Erman Baykan(Enst.Gitar)Giresun

çok şık bir parça daha mükemmel olmuş bence erman abicim ..eline sağlık bence birinci mix daha iyi ama birinci mixteki solo gitar birazdaha açık olsa tam oturacakmış ikinci mixi beğenmememin sebebi bass gitar atraksiyonları geri kalmış beraber yaptığınız riffler duyulmuyo.. Ender kardeşimin eline sağlık daha nasıl otursun kick e göre bass anlamadım gayet güzelde oturmuş yaptığı atraksiyonlar hiçte kakafoni olmamış bence ve özellikle beğenilmeyen davullar daha nekadar iyi olabilir anlamadım davullar nasıl düz bence gayet iyi neyse fazla uzatmayayım bence gayet hoş bi parça kolay kolay kimse sıkılamaz bu parçadan tekrardan eline sağlık abicim kolay gelsin ibanez jem'e selamlar...

Ekipmanının hakkını veren bi isim Erman Baykan...daha önceki ekipmanıyla yaptığı şahane işleri de unutmadım tabi..Bastığı her notada duygu olan biri,takdir ediyor,başarılar diliyorum...

dayanamadım erman artık

seni çok seviyorum canım kardeşim senin iyi yerlere geleceğine adım gibi eminim geliyosunda zaten, efendiliğinden bahsetmişler bu adam böyle doğdu efendi olarak çalışmaların çok güzel oluyor ve olacak ayrıca ben çok şanslı bi adamım bu adam benim düğünümde çaldı geçen özgürle düğün görüntülerini izlerken çok eğlendik yardırmışınız karşılamada :p yanaklarından öpüyorum. Giresunda herkese slm söyle şimdi bu kim deme ilker abin ben başarılar ermanım gelince ara mutlaka ekip burda komple bi sen kaldın oralarda.

mr_greenboi demiş ki:
çok şık bir parça daha mükemmel olmuş bence erman abicim ..eline sağlık bence birinci mix daha iyi ama birinci mixteki solo gitar birazdaha açık olsa tam oturacakmış ikinci mixi beğenmememin sebebi bass gitar atraksiyonları geri kalmış beraber yaptığınız riffler duyulmuyo.. Ender kardeşimin eline sağlık daha nasıl otursun kick e göre bass anlamadım gayet güzelde oturmuş yaptığı atraksiyonlar hiçte kakafoni olmamış bence ve özellikle beğenilmeyen davullar daha nekadar iyi olabilir anlamadım davullar nasıl düz bence gayet iyi neyse fazla uzatmayayım bence gayet hoş bi parça kolay kolay kimse sıkılamaz bu parçadan tekrardan eline sağlık abicim kolay gelsin ibanez jem'e selamlar...

Erman'ı ve şarkıyı sevdiğin anlaşılıyor :)

Zaten benim yorumum da Erman'ın hep daha iyiye gitmesine yardımcı olma amacı güdüyor.
Eğer duygularının gözünü kör etmesine izin verirsen hataları göremez, gösteremez ve tekrarlanmasına yol açarsın.

Bas ve kick ilişkisini profesyonel kayıtları ya da üzerine çaldığın altyapıları (örn: "For the Love of God" Eline sağlık bu arada ;) ) biraz daha dikkatli dinlediğinde rahatlıkla algılayabilirsin.

Yeni miksi ben yaptım. Eksikler olabilir. Bir dahakine daha iyisini yapmaya çalışırız (kısmet olursa :) ).

Sevgiler
MG

estafrullah hocam ben eksikleri erman abiyle paylaşıyorum zaten seninde güzel işler çıkardığından bahsetti erman abi ben kendi yorumumu kattım tabiiki eksikler var ama erman abinin imkanından daha fazlasıda beklenemez herhes ister canlı davul olsun ama bukadar işte neyse teşekkür ederim bir dahakine daha dikkatli olurum...

Estağfurullah kardeş :)

Benim tek isteğim beraberce güzel müzik yapmak.
Bu noktada ne kadar katkım olabilirse paylaşmaya çalışıyorum.
Ben de her gün yeni birşeyler öğreniyorum.

Müzik için uğraşan herkese sonuna kadar yardıma açığım.
Kendine iyi bak :)

Sevgiler
MG

erman yaraticigilina ve muzisyenligine her zaman saygi duydugumu tekrar hatirlatmamda bi sakinca yok sanirim..yaptigin her calismada teknik ve ruh olayinin bu kadar butunlesmesi gercekten cok lezzetli..yine tebrik ediyorum seni abi gercekten cok guzel bi calisma cikarmissin ortaya..hastayim melodilerine :) goruselim en kisa zamanda ozledim...:)

Erman'cım ellerine sağlık, yine harika bir iş çıkartmışsın. Kayıt, miks ya da mastering konularına hiç girmeyeceğim, onlar o kadar da öncelikli değil bence ama müzik, melodi, ruh o kadar güzel ilerliyor ki sende, çok güzel albumlerde imzanı göreceğimiz günler çok uzak değil bence... Bu arada ''bas-kick'' konusunda jokermg'ye katılıyorum, basları kim çaldı bilmiyorum ama, sen çaldıysan birazcık daha dikkatle çok daha profesyonel işler çıkacaktır diyorum, tekrar ellere sağlık...

Fatihciğim,lastsec,Serkan çok teşekkür ederim yorumlarınız için...Elimden geleni yapmaya çalışıyorum...Biraz da olsa sizi güzel şeyler dinletebiliyorsam ne mutlu bana...Beğenmenize çok sevindim...Güzel iltifatlarınız için çok sağolun... :)

Wayy İlker abim :)Çok güzel günlerdi gerçekten... :) Yine olsun düğünün yine çalarım :) (Aman Yenge duymasın :LOL: :LOL:

Tuğrul Kardeş inşallah en kısa zamanda görüşmek üzere :)

Murat Abi sana tekrar teşekkürlerimi sunmak istiyorum...Benim iğrenç Mix'imi :LOL: adam ettiğin için sağolasın...Paylaşmak fikir almak çok güzel bir olay...Ve ben bunu senden sonuna kadar istiyorum herzaman :DYakana yapıştım abi bunu bilesin :D

Selçuk Abim yorumların,güzel iltifatların için teşekkürlerimi yolluyorum...Bas gitarı Ender arkadaşım çaldı..Bass-kick konusunda ise şöyle diyebilirim.Sadece farklı bir şey olmasını istediğim için,bas ile kick'in aynı gitmesini istemedim,aslında denemedim de :D...En azından benim için tecrübe oldu...Sizin gibi tecrübeli abilerimin verdiği öğütleri mutlaka göz önünde bulunduruyorum...Bir daha ki kayıtlarda bu püf noktayı deneyeceğim gözardı etmeyeceğim parçanın durumuna göre...Bekliyoruz buralara :D saygılar Selçuk Abi....

Arkadaşlar son çalışmam olan''Yolculuk''isimli parçanın linkini tekrar tekrar huzurlarınıza sunuyorum...İki kelimelik bir yorumunuz bile benim için çok çok önemli...Yorumlarınızı sabrısızlıkla bekliyorum...Buyrun arkadaşlar saygılar...

http://www.hemenpaylas.com/download/1644144/Erman_Baykan__YOLCULUK_.mp3.html

Erman abi nasılsn yaa uzun zaman oldu gorusemedik bende uzak kaldım netten biraz neyse dinledim parcaları gercekten cok saglam parcalar ab gercekten bi arkadasımız da solemiş artık gordu mu ne canlı izleme sansı da bulduum için duygu katarak caldıını soleyebilirim notaya gore hal alıyo bedenin superrr...!!!!!goruselim yine bi ara...

Bugün Youtube'dan öylesine bi Erman Baykan arattırdım ve gerçekten çıktı , tekrar tebrik ederim Erman :) Senden 'Yolculuk' adlı parçanın youtube'unu istiyorum :D

p.s:Sakın Erman diye arattırmayın o zaman Toroğlu ve geyiklerine mağruz kalırsınız :D

Saygılar

Tarzmanya Burhan :D Teşekkürler yorumların için...İnşallah görürşüz en kısa zamanda...Çok sağol tekraradan değerli yorumların için... :D

Mert :D Öylesine koydum o videoyu valla :D.Bakalım önümüzdeki günlerde bir kamera bulursam seni mi kırcam be :D İyi bakasın kendine dostum...Saygılar...

pişmesine dakikalar kalmış canavar gibi bir müzisyen, sessiz ve derinden müzik dünyamıza servis edilmiştir...

elektro gitarından kirli sesler çıkarıp da kendi kendini öven ya da kendisini başkalarına kiralık olarak övdürenlere inat, Erman Baykan diye bir adam, kulaklarımızdan kırmızı pasaportla geçmeyi sapına kadar hak etmektedir...

yaptığın her şey için ellerine sağlık.

not: bir de birazcık büyüsün o burnun, zira aşırı tevazudan ve kibarlıktan dolayı kalp krizi geçirmenden korkarım kardeş :p

ermanım çok züper olmuş yine yaw :) umarım herşey güzel olur hakettiğin yerlere gelirsin çok öptüm başarılar...

papalina_tava demiş ki:
pişmesine dakikalar kalmış canavar gibi bir müzisyen, sessiz ve derinden müzik dünyamıza servis edilmiştir...

elektro gitarından kirli sesler çıkarıp da kendi kendini öven ya da kendisini başkalarına kiralık olarak övdürenlere inat, Erman Baykan diye bir adam, kulaklarımızdan kırmızı pasaportla geçmeyi sapına kadar hak etmektedir...

yaptığın her şey için ellerine sağlık.

not: bir de birazcık büyüsün o burnun, zira aşırı tevazudan ve kibarlıktan dolayı kalp krizi geçirmenden korkarım kardeş :p
Walla daha solenecek bi sey bırakmamıs cok guzel bi yorummmBende katılıyorumm..

Geri