Erman Baykan(Enst.Gitar)Giresun

polski90 demiş ki:
Rapid mapid ile bizi uğraştıracağına, Soundclick, Myspace vs.'den bir yer edinsen...

Bi de biskrem versen . :p

Başarılar...
Polsi 90 kardeş olur :D bundan sonra istediğin yerlere yüklerim.Bu arada bir problem yok gibi linklerde.Biskremin yanında etipuf da istermisin :LOL:
Erdem,samsara gitar,velvet saund çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.... :D

erman ben volkan ya roza'yı dinliyorum su an yok bole bisey abi naptın sen yaaa 8O ,bayıldım valla dinleyip dinleyip duruyorum cook basarılı ne kadar az anlasamda bu kadar profesyonel bi sekilde enstrumana hakimiyet ve beste inanılmaz ellerinden öpeyim senin ben:) ,bende akçaabat dayım ktu'de okuyomusun hala fatih eğitim de??

Y_J_M demiş ki:
hala roza'yı dinliyorum valla :) ,eline koluna gitarına sağlık,pistlerde gormek isteriz
Volkancığım Çok teşekkür ederim :) Evet K.T.ü deyim hala.Yarım dönem çaktık :LOL: Pistlerde hepberaber inşallah :D Sağolasın ilgin,alakan, iltifatların için...Saygılar efm....

tebrikler

erman walla eline sağlık kayıtların 3 tanesini daha önce dinlemiştim ama indirip yenilerinide görme fırsatı buldum. 5 sene bitti üniversiteye geleli fakat her giresuna geldiğimde ilk olarak seni canlı nerde izleyebilirim diye araştırmak oluyor. her zaman bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlede olması gerektiğini düşündüğüm birisin. seni örnek almak her müzisyen için bir kazançtır benim gibi.

özgür alim sezer

Re: tebrikler

ozgurszr demiş ki:
erman walla eline sağlık kayıtların 3 tanesini daha önce dinlemiştim ama indirip yenilerinide görme fırsatı buldum. 5 sene bitti üniversiteye geleli fakat her giresuna geldiğimde ilk olarak seni canlı nerde izleyebilirim diye araştırmak oluyor. her zaman bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlede olması gerektiğini düşündüğüm birisin. seni örnek almak her müzisyen için bir kazançtır benim gibi.

özgür alim sezer

Özgür estağfurullah...Bu güzel iltifatlar için çok teşekkür ederim...En kısa zamanda görüşürüz umarım...

hokus-pokus demiş ki:
erman, abi işlerini beğenerek takip ediyorum.

ailecek seyrediyoruz.

Cengiz çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için arkadaşım...Senin gibi kaliteli bir müzisyenden böyle bir beğeni görmek beni ayrıca mutlu etti..Tekrardan sağolasın....Saygılar....

Erman'ın formunu bozuyosunuz hem bana da ayıp oluyo...Burası Erman'ın topici alakasız geyiklerinizi burda yapmayın lütfen

Ayrıca Erman yeni gitarın,aletlerin hayırlı olsun.Umarım onlarla çok ii işler yaparsın.Başarılarının devamını dilerim

Selam...Abi bastan soyle gireyim.
Seni biraz gec kesfettim ama ii oldu ya ilk olarak cook duydugun bi seyden bahsedeyim cok muhtesem gitar calıyosun..İnsan dinledikce dinlio.Yani yanında olup o parmakları izlemek ne kadar zevklidir kim bilir...
Bu arada bende Giresun da fakulte de okuyorum seninle tanısmayı cok isterim..Eger sanada uygun duserse bir gun..
GİTAR SANA YAKISIYOR:)
Ben Burhan ALPER...

Geri