Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

kapakyr0.th.jpg

Yeni Rock-ı Demo albümü ;)

heeyyy!!! sayenizde balıkesirden de bole güzel grupların çıkabileceğini gördü herkes!! walla ne diyim bnde bir balıkesirli olarak çk sevindim umarım herşey istediğiniz gibi olur. umarım yaptığınız müziği büyük bir kitleye ulaştırabilirsiniz.... :D

bi bandırmalı olarak balıkesirden de adam gibi bir grup çıkabilecegini görme istegi şaşırtıcı olmamalı.kolay gelsin arkadaslar ve bolca basarı diliyorum.

arkadaşlar son şarkınız çok başarılı tebrikler. daha çok beste bekliyoruz. ancak ben parçaların daha sert olmasını isterim. Biraz daha sert parçalar yapmaya çalışın bence. birde bir önceki sayfada verilmiş olan youtube videosu silinmiş. yeniden upload edebilirsiminiz?

başarılar

greg_k85 demiş ki:
arkadaşlar son şarkınız çok başarılı tebrikler. daha çok beste bekliyoruz. ancak ben parçaların daha sert olmasını isterim. Biraz daha sert parçalar yapmaya çalışın bence. birde bir önceki sayfada verilmiş olan youtube videosu silinmiş. yeniden upload edebilirsiminiz?

başarılar

çok teşekkürler greg_k85. yeni bestelerde zamanla gelecek ;) youtube a yeni video eklendi.

http://www.youtube.com/watch?v=Bh3-FwdUNjQ >>> linki bu :)

evet, balıkesirde konser de mi veriliyomuş :oops:

konser varsa balıkesirde, özellikle de rock ise kıyamet geliyor derim ben :?

hadi konser yapıcaksınz diyelim, yer yok ki :x

zen mi?durock mı? şan cafe mi :LOL:

Geri