Axi

Armağancım Parça Aranjeleri & Prodüksiyonlarını da Halletmiş Durumdayım :) Axi Ailesine Tekrardan Hayırlı Olsun...

Axi - YSF...

Teşekkürler...

Bazı güçlükler olsada üstesinden gelinecek galiba. Bittiği iyi olmuş :eek: Söylemek istediğim bir konuda kadın parçasının üzerinde biraz daha çalışılması gerektiği ;)

Evet Katılıyorum Melis...Ama Aranjesi ve Prodüksiyonları Yeniden Yapılacak;) Bize Kalan ise Sadece Şarkıyı Yaptığımızda Gerçekten Şarkı Diyebilmemiz Olmalı...Müziği Müziğe Yakışır Bir Şekilde Yapmalıyız ...Katılmayan Axi Üyesi Var mı?

_Axi_ demiş ki:
Evet Katılıyorum Melis...Ama Aranjesi ve Prodüksiyonları Yeniden Yapılacak;) Bize Kalan ise Sadece Şarkıyı Yaptığımızda Gerçekten Şarkı Diyebilmemiz Olmalı...Müziği Müziğe Yakışır Bir Şekilde Yapmalıyız ...Katılmayan Axi Üyesi Var mı?

Haklısın bende bu konuya değinmek istiyordum üzerinde durulursa daha başarılı olacağını düşünüyorum :D

DOMATES demiş ki:
Bazı güçlükler olsada üstesinden gelinecek galiba. Bittiği iyi olmuş :eek: Söylemek istediğim bir konuda kadın parçasının üzerinde biraz daha çalışılması gerektiği ;)

Konuyla yakından ilgiliyim, sadece bir defa üzerinde çalıştım ama fazla durmadım biraz daha çalışırsam daha iyi olacağını düşünüyoruz. Tabiki bunu zaman gösterecek. Bekleyelim görelim diyorum. ;)

chatinblues_1by1 demiş ki:
üzerinde durulduğu takdirde çok iyi işler çıkacak arkadaşlar ben inanıyorum..zamanla boşluklar dolucak müziğimiz de aynı paralelde harmanlanıcak ...:)

Çok güzel yorumlamışsın pınarcım. :) Yeni kayıt bugün elime geçti biraz çalıştığım takdirde herşey yolunda olacak arkadaşlar şimdiden alıştım parçaya :eek:

DOMATES demiş ki:
chatinblues_1by1 demiş ki:
üzerinde durulduğu takdirde çok iyi işler çıkacak arkadaşlar ben inanıyorum..zamanla boşluklar dolucak müziğimiz de aynı paralelde harmanlanıcak ...:)

Çok güzel yorumlamışsın pınarcım. :) Yeni kayıt bugün elime geçti biraz çalıştığım takdirde herşey yolunda olacak arkadaşlar şimdiden alıştım parçaya :eek:

Arkadaşlar bu demo üzerinde çok çalıştım fakat uygun bir söz bulamadım yardımınıza ihtiyacım var sanırım :oops: :oops:

O Demo Kayıdı Kesin şu an olduğu gibi olacak diye bir şey de yok değil mi;) daha çok durmamız gerekiyor bence üzerinde...deneme yanılma ;) ...
Ayrıca Melodi Güzel ... Müzik Yapalım...

Saygılar...

29 mayıs -09 hazıran tarıhlerı dışında bi gün bana uyar arkadaşlar ;) finallerim bu tarıhler arasında o yüzden.... :bilmem net bi tarihi msn üstünden toplanarak da verebilirz daha verimli olar diye düşünüorum.. :ıslık

Geri