Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

21 Nisan 2006 Yeni Rock-ı Btioyo Konseri!!!

21 nisan 2006 cuma günü Yeni Rock-ı ögrencisi oldugu btioyoda konser verecek.gelmek isteyen arkadaslara duyurulur.saat daha tam belli degil ama 12-13.30 arası olma ihtimali yüksek.görüsürüz...

Re: 21 Nisan 2006 Yeni Rock-ı Btioyo Konseri!!!

nightbird demiş ki:
21 nisan 2006 cuma günü Yeni Rock-ı ögrencisi oldugu btioyoda konser verecek.gelmek isteyen arkadaslara duyurulur.saat daha tam belli degil ama 12-13.30 arası olma ihtimali yüksek.görüsürüz...

konserinizde orda olacaz..görüşürüz :):):):)

arkadaslar usak rock festivalindeyiz 4 mayısta 4 grupla birlikte.elimizden geldiginin fazlasını yaparak grubumuzu en ii sekilde temsil edicez.bizleri destekleyen herkese cok tesekkürler!görüsmek üzere!

uuarf27st.jpg

kusura bakmayın arkadaşlar..uzun zamandır müsait olup giremedim..siz işi iyice uzattınız ya hayırlısı bakalım..şuanki takibime göre müthiş bi sükse yaptınız we mükemmel ilerliyorsunuz..yolunuzda başarılar dilemekten başka birşey de kalmıyor bize..sewgiler saygılar

maynoki demiş ki:
kusura bakmayın arkadaşlar..uzun zamandır müsait olup giremedim..siz işi iyice uzattınız ya hayırlısı bakalım..şuanki takibime göre müthiş bi sükse yaptınız we mükemmel ilerliyorsunuz..yolunuzda başarılar dilemekten başka birşey de kalmıyor bize..sewgiler saygılar

çok sağol dostum.görüşmek üzere.. ;)

merhaba arkadaşlar uşaktaki konser haberinizi gördüm başarılar dilerim.burayada bekliyoruz nezaman geleceksiniz acaba?

Geri