Ferman (Alternative) - İzmir

TeRLiK demiş ki:
Bak sen istedin biz çaldık.Çarşamba gecesi geldiysen dinledin demektir.Metaphor'u da repertuarımıza eklemiş bulunuyoruz.Ve bununla da kalmadık bi de "wherever i may roam" yaptık aynı gece.Her hafta bi şarkı var nerdeyse .Haftaya ne mi olur?Belli mi olur belki bu bi "ferman" bestesi olur !!! Nası olur?İyi olur iyi :) Olur mu? Olu olur

FermanBas demiş ki:
Walla olay 10 mayısta olacak olan bi partiyle ilgili diye biliyoruz biz.Malum çarşambaya denk geliyo ve partide konuk grup olarak da "in spite" olacak dediler.İşte bu yüzden sadece 10 mayıs çarşamba günü sahne alamayacağız.İlginize ve bilginize efem :)
ben "repertuar" çalacak diye duydum. "repertuar" + "in spite" mı yani :) :LOL:
bu arada dün geldim, dinledim ama ikinci bölümde mekanda olduğumdan in flames falan duyamadım, 2 bölüm çalın, daha güzel olur :)

Walla repertuarı ben de duydum ama değildir diye üzerinde durmamıştım ama sen de duymuşsun ,eğer öyleyse çok hoş!!!! bi program olur gibime geliyo
Ve evet birinci bölümde çaldık metaphor'u gerçi Can(Makine) de ikinci bölümde de çalın dedi ama neyse cumartesiye artık

ferman bundan sonra çarşamba günleri dungeon'da sahne almıyor...

Cuma: Naz Bar

Cumartesi: Dungeon Bar..

bu arada 19 mayıs moto gp çeşme konseri iptal olmuştur...duyurulur

bablar bana vay bana yahu şu barda neler oluyor neler yahu çok acayip artık.Nabalım bişeyler yapalımmı?Yapmayalımmı nabalım fermanım hasretim sizleri severim sizlerde beni seversiniz bilirim.zuhahha ya herşey gönlünüzce olsun...benden sonsuz saygı sevgi destek...

bu çarşamba geç gelicez desene :twisted:[/quote]
Walla sanırım artık her çarşamba geç geleceksin çünkü artık çarşambaları Dungeon Bar'da çalmıyoruz.Makine'ye bizden daha uygun !!! 8O olduğu düşünülen Repertuar Köpekleriyle devam edilecekmiş çarşamba gününe.
Her zaman dediim gibi ilginize ve bilginize

levent_inpro demiş ki:
bablar bana vay bana yahu şu barda neler oluyor neler yahu çok acayip artık.Nabalım bişeyler yapalımmı?Yapmayalımmı nabalım fermanım hasretim sizleri severim sizlerde beni seversiniz bilirim.zuhahha ya herşey gönlünüzce olsun...benden sonsuz saygı sevgi destek...
Eywallah levo biz de dediin gibi seni seviyoz.Ferman her zaman sizle birlikte :)

levent_inpro demiş ki:

lan varya senin canını yerim ben be...seviyoruz tabi ayıp ettin!desteklerinizden dolayı çok teşekkürler,selamlae makine'ye.........sony_ferman ;) :LOL: :!:

Arkadaşlar bu akşam(c.tesi) "ferman" Dungeon'da sahne almayacak çünkü kardeşimin düğünü var .Evet farkındayım benden önce evleniyo ama yapabilecek bişey yok ne yazık ki :)
Haftaya cumartesi Lost Prophets - Shinobi vs Dragon Ninja ile birlikte Dungeon Bar'dayız.Bakın yeni şarkı ekleriz demiştik ...Evet evet ekledik..İyi mi oldu..Evet kesinlikle iyi oldu...Evet Evet :)

"artık çarşambaları Dungeon Bar'da çalmıyoruz. Makine'ye bizden daha uygun !!! olduğu düşünülen Repertuar Köpekleriyle devam edilecekmiş çarşamba gününe.
Her zaman dediim gibi ilginize ve bilginize"

valla bakalım artık zaman neler getirir, neler götürür..

siz bi eskişehir'e gidin bakalım.. hayırlı olsundur (perşembeniz)

Geri