Ferman (Alternative) - İzmir

yok fermana bişi olmadı atılla tunç u tanıorum sadece bende eskiden o yuzden onalı tebrik ettim falan filna işte :p

Sevgili çiğdem ve çığın evet yazıları okuyunca haklısınmız biz galiba ölmüşüz.Neyse geldim ve yazıyorum işte.Tahmin de ettiğiniz gibi yazın işler biraz sallanıyo...Ama biz yine de çalışıyoz yani sizin anlıycaanız bizim repertuar siz<in son dinlediğinğzden epey farklı oldu,önceki yazıları da okuduysan neler eklediğimizi de görmüşsündür.
Ayrıca iki beste de bitti bitecek.yani ortalarda az görünmek tabii ki bizi de üzüyo ama uğraşıyoz biz de işte.Ayrıca sizi ben de özledim eminim bizimkiler de öyledir.Şimdilik kendinize iyi bakın

Sevgili çiğdem ve çığın evet yazıları okuyunca haklısınmız biz galiba ölmüşüz.Neyse geldim ve yazıyorum işte.Tahmin de ettiğiniz gibi yazın işler biraz sallanıyo...Ama biz yine de çalışıyoz yani sizin anlıycaanız bizim repertuar siz<in son dinlediğinğzden epey farklı oldu,önceki yazıları da okuduysan neler eklediğimizi de görmüşsündür.
Ayrıca iki beste de bitti bitecek.yani ortalarda az görünmek tabii ki bizi de üzüyo ama uğraşıyoz biz de işte.Ayrıca sizi ben de özledim eminim bizimkiler de öyledir.Şimdilik kendinize iyi bakın

:) atıl, haber aldığıma çok sevindim :) kolay gelsin o zaman size.
ben şimdi tatil için marmaristeyim, yolunuz düşerse beklerim...herkese selam, kendinize ii bakın çok :) artık sizi dinlemeye okul açılınca gelebileceğiz tekrar :) görüşmek üzere...

atıl yazmışım erdem'e :oops: bu vesileyle atıl'a tunç'a ve soner'e bol selam olsun o zaman, valla haber almaya almaya ve izlemeye izlemeye unuttum galiba ya da yaşlanıyorum ben artık ;) 3 gün sonra 30 oluyorum da :)

kusura bakma erdem, görüşmek üzere :) kendine ii bak :)

erdem,soner,atıl we tunç a slms...ösledim falla yaaa,ewet farkındayız değişmiş baya bi repertuar :D besteleriniz de güseldir umarım,size başarılar,eylül de görüşürüz,antalyadan sewgiler... :)

E uzun zamandır yoksunuz tabii ve sanırım bu aralar artık biz de yokuz geçici bi süre için çünkü "dungeon bar" sezon dolayısıyla kapandı.Yani bakalım neler olacak.

Antalyaya çok selam kendine iyi bak çığıncım.

Valla tam olarak nasıl bir yerdir bu 222 park bilmiyorum (İzmirliyim) ama kalkıp İzmirin en iyisi ve en kötüsünü konuk olarak alıyor. Şaşırıyorum çünkü Makine gibi, eski adıyla I.P. (In Progress) İzmir'in en iyisini, yanına da Ferman diye İzmir'in en dandik grubunu alıyor, tabi zevk meselesi ama Eskişehirlilere tavsiyemdir, Makine geldiğinde yalnız bırakmayın onları. Ferman konusunda serbestsiniz, kulak kirliliğine sebep olabilirler, benden söylemesi.

diye bir yorum gördüm garaj.org'da. çok haksız bence, görmediyseniz size de duyurmak istedim.
başarılar.

TeRLiK demiş ki:
Valla tam olarak nasıl bir yerdir bu 222 park bilmiyorum (İzmirliyim) ama kalkıp İzmirin en iyisi ve en kötüsünü konuk olarak alıyor. Şaşırıyorum çünkü Makine gibi, eski adıyla I.P. (In Progress) İzmir'in en iyisini, yanına da Ferman diye İzmir'in en dandik grubunu alıyor, tabi zevk meselesi ama Eskişehirlilere tavsiyemdir, Makine geldiğinde yalnız bırakmayın onları. Ferman konusunda serbestsiniz, kulak kirliliğine sebep olabilirler, benden söylemesi.

diye bir yorum gördüm garaj.org'da. çok haksız bence, görmediyseniz size de duyurmak istedim.
başarılar.
Evet ben de gördüm.Uyardığın için saol ama insanların yorumlarına yine de saygı duymak lazım.O öyle düşünüyor bak sen de böyle düşünüyorsun.Evet bence de biraz haksızlık kokuyor ama yorumdur en nihayetinde.Makineye bile kötü grup çalmıyolar bile diyen insanlar var sence doğru mu?Ki senin makine seven birisi olduğunu biliyorum.O yüzden boşverip kendimiz için daha iyisini yapalım.İlgin için teşekkürler

tek söylemek istediim şey,MEYWE WEREN AÐACI TAŞLARLAR...bu yeterlidir umarım herkese...ferman ı sewiyorusss... :D

ferman vocal, doğum günün kutlu olsun.
bu arada özlettiniz kendinizi çok :) sesiniz de çok çıkmıyor, yaz rehaveti dielim :)

hepi börtdey! görüşürüz.....

Evet biz de farkındayız kendimizi özlettiğimizi bu yüzden şöyle bi haber verelim dedik.Ferman c.tesi günü Dungeon Bar'da saat 22:30 - 01:10 arası yine karşınızda olmaya devam edecek.
Ayrıca sonraki hafta da çarşamba - cumartesi günleri Dungeon Bar'da sizlerle birlikte olacak.Yine yeni şarkılar var bu arada.Eee Ferman boş durmadı tabii :)

sizide dinledim eskişehirde saound olarak izmirli gruplar arasında makine ve cinnet kadar olmasada en beyendigim gruplar arasındasınız bence iyi işler yapacaksınız :) başarılar

derinesk demiş ki:
sizide dinledim eskişehirde saound olarak izmirli gruplar arasında makine ve cinnet kadar olmasada en beyendigim gruplar arasındasınız bence iyi işler yapacaksınız :) başarılar
Çok saol yorumların için,daha da iyi olmaya çalışıyoruz.Umarım bu pazar biz park 222'de çalarken sen de orda olursun.Beraber eğleniriz.Yeni yeniş alıştığımız bir mekan ama daha iyi olacak sanırım herşey.
Eskişehir'de görüşürüz.

Geri