Ferman (Alternative) - İzmir

Yeniliklerden bahsederken dedim ki baari size de söyleyelim haftaya sizlere daha iyi duyulması için altyapılarıyla şarkıları daha da gerçekçi yapmaya çalışacağız.Çalışmalar devam ediyor.İlk deneme cumaya
Hadi bakalım esen kalın efem.

diamond_dust demiş ki:
victorwooten demiş ki:
tunç bizi dicoya falan göötüüürr :LOL:
dico ne olm?fiko mu?o beri bar da gideriz bi aksam..deco mu?o da ispanya da,uzak,biraz zor...biko ysa o ne bilmiyom..biko ne taha? :LOL:
Hakkaten dico ne yaaa ;) :LOL: :LOL: güzel ve yakında bi yerse hep beraber gidelim.Kendine iyi bak.Wooten falan kafayı yeme.Serdar ortaç çalan adamsın.Seni seviyoz ve de özlüyoz haberin ola

ben bu grubu hiç sevmiyorum, gül gibi duman-athena çalan bi grupken uydular mekanik bir deliye, tarz belirlediler
tüm dumancılar adına sizi kınıyorum (FermanBas anladın sen) :twisted:

aynı şeyi yazıyormuşum gibi olacak her defasında ama gene çok eğlendim dün gece felix'te.arkadaşlar, başarılarınızın sürekli ve sonsuz olmasını diliyorum :) görüşmek üzere, çiğdem.

hicran demiş ki:
FermanBas demiş ki:
Cuma akşamı bizle beraber Felix Bar'da eğlenen herkerse sonsuz teşekkürler.Programın sonundaki MUSE faslı hepimiz için güzel oldu sanırım :)

biz de istiyoruzzzzzz ondan!!!!
Siz yeter ki bizden Muse vs isteyin.Bizim arayıp ta Felix'te çok zor bulduğumuz bi durum bu.N'oolur bizi yalnız bırakmayın ve noolur rock!! dinleyin.Sevgiler saygılar bizden :)

TeRLiK demiş ki:
ben bu grubu hiç sevmiyorum, gül gibi duman-athena çalan bi grupken uydular mekanik bir deliye, tarz belirlediler
tüm dumancılar adına sizi kınıyorum (FermanBas anladın sen) :twisted:
Evet terlik seni anladım.Aslına bakarsan eşşeğim ben!!! :)Bazılarının biz Felix'te Linkin Park çalarken yüzü düşüyo :LOL: ama olsun o da bizim ayıbımız :twisted:

cigdems demiş ki:
aynı şeyi yazıyormuşum gibi olacak her defasında ama gene çok eğlendim dün gece felix'te.arkadaşlar, başarılarınızın sürekli ve sonsuz olmasını diliyorum :) görüşmek üzere, çiğdem.
Seni yeniden aramızda görmek güzel gerçekten.Bu arada alt yapılar hakkında fikirleri de almak istiyoruz.Zira bu konudaki eylemlerimiz sürecek.İlginize ve bilginize efem

aşkolsun ferman :))) altyapı tabii ki mükemmel, bunun için fikir söölemeye gerek bile duymadım, siz nerde ne zaman müzik yaparsanız ben dinnemeye zevkle geliyorum ve benim gibi düşünen büyük bi kalabalık var biliyorum :) her zaman başarılarınızın sizi götürmesini istediğiniz yerlerde olun diliyorum...
ve not:hicran'ın dediği gibi "biz de istiyoruzzzzzz ondan!!!!" bayramdan sonraki cuma görüşürüz...herkese selam :) kolay gelsin.

Arkadaşlar Cuma gününe yine yeni şarkılar var ,çaldığımız şarkılara eklenen yeni altyapılar var .Eskiden olduğu gibi yine çalışıyoruz yani.Hatta Dungeon'daki gibi her hafta yeni bir şarkı geleneğimizi sürdüreceğiz.Repertuarınız aynı olayını duymamak için uğraşıyoz yani,kendinize iyi bakın eylemlerimiz sürecek efem :)

Pazartesi günü o yağmura rağmen bizi dinlemeye gelip bizimle eğlenen herkese teşekkür ediyoruz Ayrıca son bölüm için gelen "muser" faslı istekleri için de ayrıca teşekkürü bir borç bilirim

Pazartesi günü o yağmura rağmen bizi dinlemeye gelip bizimle eğlenen herkese teşekkür ediyoruz Ayrıca son bölüm için gelen "muser" faslı istekleri için de ayrıca teşekkürü bir borç bilirim

ne demek :) gene olsun gene geliriz ;)

pazartesi ve ayrıca dünde çok güzeldi yine her zamanki gibi :) şarkınız da çok güzel olmuş, başka ne diyeyim ki, herşey çok güzel işte :)

başarılarınızın devamı ;)

Bu perşembe Felixte,partide grubumu yalnız bırakıcam,başarılar dilerim onlara şimdiden,zira aralık ayı itibariyle vatani görev bahanesiyle kaçmış olucam bu diyarlardan...şaka bir yana son demlerimi yaşıyorum,herkese sevgiler,FERMAN'ı yalnız bırakmayın!eyvallah

ferman_vocal demiş ki:
Bu perşembe Felixte,partide grubumu yalnız bırakıcam,başarılar dilerim onlara şimdiden,zira aralık ayı itibariyle vatani görev bahanesiyle kaçmış olucam bu diyarlardan...şaka bir yana son demlerimi yaşıyorum,herkese sevgiler,FERMAN'ı yalnız bırakmayın!eyvallah
kolay gelsin :twisted:

Geri