Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

uşaktaki konserde başarılar,süper geçcek eminim,dağıtcaksınız ortalığı :LOL: ben orda olamıcam :cry: ,o yüsden konserden soraki yorumları çok merak ediyorum,aslında tahmin de ediyorum,okuruz artık burda :) ...ee bu bahar-yaz dönemi daha başka başka organizasyonlardada görelim sizi dimi? 8)

funky_marla demiş ki:
uşaktaki konserde başarılar,süper geçcek eminim,dağıtcaksınız ortalığı :LOL: ben orda olamıcam :cry: ,o yüsden konserden soraki yorumları çok merak ediyorum,aslında tahmin de ediyorum,okuruz artık burda :) ...ee bu bahar-yaz dönemi daha başka başka organizasyonlardada görelim sizi dimi? 8)

sagolasın marlacım.sende olmasan naparız?ee nede olsa menejerimizsin :D mayıs ayını full doldurduk.zamanı gelince tek tek yazcam buraya.su nisan ayını bi cıkaralımda.görüsmek üzere.seviyoruz seni canı gönülden :D

nightbird demiş ki:
arkadaşlar Btioyo daki konserimiz 12- 13.30 arasında olacaktır bilginize.. ;)
başarılaaar konserde...pişşt ordaki millet size diyorum,iyi eğlenin coşun bak,tadını çıkarın,kıymetini bilin,seneye falan bulamıcaksınız balıkesirde yeni rock-ı'yı 8)
bende sizi sewioom canı gönülden :p

funky_marla demiş ki:
nightbird demiş ki:
arkadaşlar Btioyo daki konserimiz 12- 13.30 arasında olacaktır bilginize.. ;)
başarılaaar konserde...pişşt ordaki millet size diyorum,iyi eğlenin coşun bak,tadını çıkarın,kıymetini bilin,seneye falan bulamıcaksınız balıkesirde yeni rock-ı'yı 8)
bende sizi sewioom canı gönülden :p

çok sağol funky_marla valla bu konser istediğimiz gibi olmadı.çünkü ses sistemi diye bişey yoktu.bide bizim okuldaki kongre eklenince üzerine sesle fln ilgilenende olmadı.bidahaki konsere coşacaz artık.yeter ya :D görüşürüz.. ;)

Bandırma i.i.b.f 5. Geleneksel Gençlik Şöleni!

Yeni Rock-ı 13 Mayıs Cumartesi Günü 19.00 - 21.00 saatleri arası bandırma iktisadi ve idari bilimler fakültesi 5. geleneksel gençlik şöleninde sahne alacak..

Etkinlik Programı

13 MAYIS 2006 Cumartesi (Park Kampüs)

14:00 İllüzyonist Gösterisi
15:00 Satranç Şöleni(Bir Türkiye Şampiyonunun Simultane Gösterisi
16:00 Piknik, Yarismalar, Animasyonlar & - DJ Müzik
19:00 Yeni Rock-ı Konseri
21:00 Dans Gösterisi
21:30 Hasan Cihat ÖRTER Konseri

Yer : Bandırma Park Kampüs
Tarih : 13 Mayıs 2006
Saat : 19:00
Giriş : Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar festivalde balıkesirden bir grup olması ne güzel.ordayız merakla bekliyoruz sizi bandırmaya.. :D:D:D görüşmek üzere.

Geri