginize efem :)

Arkadaşlar cumartesi çok iyidiniz.repartuara Direct Hasreti eklermisiniz acayip iyi olur yaniii.Öpüyorum siziiiiii

walla aslına bakarsan bu barların sahiplerinin türkü barları da var belki o yüzden böyle.Beri'ye gelince ,adı "beri blues bar"dı,baktılar içerde blues yok isim de beri kaldı.
Bu hafta nerelerde olduğumuzu tunç yazmış,ama bir de 19 mayıs türkiye moto gp çeşme ayağında organizasyon dahilinde çalıyoruz.İlginize ve bilginize efem

P.S. Berber senin motor çeşmeye kadar gelebiliyosa sen de gel

Geri